arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Neslyšely jste o tomto "zázraku" jménem Casiplex? Jsou to tabletky s obsahem prášku z chilli papriček, které mají zvýšit metabolismus.

arrow
profile_image
dolly
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zázrak v podobě nenápadné pilulky se jmenuje Capsiplex. Kouzlo obstarají chilli papričky obsažené v prášku, které dokážou výrazně zvýšit metabolismus a tím i spalování tuků. Polknutím jedné pilulky Capsiplexu se dá spálit tolik kalorií jako při 80 minutách chůze či 25 minutách běhu. Podle výsledků pokusů pořízených univerzitou v americké Oklahomě zhubli lidé, kteří užívali tabletku, o 278 kalorií více než ti, kterým vědci dávali tzv. placebo (náhražka léku bez účinných látek, o které si pacient jen myslí, že ho léčí – pozn. red.). Potěšitelná je i cena 900 Kč za dávku capsiplexu, která vystačí na 1 měsíc.
Kde sehnat to teda nevím!

* Užitečná: Označit odpověď jako užitečnou 1
* Označit odpověď jako neužitečnou 0
*
Nahlásit závadnou odpověď
* Vložena před 5 dny

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

dolly
Já to riskla a objednala právě dnes na ebay.
Minimálně aspoň nebudu moci projíst těch 1000 Kč, na které mně vyjde

arrow
profile_image
dolly
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Angela
To tak to mě teda pak zajímá výsledek.Určitě dej vědět.

Ale, čili papričky! Zelený čaj v tobolkách už nikdo nekupuje, tak dáme papričky?

arrow
profile_image
jejda
od 8. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Společností Capsiplex také říká, že nová pilulka přijde nabídnout slimmers 'životaschopné řešení pro posílil proces spalování kalorií. The pill, however, is only meant to work in conjunction with a workout routine and a healthy diet. Pilulku, je však určeny pouze pro práci ve spojení s rutinní cvičení a zdravé stravy. That is to say, Capsiplex does not promise to do more than it can, by boasting of ridding us of the extra weight without us having to lift a finger in exchange. To znamená, Capsiplex neslibuje udělat víc, než může chlubit tím, zbavit nás váhu navíc, aniž by nás museli hnout prstem výměnou.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je mi jasné, že kdybych se cpala čokoládou a provozovala u toho gaučing, tak mně žádná pilule nevytrhne Snažím se zbavit kil úpravou jídelníčku. Vím, že když přestanu jíst sladké a omezím sacharidy, tak to jde jedna radost no a tohle k tomu jako bonus
No, zkusím a uvidím.

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím,že je to další lákadlo,jak vytáhnout z hloupých lidí peníze.Bez cvičení a úpravy stravy nikdo jen tak nezhubne.

Cituji _Ada_: Ale, čili papričky! Zelený čaj v tobolkách už nikdo nekupuje, tak dáme papričky?

On to zas takový nesmysl není. V papričkách je alkaloid kapsaicin, který podporuje zažívání a zrychluje metabolismus při dávkách kolem 400mg 2-3x týdně. Čím je paprička pálivější, tím má více kapsaicinu, takže litr za tenhle zázrak se dá ušetřit tím, že se začnete ládovat chilli, ale otázka je, co na to bude říkat sliznice úst atd...

Však ten čaj taky funguje. Ale jenom na někoho a jenom za určitých podmínek. Všechny chronické dietářky už ho vyzkoušely a prodeje klesly, tak je potřeba najít další podobnou látku, která zrychluje metabolismus (u někoho a za určitých podmínek), a vrhnout na trh další "úžasnou novinku", kterou budou chtít dietářky vyzkoušet.

arrow
profile_image
maayan
od 29. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Koupila jsem si Capsimax, je to ekvivalent k Capsiplexu, jiný výrobce, uvidím jak to bude fungovat. Každopádně kamarádka během těhotenství přibrala 20 kg, které během roku po porodu nemohla shodit. Koupila si tenkrát nějaké čínské chilli tablety (capsicum extract) a během 3 měsíců shodila 18 kg. Nějak extra necvičila, jen denně na rotopedu a na procházky. Takže jsem zvědavá, kolik KG shodím já (jinak oboje kapsle jsem viděla na aukru).
Každopádně, sníst tolik chilli, kolik obsahuje tableta capsicumu by vám asi udělalo potíže... byste museli konzumovat denně větší dávku jolokia bhut, což je nejpálivější paprička, a je to docela nářez. (přestože jím chilli hodně často,účinek se nijak neprojevuje, ale každý má jiný metabolismus)

Jinak tableta Capsimax obsahuje 20mg Niacinu a 238mg capsimaxPlus: složení čistého kofeinu (caffeine anhydrous) a capsicum fruit extract a černý pepř.
Nebrat před spaním a rozhodně ne v těhotenství nebo při kojení.
Denní dávka 1 kapsle max.

arrow
profile_image
maayan
od 29. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji _Ada_: Však ten čaj taky funguje. Ale jenom na někoho a jenom za určitých podmínek. Všechny chronické dietářky už ho vyzkoušely a prodeje klesly, tak je potřeba najít další podobnou látku, která zrychluje metabolismus (u někoho a za určitých podmínek), a vrhnout na trh další "úžasnou novinku", kterou budou chtít dietářky vyzkoušet.

To je pravda... před 3 léty jsem pila čaj Thermojetics od Herbalife a shodila jsem 5 kg. Kromě toho že od pravého je k nerozeznání, je snad i chuťově lepší (složení bílého , zeleného , černého), ale škoda že je tak drahej.

arrow
profile_image
maayan
od 29. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak ještě jsem našla nějaké info, Capsiplexem se cpe Jennifer Lopez a prý zázračně hubne, tak doufejme že jí za to nezaplatili. Psali to v bulváru AHA, tak nevím nakolik je informace použitelná.
Další informace u toho byla:
Kouzlo obstarají chilli papričky obsažené v prášku, které dokážou výrazně zvýšit metabolismus a tím i spalování tuků. Polknutím jedné pilulky Capsiplexu se dá spálit tolik kalorií jako při 80 minutách chůze či 25 minutách běhu. Podle výsledků pokusů pořízených univerzitou v americké Oklahomě zhubli lidé, kteří užívali tabletku, o 278 kalorií více než ti, kterým vědci dávali tzv. placebo (náhražka léku bez účinných látek, o které si pacient jen myslí, že ho léčí – pozn. red.). Potěšitelná je i cena 900 Kč za dávku capsiplexu, která vystačí na 1 měsíc.

arrow
profile_image
Jajina81
od 3. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý večer, i já jsem si již zakoupila capsimax plus za 800 kč přes mimibazar a používám tento přípravek již druhý den ve spojitosti tak trošku zdravějším jídelníčkem, hlavně večer a budu se snažit i zacvičit ..nemohu totiž shodit poslední 3 kila po porodu a tak jsem šla do toho. Balení je docela drahé, vychází na jeden měsíc, ale pokuď zhubnu polovinu toho co chci jdu do dalšího balení s radostí a Vám dám určitě vědět.

arrow
profile_image
Enoray
od 24. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Něco na tom chilli bude! Jednou jsem držela dietu a v rámci té diety jsem musela přidat i chilli a hubla jsem jako divá. A taky je toho plný internet: právě jsem četla, že tyto tabletky používá i Rosie Huntington-Whiteley v rámci diety a tvrdého cvičení, a taky Gisele Bündchen používá hodně chilli aby povzbudila metabolismus což je údajně její tajný tip

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené