arrow
profile_image
spyenax
od 27. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky! Taky jsem dlouho uvažovala od CD a říkal jsem si, jak je drahá a určitě to není zdravé.. Dokud s tím nepřišel kolega, že už ho to nebaví být "vepřovej" a že je línej nežrat a cvičit. Shodou okolností jsem si asi 14 dní na to vykloubila na lyžích kolego a když jsem došla na chirurgii, tak mi doktor řekl, že jeslti se svou vahou něco neudělám, brzo budu mít problémy chodit a podsunul mi pod nos právě letáček s CD, že ji sám absolvoval a shodil 30 kilo. Pořád jsem k tomu byla skeptická.. V létě jsem si uvědomila, že už v tomhle těle nedokážu být, nikdy jsem nebyla hubená, ale co jsem odmaturovala a odstěhovala se od rodičů a už 8 let mám sedavé zaměstání, váha šla rapidně nahoru. K tomu nějaké ty bolístky na duši a hned šáhnete po nečem dobrém na uklidnění... a tak jsem kynula a kynula. Takže jsem udělalal rozhodnutí, že do CD rozhodně jdu, kolega po ní zhubl za 2 měsíce skoro 20 kilo a vypadá jako nový člověk, rozhodně se na dovolené neomezuje, po obědě si dá kafíčko a nanuka a váha se mu pořád drží, i když samozřejmě nemůže jíst jako dřív, tzn. dva obědy, tatarák, žebírka. Jelikož je do poraden velký nával (asi to opravdu funguje), tak jsem objednaná na srpen a už se nemůžu dočkat. Už jsem se pokoušela tolikrát zhubnout, podařilo se mi třeba 10-12 kg, ale rychle jsem je nabrala zpátky. Takže to beru jako takovou poslední záchranu. Už se začínám připravovat nízkosacharidovou dietou, takže jím hodně bílé maso, zeleninu, mléčné výrobky a těším se na první den v poradně. Jenom se teda bojím toho zápachu z úst - měly jste taky takový problém? Vím, že kolega ho měl a bylo to dost nepříjemné, jelikož máme stoly vedle sebe. Dám vědět, jak to jde a držím vám všem palce L.

arrow
profile_image
sharke
od 31. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na spyenax: Ahoj, na zápach z úst je poměrně jednoduchá pomoc. Koupila jsem si ústní spray a taky jsem žvýkala žvýkačky bez cukru to mi bylo dovoleno s upozorněním, že se po nich začnou tvořit žaludeční šťávy a můžu dostat hlad a tak žvýkat 5 minut a vyplivnout. JIinak já jsem po dietě, najela na takový jednoduchý pravidla a nejenom, že jsem nepřibrala slíbená 2 kila, která při návratu na normální slanou stravu schytám díky tomu, že sůl váže vodu, ale jsem ještě kilo ubrala. Teď už se to drží stále na stejné váze, ale pravda je, že nejtěžší z celého procesu je, si předělat v hlavě myšlení, že jsou zakázané potraviny, které se můžou výjimečně uždibovat, ale nemohou být zařazeny do jídelníčku tak jako pře dietou.. Moje poradkyně mi řekla. Ráno snídej banám a k tomu další ovoce a "dobrou vlákninu" svačina ovoce, oběd normál akorát si dej půlku přílohy co obvylke, masem a zeleninou nešetři. Oběd jíst do 14 hodiny. Po 14 hodině svačina večeře se skládá z vajec, masa, zeleniny, mléčných výrobků (-kromě sladkého mléka- povoleno bez laktozové.) Z jídelníčku jsem vynechala sladkosti, mléko, knedlíky, omáčky, bůček. Ostatí si dopřávám. Cítím se dobře, spousta energie. Jo a mlsky, si kupuju v cambridge, jiné raději nejím.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, tak já držím 2. den CD a občas mě chytne velká krize a říkám si, že se na to vykašlu, ale už mám koupené ,,jídlo,, na 2 týdny, tak to musím vydržet. Je tu nějaká, která začíná podobně jako já a mohly bychom se navzájem podporovat a radit si navzájem.

arrow
profile_image
jaja234
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky

Tak se znova ozývám po dalších dvou týdnech, za měsíc jsem zhubla 6,5kg s výsledkem jsem spokojena, vím, že někteří lidé zhubli více za měsíc, ale mě to nevadí protože v cm jsem měla velké úbytky až o několik cm v pase dokonce 8 cm! Po třech týdnech přišla na mě krize, tak jsem volala mé poradkyni a ta mi doporučila extra týden, bylo mi povoleno kuřecí maso a k tomu zelené zelenina, zvolila jsem si kedluben a salátový okurek, tak jsem jedla celý týden,váha za týden stoupla o 40 dkg, poradkyně řekla, že je to v pořádku, ale jakmile jsem znova najela na kokteily a polévky, které mi mimochodem chutnají,se váha znova pohnula, takže budu začínat druhý měsíc, jinak se cítím velice dobře a mám plno energie, hlavní je , že je nutno opravdu dodržet pitný režim, já piji až dvě neperlivé minerálky za den, jinak vás bude bolet hlava.Zápach z úst jsem řešila žvýkačkou, ústním spreyem a ústní vodou, časté kloktání.Pokud by jste se některá na něco chtěla zeptat, tak pište! Všem co se rozhodly, držím palečky, stojí to za to.

arrow
Neprodává v Bazaru

Právě ten zápach z úst mě velice trápí, jelikož pracuji na úřadě a jsem neustále v kontaktu s lidmi, je to problém, pořád si chodím čistit zuby. Ústní vodu mi moje poradkyně zakázala... Zrovna si připravuji Chilly polévku, tu budu mít poprvé, jsem na ni zvědavá. Jinak dietu držím teprve 3. den, ale už i tak mám na váze méně. Ale čeká mě dlouhá cesta, chci zhubnout 25 kg

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jaja234: Jaký je tvůj cíl? Kolik kilo bys ráda zhubla?

arrow
profile_image
jaja234
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mv_Marketa:

Ahoj Marketo, můj cíl je 65 kg, takže abych toho docílila, musím dát dolů jěště 14 kg,čeká mě operace,zmenšení prsou a ty mám fakt hodně velká a doktor který mě bude operovat, mi doporučil, ať zhubnu do ledna, aspoň 10 kg, bude to lepší pro mě.Jenže já se chci dostat na moji původní váhu tj. 65kg, co jsem měla před 2 roky.Hodně moc jsem přibrala z hormonálních léků, bohužel.Sportovat moc nemůžu jelikož mám problémy s páteří a k tomu ty velká prsa.Můj pohyb je procházka s pejskem tak hodinu denně.Jinak jsem zastáncem zdravé výživy,ale to je na delší dobu a jelikož já potřebuji opravdu rychle zhubnout do té operace,sáhla jsem po této dietě.po skončení této diety a po operaci najedu na zdravou výživu,abych si váhu udržela, takže snad se mi to splní, ale já myslím silnou vůlí a vytrvání se mi tento sen splní.Můžeme si o tom klidně spolu psát.Jinak chili polévka je moje nejmilejší.Nezapoeň na to , že polévku hned nezalívej horkou vodou, já chvíli počkám a až po chvilce zalévám,pak ponorným mixérem promíchám,to samé i u kokteilu,polévka se nesmí zalévat hned vařící vodou, kvůli úniku minerálů v polévce, ale to ti asi určitě řekla tvá poradkyně.Mě o tom , že nemohu používat ústní vodu nic neřekla, musím se ji na to zeptat, ale jinak nechápu, proč by měla ústní voda tak vadit?Jinak se můžeme navzájem podporovat.Zvládli to jiní, tak proč ne my.Podívej se na you tube,tam najdeš rozhovory a ty proměny, je to ale všechno z ameriky, tam jsou soutěže a můžeš vidět jak postupem hubnou, je to velká inspirace! Chce to jen vydržet, mít pevnou vůli a motivaci.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jaja234: Aha, tak to jsem udělala chybu, protože jsem do misky nalila horkou vodu a hned do té nasypala pytlík. Poradkyně mi to nejspíš říkala, ale zapomněla jsem na to.

Dnes jsem si zkoušela moč (držím dietu 4.den) a vyšla mi béžová barva, je možné, že bych neměla právě ty živiny, díky tomu, že jsem použila horkou vodu? To by mě mrzelo, protože jinak kromě vody a kávy nic jiného opravdu nedám do pusy.

Já chci zhubnout cca 25kg, dostat se na 60kg. Takže u mě je to ještě na dlouho. A snad to vydržím!!

A mě zatím nejvíce chutnala rajčatová polévka a vanilkový pudink. Jedla jsi tyčinky už ze začátku? Mě dala jen pytlíky na 14 dní a zeleninový vývar (ten jsem ještě nezkoušela). Jinak se cítím celkem fajn, únava přešla a naopak jsem plná energie, že večer nemohu ani usnout.

arrow
profile_image
jaja234
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

[
reaguji]mv_Marketa[/reaguji]

Ahojky,to že máš ten papírek béžový jak píšeš, tak ti jěště nenajela ketoza,mě najela až pátý den, papírek jsem měla světle fialový a tak to má být,teď už ho mám středně fialový a to je správně, tak vydrž, to víš že to není tím, že jsi polévku zalila horkou vodou, to se určitě neboj. Jinak se divím, že ti poradkyně dala už puding a vývar v prví fázi, mě řekla pokud chci hubnout, tak nejdříve bez pudingu,vyvaru a tycinek, to se dává lidem, kteří chtějí pomaleji hubnout a tím pádem mají víc kalorií na den, ale to záleží na tobě jak ty to chceš, já měla jen ty kokteily a polévky a jeden extra týden, kde mimo koktejlů měla jedno jídlo navíc a to kuřecí maso 80gramů a 2 velké polévkové lžíce zelené zeleniny, ale to ti poradkyně řekne, zeptej se jí na to.Ty první dny úbytku je voda zadržená v těle,proto máš papírek jěště béžový, já to taky tak měla, jakmile ho budeš mít do fialova, už ti jdou z těla tuky.Hlavně jak jsem už psala hodně pij,zaprvé nebudeš mít takový hlad, za další se ti vše odplaví z těla, mimochodem se to i vylučuje i kůží a zároveň se čistí ledviny, takže pij! Dívala si se na ty videa na you tube ? Mě to hrozně inspiruje.Teď v úterý budu mít měsíc za sebou.Tuto dietu držel i Pomeje, jak tak jednou hodně zhubnul a i ta herečka Slavíková, uváděla pořad máte padáka jestli si pamatuješ, zhubla za 3 měsíce 16,5 kg! Díky ní jsem vlastně objevila tuto dietu, koupila jsem si jednou časopis Dieta a ona tam o tom psala a byla tam i vyfocená, před a po, tak jsem si našla jejich stránky a druhý den jsem volala poradkyni.Jinak ti držím palce a jsem zvědavá kolik ty budeš mít dole za měsíc!!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jaja234: Já stránky s CD projíždím každý den, proměny lidí, i na to youtube se chystám projet více videií, moc jsem toho zatím nezkoukla. No řekla mi, že když budu mít hlad, at si udělám ten bujón nebo at si dám okurku či ledový salát (ten jsem si dala právě dnes, už jsem to nemohla vydržet).

No a v té krabici, jak mám jídlo na 7 dní, tak mám namíchané, co mi ona nachystá (7 ovesných kaší nebo pudinků - mix, 7 polévek, 7 koktejlů, které si půlím, jedna půlka jako svačina a pak si vezmu i jinou příchuť, také půlku, na večeři).

Tak doufám, že to dělá správně. Ted jsem trošku na pochybách, po tom, co píšeš. Také doufám, že nebude ani vadit dnešní ledový salát, aby se mi neposunula právě ta ketoza, snažím se pít hodně, ale to jsem pila vždy hodně, takže to pro mě není problém.

arrow
profile_image
arnoštka
od 25. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na spyenax: Vítej do clubu, já jsem na CD šesty tyden a mám dole 11 kg, prvních 14 dní bylo fakt těžkych, ale ted už je to super, zvikla jsem si. Ty pochvaly na mou postavu od všech možných známých tě neuveřitelne nakopnou….jsem strašně spokojená a ráda, že jsem do toho šla. A zápach z pusy se dá minimalizovat když hodne piješ, navíc jsem v poradně dostala mátový ustni sprej, hodně to pomohlo. Nekolikrát jsem se ptala manžela jestli něco cítí, odpoved byla vždy záporná. Přeju ti at to zvládneš a sama uvidíš že ti to hodně zmení pohled na stravování. 12. 8 mně má poradkyne převádí na "normální " stravu, myslim, že si ted hodně rozmyslím co strčím do "huby" nechci už přijít o tudle užasnou postavu. Hodně zdaru a vydrž to, stojí to za to…..

arrow
profile_image
jaja234
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mv_Marketa:

Ahoj Marketo

Já myslím,že by ledový salát neměl vadit, když ti to tak řekla tvoje poradkyně, mě moje poradkyně dala jen polévky a kokteily na celý měsíc.Jinak mě taky nedělá problém hodně pít, jsem taky zvyklá, taže žádný problém.Jem zvědavá,kdy budeš mít tu ketozu, už by ti měla nastartovat, tak pak napiš.Já mám dnes přesně měsíc a 7kg dole! Teď vzhůru do dalšího měsíce, jsem zvědavá jestli to půjde taky tak rychle.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jaja234: No já mám dnes 5. den a 3kg dole, dnes jsem ketozu nezkušela, zkusím ráno... Já mám poradkyni na dovolené, takže se s ní uvidím až příští týden a už se za ní hrozně těším, protože mám tolik otázek. Hlavně mě zajímá, jak dlouho budu muset CD bez jakékoliv jiné stravy (když chci dát cca těch 25kg dolů) a celkově, jak dlouho budu muset dietu držet. Několikrát denně mě napadá, že bych to vzdala, ale na druhou stranu je mi to potom líto a kdybych to jen tak ukončila, asi by byl nějaký jojoefekt, takže si snažím najít si stále nějaký program, abych nad tím neměla čas přemýšlet.

Hodně mi pomáhají ta videa na youtube i recenze, diskuze atd.

Včera jsem vařila pro přítele večeři a měla jsem takové nutkání uždibnout. Nakonec jsem odolala. No a v lednici, co máme jídlo, jsem všechno rozvezla babičce a mamce, at si ty naše zásoby nechají, mě to zbytečně dráždilo. A přítel to schovává tak, abych to nenašla (neviděla na první pohled)

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jaja234: Ještě jsem se chtěla zeptat, to tedy snídáš koktejl, pak na oběd polévku, pak na večeři zase koktejl a to je vše?

A zhruba jakou dobu po probuzení snídáš? Někde jsem slyšela že se má snídat max. 1hod po probuzení, ale to se netýkalo CD. Já tedy snídám nejdřív 2 hod po probuzení, jinak bych v práci asi umřela hlady.

arrow
profile_image
jaja234
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mv_Marketa:

Já jsem spáč, spím do 9hod, napiju se vody a pak v 11 hod si dám koktejl , pak v 15 hod další koktejl a v 19 hod polévku, to je vše plus ty 3l vody. Ze začátku byla krize, ale teď už je to v pohodě, zvykla jsem si, no a za tři týdny budu mít zase extra týden, maso a zeleninu. Cítím se dobře., co ta ketoza, už ti začla?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené