arrow
profile_image
Lucita4
od 17. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Luštíte někdo? Doma luštíme Překvapení a ráda bych něco přidala, ale co jsem se dívala například do Chvilka pro tebe, tak mi přišlo, že tam nějak moc křžovek není. Který je váš oblíbený časopis o výhry?

Je to asi rok zpět, co jsem jen tak ze srandy a z nudy poslala asi dvě textovky s tajenkou do TV mini nebo TV max, už nevím, a asi za 4 týdny mi přišla poštou knížka. Ale protože jsem už na to, že jsem tu tajenku posílala zapomněla, tak jsem volala na tel. č. na obálce a tam mi řekli, že to byla výhra. To bylo takový fajnový překvapení, tak jsem to zkusila ještě jednou a odeslala jsem cíleně asi 10 textovek (cca 90 Kč) a přišel mi filmový balíček (DVD Muž ve stínu, knížka Londýnský gangster a tričko Americký gangster), takže se to vyplatilo, ale od té doby už nějak neposílám
Pak ještě pár výher (Monopoly, DVD, Horsefeathers mikina a možná ještě něco) mám z Top Dívky, myslím (nebo něco na ten způsob), ale jen do doby, kdy se odpovědi odesílali mailem, pak to začalo být jen přes textovky tak jsem se na to vykašlala.

arrow
profile_image
sexy_woman
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no kuštím křížovky v Joy a až ted mě napadlo posílat to tak snad se dočkám:)jen jednou jsem vyhrála a to suprovou deku,ještě sítě Oskar,ted Vodafone:)

arrow
profile_image
Antoanet
od 2. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já posílám celkem často a ještě sem nikdy nevyhrála achjo

arrow
Neprodává v Bazaru

Moje mamča luští myslím,že v Claudii... a nedávno vyhrála robotický vysavač za 5000kč a předtím 2kila kočičích granulí od Puriny...má kocourka,tak to dobře využila

arrow
profile_image
Wendy007
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já několikrát posílala Joy - a nic. Plus si vzpomínám, že kdysi dávno jsem poslala i Bravo Girl (tyjo, tak 12 možná 13 mi bylo ) a to mi přišel kosmetický balíček od GS (tehdy můj první pudr, rtěnka a druhá řasenka v životě ). A ještě někdy v 15 jsem si občas koupila CosmoGirl - to jsem vyhrála poukázku do Humanicu za 500.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Asi dva roky jsem poctivě posílala Překvapení, ale nikdy jsem nic nevyhrála.

Já luštím občas Chvilku pro Tebe...už asi tak 3krát jsem posílala soutěžní kupon a nevyhrála jsem nic.

Magazín MF Dnes, jednou jsem vyhrál seriál Lidské tělo na DVD.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené