Ahoj holky ráda bych vás touto cestou varovala. Živím se modelingem a moje kamarádka fotí nahé fotky. Byl jí nabídnut casting do nové agentury, tak si tam nechala v klidu udělat castingové fotky a pak jí bylo řečeno, že naletěla serveru freevideo.cz. O fotky nejde, ale jde o to, že si buduje pověst fotí pro ty nej stránky a teď tohle. Ve smlouvě nebylo, že se ty fotky někam budou dávat, že slouží jen jako casting. Omyl mohou to tam použít !

Pokud příjdete na casting pro focení například fashion. Vždycky si předem ověřte o jakou agenturu se jedná podívejte se i na recenze na internetu. Na castingu by po vás nikdo neměl chtít nahé fotky i když by šlo o nabídku focení prádla či plavek není to potřeba v žádném případě.

Píšu to sem proto, aby jste náhodou nenaletěli a pak se tím netrápili. Bohůžel s tím nejde po právní stránce nic dělat.

Pokud máte podobné špatné zkušenosti přímo na nějakou agenturu nebo osobu, tak to sem můžete napsat.

arrow
profile_image
cama
od 26. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji cokoladovasusenka: A jak víš že to tam mohou použít, pokud ve smlouvě to nebylo? To se mi nějak nezdá... poradila bych se s nějakým právníkem a donutila je minimálně smazat fotky, a pokud to nepůjde, tak podat žalobu...a asi bych se snažila i mediálně na to upozornit. Já bych jim dala...casting fotky, takové peklo bych jim dělala že se z toho pos...

Taky mi to přijde nějaké divné...na jejím místě bych si vzala právníka a pořádně jim to nandala! A přesně, mediálně na to upozornit by taky hodně pomohlo.

arrow
profile_image
venysek1
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nebylo to teď někdy náhodou v telce ve zprávách? Když jsem na to koukala, řekla jsem si, že musí být, s prominutím, asi uplně bl.á, že na tohle přistoupila a nebylo jí to ani trošku divné! To, co tam fotila za nahé fotky, mi k modelingu nepasuje ani omylem. Takže si za to muže tak trochu i sama, když na to přistoupila. ale být na jejím místě, pokud nemá ve smlouvě, že se to někam bude dávat, hanla bych to dál, jen tak bych to nenechala. To mi taky přijde divný, že s tím nechce nic dělat ...

arrow
profile_image
beliveme
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

taky jsem to viděla v televizi a větší blbku fakt neznám ,docela mě to pobavilo,jak byla sklíčená,nikdy v životě by mě někdo nedostal na to,že se musím svléknout pro dodavatele spodního prádla,že mě chtějí vidět nahou....doufám,že je to pro ni ponaučení a začne myslet!!...a v telece říkali,že právník s tím nic neudělá,že ve smlouvě bylo všechno ošetřeno,takže vlastně dala souhlas k těm fotkám....

arrow
profile_image
bono2
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkujeme za varování. Jen jedna otázka: Je možné si nevšimnout, že fotíte pro pornoserver?
Vždyť i ta nejlehčí forma znamená roztáhnout nohy, ne?

Určitě bych se obrátila na právníka, tohle musí vyhrát, pokud ve smlouvě nebylo, že ty fotky půjdou na net! Nikdo nesmí bez tvého svolení šířit tvoje fotky.

Cituji beliveme: a v telece říkali,že právník s tím nic neudělá,že ve smlouvě bylo všechno ošetřeno,takže vlastně dala souhlas k těm fotkám....

Kdy už si ti lidi konečně začnou číst, co podepisují?

arrow
profile_image
Daníček
od 1. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji beliveme: taky jsem to viděla v televizi a větší blbku fakt neznám ,docela mě to pobavilo

Jo, tak tohle jsem taky viděla. Fakt dobrý, ty postoje s opřenou rukou o zadeček ..... hmm, jasné postoje pro dvojkové erotické časopisy.
Vzhledem k tomu, že slečna údajně studovala VŠ, předpokládala bych určitou míru inteligence. Ale podle mě jasně věděla, co fotí, jen nepočítla s tím, že fotky budou takhle lehce přístupné každému, kdo má zájem, lekla se reakce okolí a rodiny a šla "do boje za očištění svého jména". Můj názor....

arrow
profile_image
vilaamalka
od 18. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mishka999: Kdy už si ti lidi konečně začnou číst, co podepisují?


pokud to fakt podepsala, co si myslíte, že s tím ten právník nadělá?
nic.

arrow
profile_image
deniisek19 mojeid
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

holky a na jakým programu to bylo? nebo ve zprávách? koukla bych se na to na netu

Cituji vilaamalka: pokud to fakt podepsala, co si myslíte, že s tím ten právník nadělá?

pokud je pravda toto

Cituji EleanorWoods: Ve smlouvě nebylo, že se ty fotky někam budou dávat, že slouží jen jako casting

tak s tím může udělat dost

Cituji Patty: pokud je pravda toto

Já si spíš myslím, že kamarádka kamarádce neřekne "Byla jsem blbá a nepřečetla si smlouvu", ale spíš něco jako "Oni mě obelhali, jsou to podvodníci."

Navíc tohle je taky perlička:

Cituji EleanorWoods: moje kamarádka fotí nahé fotky.

Cituji EleanorWoods: ale jde o to, že si buduje pověst fotí pro ty nej stránky

Nahé fotky jako nahé fotky ne? Tak jaká pověst. Pokud jí nevadí, že se fotí nahá, tak proč ji vadí tohle? Pokud fotí decentní nahé fotky, tak je jedno pro koho přece. Pokud roztahuje nohy, tak to je jen její rozhodnutí, předpokládám, že jí na tom castingu nikdo nedržel pistol u hlavy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak pokud jsem se dívala dobře na ty stránky co jsi tam dávala, tak ty paní tam fotí nahé fotky, ale ještě na závěr si to rozdají s tím fotografem - kameramanem. Pokud tohle tvoje kamarádka odmítla, tak by na těch stránkách ani být neměla ne?

Cituji mishka999: Já si spíš myslím, že kamarádka kamarádce neřekne "Byla jsem blbá a nepřečetla si smlouvu", ale spíš něco jako "Oni mě obelhali, jsou to podvodníci."

i to je možné... a nebo moc dobře věděla, že to ve smlouvě bylo, jen je jí trapné přiznat, že se něčemu takovému propůjčila. Nezdá se mi totiž, se by se s tím právně nedalo nic dělat (pokud by to bylo tak, jak tvrdí).

Takže ono to asi bude vše trochu jinak.

Teď koukám ještě na stránky, pokud to je ten megacasting, že za to slečna dostane 500 Kč... takže asi moc dobře věděla, o co jde. Ještě tam je video, kde paní říká té "modelce", že bude muset souložit a dělat orál...no takže ono to asi nebude s těma podvodníkama tak žhavé.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené