arrow
profile_image
Anet555
od 20. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,
chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s celostní medicínou, ve které používají přístroje BICOM optima http://www.bicom-optima.cz/ a plazma generátor. A pomohlo Vám to? Já osobně jsem na plazma generátoru byla tak 4x a zatím na sobě nějaké zlepšení nepociťuji. Budu ráda za všechny Vaše zkušenosti. Děkuju.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, byla jsem poprvé na Bicom přístroji minulý týden a ta logika celé věci, že člověk má nějaký magnetický obal, který způsobují kmitající částice(kvantová fyzika) je strašně prostá a tak jsem se rozhodla tam jít. Chtěla jsem vyloženě preventivně, prý se tam dá zjistit začínající rakovina, kterou neodhalí žádný jiný přisroj, nebo jiné věci. Mě třeba změřili, že jsem překyselená a něco s tlustým střevem a slinivkou+stres se mi hodně objevoval na těch destičkách po nohama, ale to odkyselení proběhlo rovnou při prvním sezení a cítím se fakt líp, navíc pan primář říkal, že se tim dá ostranit i celulitida a přísaham, že se mi zdála méně viditelná (asi tak o 40%) po tom sezení! Moýná jsem paranoidní a moc tomu věřím, ale mě přesvěčilo už první sezení, dnes jdu na druhé s tou lampou.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jinak já chodím v Třebíčí k Mudr. Kucharskému, je mi strasně sympatický jako člověk a ty sestřičky jsou moc milé. Cítila jsem se tam celkově dobře. A byla si tam kvůli něčemu konkrétnimu? Nebo jen tak jako já?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené