arrow
profile_image
Emm
od 3. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mamka měla jen mírnou formu celulitida a úplně jí zmizela po kryo saunování (cca po 17 kůrách), ale těžko říct, jestli to pomůže i tobě....

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za mě (vysazení HA asi 80% úspěchu) pokud nic jiného neděláš..
Jinak pomalý vytrvalostní běh, pak sprcha, a olejíček-např saloos celuline a obyčejná joga (vubec to nemusi byt ta drahá hot atd..) je geniální na tvarování těla a mizení celu!

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na La Bella: jo a svalů se prosímtě fakt neboj to je taková děsná fáma mezi holkama, ach jo Kdyz budes chodit denně do fitka a zvedat činky, nebudes žádná korba! jen budes pekně hubená, pevná a fit.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Adluna: obyčejná joga

jinak jeste k te joze.. ja mam DVD od Elle uz asi par let staré a ty cviky jsou vylozene pro správné proudění lymfy, protahování svalů, správnou činost orgánů a postava se mi zmenila-nekecam-uz za 14 cca Joga umi fakt zazraky.. treba Vanessa Hudgens nebo Michelle Rodriguez ji cvici a vygoogli si jejich krasny těla zadny vychrtlý, ale pekný, pevný a bez celu.

Cituji Adluna: jo a svalů se prosímtě fakt neboj to je taková děsná fáma mezi holkama, ach jo Kdyz budes chodit denně do fitka a zvedat činky, nebudes žádná korba! jen budes pekně hubená, pevná a fit.

No to je sice pravda, že holka nebude jako rambo, ale mám stejné sklony asi jako zakladatelka, že se mi svaly dělají "až moc", hlavně na nohách. Vrch těla jako maratonci, spodek těla jako sprinteři. Takže kdo má tyto sklony, musí holt pořádně vybírat jaký sport bude dělat.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ciiicaaa: ale to ti prijde proto, ze se porovnáváš asi s modelkma s VS které jedí pul jahody denně.. je normální že nohy (stehna svaly na nich) jsou nejvetší a nejsilnější na těle. Nemají to akortá ti skinny fat holky/kluci. To že se ti "delají svaly" je právě dobře. Ty jsou žroutem energie, nejlepším splaovačem, motorem metabilismu a zásobárnou energie... a těžko pochybuju že by holka měla fakt extra stehna z normálního posilování bez suplementů na růst svalů atd. Velký a silný (tlustý) stehna jsou akorát tak z hodně jídla, nikoliv posilování.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tady třeba jsou videt dokonalé nohy (ona se mi teda moc nelibi, bavíme se ale i celu atd..) nema nikde ani naznak doličku a je ji 35 ma uplne krasne videt, jak má ty svaly co má mít.

Reaguji na Adluna: No tak zrovna tahle postava je dost ošklivá, ruce jak párátko, nasvalené nohy (ještě relativně hezky), žádný pas ...

Cituji Adluna: ale to ti prijde proto, ze se porovnáváš asi s modelkma s VS které jedí pul jahody denně.. je normální že nohy (stehna svaly na nich) jsou nejvetší a nejsilnější na těle. Nemají to akortá ti skinny fat holky/kluci. To že se ti "delají svaly" je právě dobře. Ty jsou žroutem energie, nejlepším splaovačem, motorem metabilismu a zásobárnou energie... a těžko pochybuju že by holka měla fakt extra stehna z normálního posilování bez suplementů na růst svalů atd. Velký a silný (tlustý) stehna jsou akorát tak z hodně jídla, nikoliv posilování.

Nemám to z jídla, ale z posilování, mám i změřený podíl svalů/tuků na celém těle a na nohách nemám téměř žádný tuk, ale oproti zbytku těla, který mám také převážně ze svalů, jsou prostě nohy mohutnější. A určitě to není tím, že bych se poměřovala s modelkama. Holt někdo má tendenci mít dlouhé svaly, někdo krátké "sprinterské".

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ciiicaaa: No tak zrovna tahle postava je dost ošklivá, ruce jak párátko, nasvalené nohy (ještě relativně hezky), žádný pas ...

jak jsem psala, mě se ona taky nelíbí, ani její postava jako celek, ale je to téma o celulitidě a ona ma fakt vyjimecne krasne pevné nohy.

Cituji Ciiicaaa: mám i změřený podíl svalů/tuků na celém těle a na nohách nemám téměř žádný tuk

téměř žádný? To je přesně kolik % ? jako nevím, říkáš že se nesrovnáváš s modelkama, píšeš něco o sprinetrských nohách a v galirii jsi normlaně hubená/stihla souměrna.. Tuku bych tipla kolem 15-18 % Ale to je OT.

Cituji Adluna: téměř žádný? To je přesně kolik % ? jako nevím, říkáš že se nesrovnáváš s modelkama, píšeš něco o sprinetrských nohách a v galirii jsi normlaně hubená/stihla souměrna.. Tuku bych tipla kolem 15-18 % Ale to je OT.

Ono fotka v galerii co mám (ta v šatech) je asi dobře vyfocená, protože jinak moje nohy vypadají trošku jinak bych řekla Tuku jsem měla na posledním měření pokud si správně pamatuju 12%, na nohách 1kg tuku, 8 kg svalů. Opravdu je to "kus od kusu", někdo má prostě tendenci, že mu svaly rostou hodně, já to měla např. když jsem dělala spinning, musela jsem s tím přestat, protože jsem měla neuvěřitelný stehna. Nejde o srovnání s modelkama, ale o celkovou symetrii těla.

arrow
profile_image
LenaXoXo
od 18. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky, tohle je pěkná mrcha a je vidět, že za to skutečně nemůžeš. Zkusila bych asi hlavně i přidat tu zmíněnou jogu, posilovnu....ačkoli úplně nechápu proč tě to trápí, když piješ vodu a to má být údajně to nejhlavnější x( Tak přeji, aby se to nějak zlepšilo a já zkusím u kamarádek zapátrat po nějakém lepším krému, zda je tedy nějaký vůbec účinný x(

arrow
profile_image
La Bella
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LenaXoXo: ahoj, to že se snažím,piji hodě vody atd, neznamená, že mě to netrápí...je to samozřejmě hlavně esteticky ošklivé, nevadí mi silnější stehna, ale celu je prostě ošklivá a jelikož si myslím, že dělám vše proto, abych ji alespoň zmírnila, nic se neděje a je to rok od roku horší...což mě jako mladou jinak hezkou holku s pěknou postavou štve...ale děkuji za rady, stejně jako všem ostatním, zkusím zapojit ten běh, jogu atd a uvidí se, snad se trošku hne mrška

arrow
profile_image
Andrejka121
od 12. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

[reaguji]La Bella:

Ahoj, jsem tu nová, ale dovolím si reagovat. Jestli do toho můžu mluvit, tak jediná věc, která na celulitidu pomáhá, jsou manuální lymfodrenáže. Je ale potřeba, aby to dělal opravdový odborník, jinak spíše uškodí. Bohužel opravdových odborníků je u nás zatím velmi málo. Jde o to si uvědomit (nechat vysvětlit) jak vlastně celulitida vzniká a co to je. Jde o zdeformovanou tkáň, která už se nemůže nikdy napravit (je to nevratná záležitost, tkáň už se zpátky nevyhladí). Jedinou obranou je zastavit jinak nevyhnutelné zhoršování a to pomocí lymfodrenáží, kdy se z poškozených tkání odstraňuje voda, toxiny a usazené proteiny. Pravidelným chozením na lymfodrenáže celulitida nebude tak vidět, protože tkáně nebudou tak napěchované a nerovnosti tímpádem se nevytlačují na povrch kůže. Můžete si to představit jako balonek s dírkama po stranách, který když se vyfoukne, tak nic není hmatné a ani vidět, ale když se opět nafoukne, tak nerovnosti vylezou napovrch. Tak je to i s celulitidou, tkáň už zdeformovaná je, tudíž v případě, kdy se ji nechá na sebe znovu navázat vodu a toxiny, napěchuje se a vytlačí opět viditelně napovrch. Věřte mi, opravdu vím, o čem mluvím, sama se s ní trápím už pár let.

Doporučuji vyjma pohybu a dostatečného pitného režimu i doplňky stravy.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Andrejka121: Je ale potřeba, aby to dělal opravdový odborník, jinak spíše uškodí.

To máš pravdu, nejhorší jsou prý ty vacushape atd.. jedine to tu lymfu poničí, často nenávratně.

Cituji Andrejka121: Jde o zdeformovanou tkáň, která už se nemůže nikdy napravit (je to nevratná záležitost, tkáň už se zpátky nevyhladí

to jsem si taky myslela, že se celu může jen urdžovat, nebo zhoršolat naštěstí mi po vysazení HA a pohybu uplně (z 90%) zmizela, takže vím, že to jde! Neskutečně se mi ulevilo. Ta HA měla ale suvereně nejvetší vliv! Jak píšeš, že je jen neviditelná atd, chápu jak to myslíš, ale pro mě je důležité že proste bud je a nebo není vidět. Pokud je někde skrytá a objeví se jen po zanesení lymfy a zavodnění, tak ok..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené