arrow
profile_image
MadalenT
od 12. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Na netu jsem vyplnila nějaký dotazník - ohledně výživy apod. Vyplnila jsem email (jen email, telefon NIKDY a NIKDE neuvádím!!), přičemž mi bylo sděleno, že mi tedy mejlem budou posílat nějaké chytré informace, no, proč ne, třeba se něco dozvím.

Odpoledne mi manžel dával svůj mobil se slovy "to je pro tebe". Ozvala se tam paní, která mi říkala, že jsem je kontaktovala přes dotazník, že potřebuju poradenství (ne, opravdu nevím, kde na mě vzali mobil!!)

Tak jsem se s ní asi hodinu bavila, jaké mám stravovací návyky atd atd, ptala se mě na zdravotní stav, tak jsem jí řekla co jím, a že kromě atopického exému mi nic není a čekala jsem, co příjde.

"Takže vzhledem k vaší výšce..(bla bla bla, atd), by jste si měla koupit...
A teď začla - koktejly,ty stojí 1300,nějakou super extra úžasnou vlákninu 1200, tohle 900, tamto 1400, ono 1100 (v hlavě jsem si to spočítala celkem asi za 7500).
Pak ještě že teda když mám ten ekzém tak MUSÍM (doslova) si koupit nějakou hydratační masku, a aloe a to a ono (skromná další čtverka).

Tak jsem se paní slušně omluvila, že já sice peníze mám, ale taky je tvrdě vydělávám a chci vědět, do čeho je investuju a rozhodně po telefonu nenakoupím věci za tolik tisíc, když ani nevím, co je to za firma apod.

Opět začla o mém exému, tak jsem jí slušně řekla, že ten mám od narození a chodím ke kožní, která toho dle mého názoru o tom ví víc než ona a úspěšně se léčím u někoho, kdo to vystudoval.

Ve finále z paní vylezlo, že všechny produkty jsou vlastně Herbalife..Tu zbytečně promarněnou hodinu už mi nikdo nevrátí, tak třeba aspoň nenaletíte vy.

Hezký den, holky

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A nejhorší je, že se na slevových portálech neustále prodávají různě drahá měření tuku v těle a pod. do nejrůznějších "zdravých center" a ve skutečnosti je to vše Herbalife! Takže ty zaplatíš třeba 150 Kč a jdeš na měření a schůzku s výživovým poradcem a on je to akorát prodejce HBL, který na tobě sprostě vydělal a chce vydělávat i nadále. Jejich výrobky jsou dobré, to ano (vlastní zkušenost), nicméně strategie firmy a ceny jsou příšerné.

arrow
profile_image
MadalenT
od 12. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nejvíc mě zarazila ta konečná arogance, že si to musím koupit, protože jinak asi umřu nebo co. Nelíbil se mi ten přístup! Když jsem jí (opět slušně!) řekla, že se mi to za výživové doplňky zdá hodně, tak mi odprskla "to teda hodně určitě není, si to spočítejte"(ty koktejlové sra..ky mi měly nahrazovat 2 jídla denně mimochodem). Já si dokážu vydělat i víc jak 30 -40 tis měsíčně, ale svých peněz si vážím a prostě je z okna nevyhodím! (za ty prachy si pořídím luxusní permanentku do fitka s vip vstupem nebo radši s manželem a dětmi pojedem na dva dny do Disneylandu)

arrow
profile_image
kristyx
od 29. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak z vlastní zkušenosti taky vím, že Herbalife pomáhá, funguje, člověk je po něm energický a tak dále, ale za ty prachy? Nehledě na to, že když se člověk dostane na svou původní váhu, "MUSÍ" ještě min. půl roku mít Herbalife místo snídaně nebo jednoho jídla denně... Je dobře, že jste jim nekývla, alespoň nebudou otravovat A jak píšete, že za peníze raději půjdete do fitka, tak jedině dobře

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji MadalenT: Já si dokážu vydělat i víc jak 30 -40 tis měsíčně, ale svých peněz si vážím a prostě je z okna nevyhodím!

Tak proč se neobjednáš na konzultaci k dobrému výživovému poradci (třeba Petr Havlíček) a blbneš s dietami typu mléčná apod.?Je dobře, že si vážíš svých peněz, nauč se vážit si i svého zdraví.

arrow
profile_image
MadalenT
od 12. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Lauritta: jenže Havlíček je v Praze, ne? jsem z druhého konce ČR.. A taky ten čas, to je prokletí...

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MadalenT: Nutriční terapeuty máš po celé republice.Zkus si na začátek spočítat bazální metabolismus http://www.mte.cz/bmr.php a pak třeba na stránkách STOBu (v záložce sebekoučing) propočítat jídelníček.

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dostala jsem doporučení na výživovou poradkyni zadarmo... Měřila a začala na mě, že mám 1. stupeň obezity, že se sebou musím něco dělat, že brzo takhle pojdu a tak... Ještě mi k tomu vypočítala blbě BMI.
Jediný, co mi to dalo, je že vím, že mám dobrý metabolismus, vím kolik bych denně měla jíst bílkovin a pít zhruba vody...
Jinak nic. A na kecy typu musíte, měla byste a náš výrobek jsem alergická!!

arrow
profile_image
arnica
od 19. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také jsem podobně naletěla. Na slevovém portále jsem si za 149,--Kč koupila výživové pradenství vč. tělesného měření a sestavení jídelníčku v nějakém centru zdravého životního stylu. Jsem poměrně velký sportovec a zajímaly mě hodnoty typu svaly, kosti, tuk a voda v těle. Dozvěděla jsem se, že na to, jak moc cvičím mám málo svalů a navíc v každé polovině těla jinak rozložené, ale když budu pít a jíst jejich koktejly, jonťáky, tyčinky a tablety tak se mi ty svaly dorovnají a dorostou. Učiněné zázraky to jsou. Když jsem opáčila, že je to možná tím, že jsem pravák a má to tak každý, tak zas ta samá písnička o koktejlech a dalších výživových doplňcích. Pak mi doporučili kolik mám mít denně přísun proteinů a když jsem chtěla, aby mi řekli, jak je v konkrétní stravě do sebe dostanu (např. kuřecí, sýry apod.), tak opět jedině v jejich koktejlech.Když paní uviděla, že u mě s prodejem neuspěje, začala být neuvěřitelně arogantní a nepříjemná. Můj životní styl ohodnotila hnedle tak, že bych měla psát závěť. Navíc prý mám otřesné vnitřní tuky v orgánech - hodnota 4 a vysoký cholesterol. To se snad měří u doktora z krve ne?? A ne z tý jejich váhy nebo to možná paní dokázala pouhým pohledem. Nezpochybňuji herbalife, ale způsob prodeje a prezentace byl strašný. Navíc paní až tak výživě nerozuměla. Tuky a sacharidy vůbec neřešila. Jen ty proteiny, zřejmě proto, že prodává proteinové koktejly a tyčinky. Byla jsem neskutečně otrávená a fakt si chtěla stěžovat přímo slevovému portálu a mrzí mě, že jsem to neudělala. Po třech týdnech mám přijít na další konzultaci. Opravdu děkuji a nechci.

arrow
profile_image
adrusii
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslela jsem si, že Herbalife jsou jen další podvodníci, co z lidí tahají neskutečné peníze.. Zkusila jsem a nelituju, ba naopak, budu v tom pokračovat dál, tak dobře jsem se nikdy necítila. V kombinaci s pohybem to jsou zázraky, každopádně vím, že tomu stále někteří lidé nevěří... A to je škoda Mně ty peníze za to stojí, záleží mi na mně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené