arrow
profile_image
Nicci
od 22. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, nikdy jsem nesledovala jak se liší cenové relace dovolených v zimním a letním období. Mám na mysli například egypt a místa, kde se dá schovat před mrazem V zimě bych se ráda odjela ohřát a hodně jsem četla, že právě takové cenově dostupné místo, kde je teplo i v zimě je egypt. Budu ráda za jakékoliv postřehy

Já myslím, že pokud se chceš ohřát, tak bys určitě neměla jezdit do Egypta mezi prosincem a únorem - sice je to asi cenově nižší, ale je tam okolo 20 stupňů (vlastní zkušenost z ledna) a to se fakt vůbec neohřeješ, koupat se vůbec nedá. A pokud chceš jet na jaře, když už je tam hezky, tak myslím, že cenově to je skoro nastejno jako v létě, ale asi o trochu nižší to bude. Prostě když je tam hezky, tak ty ceny jsou vyšší, když je tam škaredě, tak nižší, ale tak to bude všude. V Dominikánské republice jsou zase nízké ceny te'd, ale protože není sezona, ta je až na jaře a to už jsou ceny vyšší. V létě tam jsou prý nějaké bouřky, snad hurikány, nevím, každopádně na ceně většinou poznáš, kdy je v dané lokalitě nejlíp. Výjimkou jsou akorát měsíce červenec, srpen, to je to o něco dražší všude, Protože Evropani mají dovolené.

Tak rozhodně mimo sezonu je vždy levněji.Má kamarádka takto s rodinkou jezdí podzim a ušetří za 3členou rodinku až 10000kč.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené