Ženy, obracím se na Vás s prosbou. Máte zkušenosti s celostní medicínou a můžete některá doporučit někoho v Brně?
Já už nevím jak dál, ale tělo se mi zbláznilo, blbne už dýl, ale za poslední 2-3 měsíce to je mazec. Stále zadržuji vodu, 2 až 4 kila klidně do druhého dne . nedaří se mi zhubnout ať dělám co dělám. Obličej mám stále už 3 měsíce obsypaný samýma bolákama (takové ty hrboly nateklé)..ty co mám se ani nestačí zahojit a už se dělají druhé..Vypadám vážně příšerně a jsem zoufalá že s tím nejde nic udělat a to jsem zkusila toho hodně. No a v noci chodím 3x za noc čůrat, vzbudím se a bolí mě hrozně v zádech, jako ledviny, po vyčurání postupně bolest odezní, jak se vzbudím na další čurání je bolest zpět.

Nějak se mi zbláznilo tělo a já si nevím rady.

Štítná žláza byla před rokem , dvěma kontrolována a je v pořádku, na gynekologii je dle krve také vše v pořádku (ikdyž já myslím že tam je jádro pudla..nemám dělohu, jen vaječníky, tudíž mám příznaky menzes , ovulace , jen to začalo být nějaké velice silné, prsa mám tak 5ky , nateklé, bolavé , voda v těle snad i v uších)..prostě poraďte mi, nic jiného mě nenapadá kde by mi mohli pomoct.

děkuji

arrow
profile_image
randina
od 14. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, to je mi líto, že máš takové problémy.
Vřele ti doporučuju objednat se k panu Krejčímu, telefon je 777043160, sídlí v centru na Jakubáku, určitě to najdeš na netu. Pracuje hlavně s kapkami Joalis - vytestuje, kde je u tebe problém a podle toho je nasadí, ale je schopný doporučit i homeopatika nebo něco z kineziologie, prostě je moc šikovný a mně strašně pomohl. Asi rok mě bolely lymfatické uzliny, lítala jsem po sono a nikde nic nenašli, ale byla jsem z toho už na nervy, a po těch kapkách byla bolest do tří týdnů pryč. Vrátilo se to jednou a jeho kapky opět zabraly, od té doby mám pokoj. Předtím už jsem vyzkoušela kde co, takže pro mě to byl zázrak.

Reaguji na randina:

Děkuji ti mnohokrát za tip..dívala jsem se na stránky, trochu jsem zklamaná že nejde o lékaře. Asi bych měla víc důvěru. Ale pokud nenajdu něco jiného nejspíš to zkusím.

Reaguji na randina:

Myslíš že by přišel opravdu na to proč se mi dělají takové boláky v obličeji a v takové míře? Když krev mám v pořádku?

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na adrenaline34: Milá adrenaline a co vyšetření u obvoďáka? Mohlo by to souviset s ledvinami i dle toho co popisuješ jako jsou bolesti zad, noční čůrání, otoky. Raději bych první zkusila tohle a až by se nic nezjistilo, zkusila celostní medicínu, nebo CM v kombinaci s klasickou léčbou, pokud by obvoďák na něco přišel.
Hodně štěstí.

Reaguji na Tears:

Já vím..obvoďák nemá problém mě poslat na urologii (nijak jinak mě neřeší), ale já po zkušenostech že vždy mi vezmou krev a ta je v pořádku, přitom evidentně v pořádku nejsem , jsem si říkala že bych navštívila doktora "vše v jednom"...ale uvidím..asi na tu urologii zajdu. Ale že by ty boláky byly od toho? To se říká spíš hormony, střeva, možná játra?

arrow
profile_image
randina
od 14. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji adrenaline34: Myslíš že by přišel opravdu na to proč se mi dělají takové boláky v obličeji a v takové míře? Když krev mám v pořádku?

No, ten pan Krejčí mě tehdy strašně překvapil, protože jako příčinu mi vytestoval nějakou nákazu od hlodavců. Ptal se, jestli jsem spala někde, kde jsou třeba myši. Uvědomila jsem si, že jsem několikrát spala na srubu, kde myši jsou, no ale moc jsem tomu nevěřila, nicméně pak to zabralo a byla jsem moc šťastná, pár měsíců jsem měla pokoj, načež jsme na ten srub jeli zas a když jsme se vraceli s hrůzou jsem si v autě uvědomila, že stará bolest je zpět, načež mi teprve došlo, že jsem zas spala tam, kde jsou myši. takže myslím, že měl opravdu pravdu, umí toho vytestovat hodně. Po dalších kapkách mám pokoj a od té doby jsem tam nespala.
Ale pokud se rozhodneš to zkusit, zkus opravdu tady toho pána. Chodila jsem předtím na tyto kapky i na Cejl, tam je celé centrum, a bylo to k ničemu. Pak mi známá, co se vyzná, doporučila jeho a on má opravdu nesrovnatelný rozhled a mně je teda taky hrozně sympatickej.

Reaguji na randina: Opravdu děkuji za info, budu nad tím přemýšlet..můžu se tě zeptat taky na kolik tě to vyšlo? Někdy na mě tito lidé působí tak že jen tahají z lidí peníze. Ale jinak mě to zaujalo, když s ním máš zkušenost jakou máš.

arrow
profile_image
randina
od 14. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na adrenaline34: No úplně levné to není, ale zase ne nedostupné. Vždycky když jsem tam přišla s novým problémem, tak mi vytestoval tak čtvery kapky, jedny stojí tak 250 - 300, čili to máš 1200, plus něco za sezení s ním, přesně si nepamatuji, ale celkem to bylo tak 1500 Kč. On tě ale do ničeho nenutí, řekne ti, které kapky se mu zdají nejdůležitější a které jen podpoří třeba vyřešení nějakého dalšího problému. Ty kapky vydrží tak tři měsíce, pak tam můžeš jít na kontrolu, on to znovu otestuje a dá ti třeba už jen jedny nebo dvoje, vše je na domluvě. Mně doporučoval i jiné preparáty, třeba určité vitamíny z DM, které mi v tu chvíli strašně pomohly, nebo homeopatika, co pak koupíš normálně v lékárně, a z toho neměl ani korunu, opravdu na mě nepůsobí tak, že chce hrabat peníze. Všechny ty preparáty testuje tím svým přístrojem nebo jiným způsobem. Abys tomu věřila, musíš být těmhle věcem asi nakloněná, já se o ně zajímám, takže mi to nepřišlo jako nějaké nedůvěryhodné šarlatánství a hlavně, jak říkám, jedině u něho jsem se dočkala výsledků a to jsem zkoušela hafo různých léčitelů a alternativních směrů léčby.
Kdyžtak si na internetu zkus najít nějaké diskuze se zkušenostmi lidí s kapkami joalis nebo metodou doktora Jonáše (pozor, Jonášové jsou dva a tobě jde o toho, co léčí kapkami joalis) - někdo je nadšený jako já, někdo samozřejmě ne, ale třeba si uděláš lepší obrázek. Nicméně pokud tě tvůj zdravotní stav teď aktuálně hodně trápí, já bych do toho určitě šla.

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na adrenaline34: Boláky v obličeji právě mohou souviset s nemocnými ledvinami, protože se tělo špatně čistí. Držím palce!

Reaguji na randina:

Děkuji za velice podrobný popis co a jak Je fakt , že tímto věcem nakloněná nejsem, ale....nebudu první ani poslední kdo se nakonec začne pídit všude možně a hledat různé alternativy.
Teď mi sice časově nic nevychází, ale stránka jsem si uložila a budu nad tím přemýšlet. Vzpomněla jsem si že kdysi jedna má kamarádka měla také nějaké kapečky. Napíšu jí jeslti to nebylo náhodou toto a jak jí to pomohlo.

Každopádně děkuji za cenné rady , určitě mi pomohly.

Reaguji na Tears:

Že jo? Já si myslela že to budou hormony , ale začínám se přiklánět k těm ledvinám. Jen nechápu proč chodím tolik hlavně v noci na záchod a bolí mě v zádech. Dřív jsem myslela že to jsou prostě záda, ale teď jsem přesvědčená že ne, že to souvisí s tím čůráním..
Měla jsem teď pár dní pokoj od těch velkých pupínků , ale od včerejška mám zase, což mě vadí snad nejvíc. Bolest se dá skrýt ale hrb na obličeji těžko.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené