Ahoj, jsem velice často nemocná, zánět dýchacích cest (mám astma) , průdušky, kašel. Ale už si připadám jako mimozemšťan protože jakkékoliv odběry jsou negativní.Zrovna teď se již přes týden léčím s hnusným kašlem, chrapotem na průduškách, šílenou rýmou a pár dní jsem ji měla i žluto zelenou a teploty.Celkově mám takový "uřícený, nemocný" stav.

Jak jsem přišla s tímto stavem k lékařce požádala jsem o stěry a odběry pro alergoložku která mě o tento postup požádala. Byla jsem si jistá že se tentokrát něco objeví, nemohla jsem polykat a cítila v nose nateklou trubici a prostě jasně cítila nemocný stav, únavu. Je to několik dní a stále mi není dobře.
Krev mi sestra nevzala protože mi brala cca týden zpět , ikdyž k vůli jinému problému a výsledky negativní takže teď že mi ji nevezme, že byla v pořádku.
Vzala mi jen stěry z nosu a krku, bohužel nic se neobjevilo. Máte to také tak někdo? Že jste evidentně nemocní , máte příznaky ale nikde se nic nepotvrdí?

Co zkusit homeopatii?

Reaguji na Arfar:

Před pár lety jsem to zkoušela, no na mě nefungovala. Mám středně těžké astma.

Jde mi spíš o to že to nechápu a to ani alergoložka, že evidentně nemocná jsem, něco se v těle děje ale stále se nikde nic neprojevuje. A to už jsem měla odběry na vše možné i nemožné.

A teď ty stěry z nosu, krku, já si byla na 100% jistá že už konečně budou nějaké výsledky. Bylo mi vážně zle.

arrow
profile_image
cucumber
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám podobný problém. Napuchají mi uzliny, na dotek bolí (mám je kolikrát téměř jako pingpongové míčky) a bolí mě v krku. Když jsem s tím chodila k doktorce, vždy se na mě dívala jako na simulanta (nevím jak bych mohla předstírat zvětšené uzliny). Je to minimálně jednou do měsíce a testy nic neukázaly.

arrow
profile_image
Pajucha
od 2. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, ano mám to tak taky, už si připadám jako bl.bec, ksyž to takhle řeknu. Jsem studentka sš, takže tam dost nejsem a mám kvůli tomu peklo ve třídě, pomlouvají, myslí si,že si vymýšlím.... bohužel to nechápou. Už nevím, co mám dělat.
Taky jsem měla krev atd negativní ve většině případech, prostě ty doktorky vždy, že mi jen něco málo chybí, že to není podstatné.
Mívám často angíny, chřipky...jednou mě fakt šíleně štípalo v krku, doktorka, že je to jen viroza, tak jsem ji na příští návštěvě řekla, aby mi vypsala žádanku na krční a objevili mi streptokoka...achjo, od té doby je to čím dál horší

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na adrenaline34: Třeba ti sestra udělala ten výtěr špatně.

arrow
profile_image
Terr
od 17. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji adrenaline34: Máte to také tak někdo? Že jste evidentně nemocní , máte příznaky ale nikde se nic nepotvrdí?

Mám to podobné, akorát se zánětem močáku..moje mamka to má taky, ale té už "konečně" alespon něco našly ( intersticiální cystitidu, nebo tak něco..)..Ale mě ani náhodou..trápí mě to tak jednou do měsíce, mám to po té mamce..a víš co mi na to řekli doktoři? Že to vidím u mámy a chci to také, aby mě lidi litovali! Vždycky až když už nemůžu ani chodit a čůram krev, tak mi dají antibiotika, která mi zase způsobí gyn. zánět..takže taky paráda

Cituji cucumber: , vždy se na mě dívala jako na simulanta (nevím jak bych mohla předstírat zvětšené uzliny). Je to minimálně jednou do měsíce a testy nic neukázaly.

Na mě se naštěstí jako na simulanta nedívají, je to na mě i vidět že jsem nemocná, chrčím, mám "skleněné" oči..ale ty výsledky jsou mi záhadou.

Cituji Michaela18: Třeba ti sestra udělala ten výtěr špatně.

že by oba dva? Z krku i z nosu?

Začínám si myslet že nejsem z této planety...kdyby jste mě teď viděly..jsem jak lazar, uřícená, dávím se kašlem, unavená, strhaná...ale výsledky v pořádku. Mě klepne.

Cituji mroskvicka: Já většinou kdyžmám tyhle příznaky (teplota, zelená rýma, průdůšky), tak mi berou krev a zjistí mi tam brutální zánět, takže okamžitě antibiotika a zůstávám doma. Nechápu že ti nevzali krev kvůli testům CRP?

Jenže sestra mi krev nevzala protože týden nazpět mi ji brala, protože mě bylo týden špatně od žaludku a zvracela jsem - negativní. Pak asi 5 dní zdravá a onemocněla jsem , ve čvrtek mi dělali ty stěry, měla jsem ATB (na 3 dny) a zítra jsem tak rozhodnutá jít ráno na kontrolu protože mi je pořád mizerně, bolí mě i plíce.

Cituji Pajucha: hoj, ano mám to tak taky, už si připadám jako bl.bec,

Ano, také si připadám jako blbec a úplně nemožně..dokonce mě to vyřazuje z nějakého kulturního a společenského dění..stále hodně kašlu, ikdyž jsem jakoby zdravá tak mám stále silný kašel, takže kino, divadlo nehrozí.

Nebo se naplánuje nějaká akce?? Zákonitě onemocním...vždy jsem na nějakou akci, oslavu nemocná (tím jak jsem nemocná vlastně pořád).

Už nemůžu, fakt. Jsem naučená na těchto stavech fungovat, postarám se o dítě a důležité věci ale jsou dny kdy je mi víc mizerně a potřebuji ležet.

Nechci aby to tak bylo ale co dělat nevím.

Reaguji na adrenaline34:
Nejspíš budeš mít parazity, ty se projevují astmatem a laboratorní testy je neodhalí.
Většinou se jedná o škrkavky, háďátka a motolice, jejichž dráha vede do plic.
Takže česnek, česnek, česnek - jako na upíry.
Samozřejmě v tabletách, aby ti to neznepříjemňovalo život.

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na adrenaline34: Zkus jít znovu k doktorce a trvej na odběrech krve.

Reaguji na True:

Astma mám od dětství, myslím že tím to nebude, ale jinak jsem už užívala česnekové tinktury Allivictus..pěkně drahé, prý kvalitní ale nic nepomohlo.

Já jsem už s tím i tak nějak smířená ale s čím se smířit nehodlám jsou ty negativní výsledky...vím že se něco děje, já to cítím, jen nevím proč se jim to neukáže.

Cituji Michaela18: kus jít znovu k doktorce a trvej na odběrech krve.

Půjdu hned zítra ráno a řeknu jí to že tohle není možný, že rýmy z mě úplně tekla zelenožlutá, ale fakt tekla..cítila jsem i ten moment jak se prorazila v dutinách protože to bylo jako by mě vrazil nůž do hlavy...

Ve čtvrtek mám alergologii, tak uvidíme.
Ale začínám být zoufalá.Někdy se cítím už bez síly.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené