Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zdaĺi má někdo podobný problém jako já a jestli se snažíte to nějak řešit. Od porodu svého druhého dítěte (2roky) jsem velmi často nemocná. Tak třeba rok 2009:
chřipka-1týden
zánět průdušek-2,5týdne
zánět sleziny-2 týdny
nachlazení-týden
další nachlazení-týden
a ještě jednou nachlazení-týden
střevní chřipka-týden
nějaký oční zánět-týden
nachlazení-týden
zánět průdušek, zápal plic, zánět pohrudnice-5 týdnů
nachlazení-týden.

Tak to je zatím vše, jenže do konce roku ještě daleko, to určitě tak minimálně 3x něco chytím. Zdůrazňuju, že hypochondr rozhodně nejsem, většinou totiž nakazím i všechny kolem a právě proto mi to vadí, protože pak jsou děti skoro pořád marod.

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla si s tím u lékaře? Můžeš mít oslabenou imunitu.

Zajdi si na imunologii. Udělají pár testíků a uvidíš. Třeba by to mohlo být jen psychický, z toho vypětí, furt v jednom kole okolo dětí... Taky jsem jeden čas dost marodila.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

inu, jak píše lentilka, imunita v háji, dá se na to brát taková speciální kůra na podporu imunity.

taky to může být málo vitamínů, málo spánku....málo otužilosti (i když to asi ne, když se projevuje teprv teď).

moje spolubydlící byla nemocná pořád...a prostě si nenechala vymluvit, že to bude asi tím, že doma mají tak horko, že celou zimu chodí ve spodím prádle...pak jí stačilo snížení teploty a jeden stupeň a konec.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

pinky

neřešíš nejaké problémy?

arrow
profile_image
Vločka
od 13. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pinky
Vyšetření na fokusy Ti dělali? Pokud nemáš vysvětlující nález, a základní vyšetření máš.... jak jsi spokojená v osobním životě? (nemusíš odpovídat)

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Vločka

taky bych se přikláněla ke spokojenosti v osobním životě

já jsem nemocná taky co chvíla a v určitých oblastech i chronicky, Jenže teď poslední rok co beru wobenzym jsem nemocná nebyla, pouze sem tam unavená (a to jsem běžně brala i 5x ročně antibiotika). Jo a ročně se očkuji proti chřipce - nejen, že chřipku nedostávám, ale ani nachlazení je pryč. (jediné na co trpím jsou už jen angýny - ale co beru ten wobenzym, tak je to o 100%lepší).

Cituji imoen: taky to může být málo vitamínů, málo spánku....málo otužilosti

No vitamínové doplňky beru a spím tak 6 hodin denně, což mi stačí. A otužilá myslím jsem

Cituji Vločka: jak jsi spokojená v osobním životě? (nemusíš odpovídat)

No problémy neřeším, ale je pravda, že když jsem otěhotněla se svým druhým děckem, tak jsem byla z toho dost nešťastná, protože se mi život tím nasměroval někam, kam jsem vůbec nechtěla, ale už jsem si zvykla

Cituji lentilkah: Byla si s tím u lékaře?

Ještě ne, ale zítra se objednám.

Cituji karelia: Jsem na tom stejně,za minulý rik jsem měla 11x ATB..imunologie negativní

Tak já mívám většinou jen ty nachlazení, takže ATB moc neberu, jen když je ta bronchitida. S tím zápalem plic jsem skončili v nemocnici

arrow
profile_image
Kacrum
od 24. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi kombinace snížené imunity se stresem z běhání okolo dětí Zkus papkat vitamíny, myslím, že jsou i nějaké čaje na posílení imunity a kdyžtak diskutovat s lékařem...

zkus ten wobenzym (bere se denně na lačno, min. 10-15tablet v dobe kdy máš problém a 5 jako držovací dávka), je to takový imunologický zázrak a opravdu funguje (jen je dost drahý, já kupuji balení po 800tbl.). Ale skutečně mě zbavil několik let trvajících gyn. mykoz, které jsem měla až 10x ročně a celkově se cítím o dost lépe, třeba tu angýnu mám teď místo 6x ročně 1x ročně. Nachlazená nejsem vůbec (to přičítám spíše očkování). Jde o enzymy, lék doporučují imunologové.

arrow
profile_image
leonora
od 19. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Asi 7 let jsem trpěla pořád dokola na angíny, chřipky, rýmy a všechny různý podobný nemoci. Sanžila jsem se jíst zdravě a hlavně jsem jedla hodně vitamínů, ale to nepomáhalo. Pořád jsem brala nějaký ATB. Pak jsem si řekla, že změním obvoďáka a ještě zajdu za imunologem. Imunolog mi doporučil wobenzym a jak se tady píše,od té doby se mi to zlepšilo o 100%. Doporučuju.

28. jsem objednaná k doktorovi, tak jsem zvědavá. A co všechno zahrnuje to imunologické vyšetření? tady totiž /UK)všechno obstarává praktický lékař a o kvalitě lékařské péče tu nemám moc valné mínění, tak mu rovnou řeknu,co bych chtěla udělat. Ten wobenzym si koupím, za zkoušku nic nedám.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Ahoj, tak má častá nemocnost - co čtvrt roku to neschopenka aspoň na měsíc - určitě souvísí s psychikou. Nejdřív jsem si myslela, že je to náhoda,ale už to takto je druhý rok a prostě si tělo řekne, že je toho na mě moc.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

pinky
babička teď na imunologii byla. Co přesně ji dělali, nevím,ale při vysledku ji řekli, že má asi alergii na nějaké potraviny a teď dělají vyšetření na toto. Objevil se jí nějaký nešvar na jazyku a doktoři nevěděli, co se děje, takže skončila až tam.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené