arrow
profile_image
pandula
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky , mám naprosté deprse a mám konec světa
Byla jsem s přítelem asi 8 let , je mi 25 let , vztah byl krásněj , jednou dole a nahoře, ale vždycky jsme se s tím uměli spolu vypořádat a veškěré překážky zdolali.
Moje boužel nerozvážnost jsem přítele po 8 let podvedla a to doslova a ne jednou .
Vím celé jsme to zvorala a nevím co se to semnou stalo ,ale byla to naprosté pobláznění s někým jiným , ale čistě to bylo jen užití na jednu noc z obou stran.
A řekla jsem si dost co tady blbeš , ale přítel to boužel zjistil. Byl okamžitý rozchod .
Brala jsem , že si za to mužu sama a musím to překousnout , ale po asi 2 měsících jsem to neustála a musela jsem se mu ozvat . Zpráva , kterou mi řekl jsem naprosto nevěřícně koukala. Vrátil se ke své bejvalé přítelkyni s kterou jednou byl , když jsme se jednou rozešli na rok , ale vrátili jsme se k sobě. Ona u něj už bydlí, scházeli jsme se a nevěru mi odpustil. Byli to krásné dny , zase jako dříve. Ale dneska mi oznámil , že spolu čekají dítě a dozvěděl se to asi před týdnem.
Holky já nevím co mám dělat , pořád sme si říkali jak se k sobě vrátíme, že jen jsme čekali chvíli jeslti nám to stále klape a stále se máme rádi.
S ní ted bude kvuli dítěti , že si nedovede představit jak má někde vlastní dítě a na potrat nepujde. Jsem naprosto v koncích .

arrow
profile_image
Pralinkaaa mojeid
od 24. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A co od nás chceš slyšet?
Čeká dítě s jinou - to snad mluví za vše, ne?

arrow
profile_image
BeBrunette
od 30. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hlavně mě docela zaráží, "přítel to zjistil". Proč jsi mu to neřekla sama? Hned, co jsi ho podvedla? Možná by to dopadlo jinak, možná ne, ale tohle vážně nechápu. Kdyby ti zatkloukal chlap, že tě podvedl a poté se to dozvěděl, udělala by jsi to samé.
No a čeká dítě s jinou, no tak taky bych na to řekla jediné, není, co řešit.

Reaguji na pandula:
No, bohužel si myslím, že vašemu vztahu je konec. Na jednu stranu chápu, že je to těžký, na druhou stranu je od něj zodpovědné, že chce zůstat s ní a s dítětem...

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nějak nevím, co poradit...To ho chceš zpátky, i když už bude mít dítě s jinou? Já bych to asi neustála...

arrow
profile_image
Maticka90
od 24. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nepřipadá ti, že podle toho, co tady píšeš spolu asi nemáte být? Už jednou jste se rozešli, nevěra, další rozchod... A teď čeká dítě s jinou ženou. Řekla bych, že je čas jít dál.

Hmmm,být Tebou nechám ho být a neberu dítěti tátu! Sama jsi to zvorala,bohužel,je to tak.

Cituji Maticka90: Nepřipadá ti, že podle toho, co tady píšeš spolu asi nemáte být? Už jednou jste se rozešli, nevěra, další rozchod... A teď čeká dítě s jinou ženou. Řekla bych, že je čas jít dál.

arrow
profile_image
M_martina mojeid
od 19. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holka, to je teda situace....chápu, že trpíš, ale podle mě by bylo nejlepší dát se na ústup. Už tak je to dost přechozený vztah, rozchody, podvádění, tajné scházení za zády jiné..
Určitě si najdeš někoho, s kým budeš mít plnohodnotný vztah a s VLASTNÍM dítětem.
Ten chlap nehraje moc fér tak jako tak, je schopný scházet se s tebou, zatímco doma si hraje na tatínka, no nevím....

arrow
profile_image
maliis
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
19    0
Číst hodnocení

nějak se v tom nevyznám... jednou napíšeš, že jste měli 8 let krásný vztah, ty jsi podváděla až po 8 letech, ale pak napíšeš, že sjte spolu rok vůbec nebyli....
Podle mě je to tak, jak to mělo být. A tím, že jste se potom dále scházeli za zády jeho současné přítelkyně, jste ubližovali akorát jí, ne sobě.

arrow
profile_image
nnada
od 28. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To není konec světa, ale měl by se rozhodnout kluk. V současné době je poměrně bežná situace, že kluk má dítě a odchází do vztahu, kde je šťastný (u svých přátel to vidím poměrně často). Ženy už nejsou tolik sociálně a finančně závislé na partnerovi, závisí na tom, co si upřednostní. Zásadní otázka je, jestli to ten kluk bude chtít. Jestli to bere stejně jako ty (tomu nenasvědčuje to, že se s tebou scházel potaji, ale čert ví). Prostě nejvíc co můžeš udělat jestli ho chceš je nabídnout mu, že ho budeš mít ráda i tak - až se dítě narodí (časem mu budeš moct taky porodit dítě, ostatně,. jestli na to dojde). Musíte to v klidu probrat a uvidíš. Pokud se rozhodne zůstat s ní - ty budeš odkázaná do pozice milenky, a to je poměrně nepříjemné, šla bych pak od něj pryč.

Buď fér ke všem, kteří v té situaci jsou a skonči to-tedy kvůli sobě a tvému bývalému a hlavně buď fér vůči jeho nynější těhotné přítelkyni, ta si tenhle trojúhelník nevybrala. Chápu, že je to těžký, ale ukončit to, je jediný správný řešení-i pro Tebe.

arrow
profile_image
Hey Ju
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taky si myslím, že je čas jít dál.. najít si nový smysluplnější vztah a brát ho trochu vážněji

arrow
profile_image
Lucy09
od 2. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla by si jít dál a zapomenout na něj, ikdyž to ze začátku nebude lehké.

arrow
profile_image
pandula
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rok rozchodu , bylo na začátku , to sme spolu byli teprve 1 rok. Celý život jsem si to představovala jak my dva spolu budem mít tu rodinu a všechno.
Jen si říkám , jeslti by sme i tak mohli být spolu , ale právě nechci brát otce, jen to moc bolí. On sám říkal , kdyby to dítě neměli vrátil by se ke mně , vždycky prej měl velkou slabost pro mě a jsem ta jednička , ale takhle to mění celé a já se s tím budu muset vypořádat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené