arrow
profile_image
Jenny87
od 20. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s celoživotním vzděláváním na ČZU v konzultačním středisku Klatovy oboru Veřejné správy a regionálního rozvoje pro navazující. Přemýšlím, že bych se přihlásila ke studiu. Bohužel jsem nikde nenašla žádný recenze, jestli je to dobré studium, dá se zvládat při zaměstnání, jak náročné jsou zkoušky a hlavně by mě zajímalo, jak těžký je přestup po roce do normálního studia, abych mohla dělat SZZ (vím, že člověk musí mít průměr do 2,0, aby byl přijat bez přijímacích zkoušek, ale zajímalo by mě, jak moc je těžké toho průměru dosáhnout). Děkuji za odpovědi - určitě mi to dost pomůže.

arrow
profile_image
Jenny87
od 20. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Vážně se tu nenajde nikdo, kdo by měl zkušenost??

arrow
profile_image
EkonomzVŠE
od 15. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejsem sice z ČZU, ale obecně, tento obor je tam jeden z těch lehčích (ono veřejná správa není asi nikde hardcore, ale náročnost se částečně odvíjí i dle konkrétní školy - v případě tohoto oboru se to pak nejspíše bude potácet někde mezi vyloženou parodií (některé soukromé školy) a výrazně lehčím studiem (některé seriózní veřejné školy) ). Ono v případě celé ČZU se asi nedá hovořit o nějaké přehnané náročnosti, ale spíš bych se být tebou zamyslel nad tím, jestli ti ten titul z tohoto oboru k něčemu bude - kde jsi byla třeba na střední škole a z čeho máš bakaláře?
Jinak se opravdu domnívám, že vzhledem k tomu, že dokážeš formulovat myšlenku a psát bez chyb, tak to studium zvládneš bez problémů - v tomto oboru totiž půjde spíše o píli a odhodlání než o vysoké IQ.
Kvalita studia v případě ČZU obecně není až tak vysoká, alespoň podle tamních studentů, na druhou stranu však drtivá většina vyjadřuje velkou spokojenost s kolektivem a okolím (což se ale týká asi jen Prahy, nevím, jak to bude v těch Klatovech)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené