Musím říct že obarvit mě je nenapadlo !! vyzkouším

Holky, tak tohle téma se mi zrovna šiklo...těch černých riflí co mi vybledly už se mi tu nashromáždilo několik, plus ještě nějaké sukně a bavlněné šaty. Takže zítra valím pro barvu a budu mít co na sebe . Taky jsem se hodně bála toho, aby to pak nebarvilo kůži nebo i spodní prádlo. Co se týče následného praní, tak bych se toho nebála, pokud perete jenom s černým.

Cituji Tineski: už se mi tu nashromáždilo několik, plus ještě nějaké sukně a bavlněné šaty. Takže zítra valím pro barvu

Doporučuju ty věci aspoň orientačně zvážit, protože množství té barvy (aspoň Iberie) se tam dává podle váhy, takže jestli toho máš hodně, možná budeš potřebovat víc balení.

Cituji deniisek19: Kde tu černou barvu do pračky kupujete?

Iberia, v drogerii. Záleží z jakého materiálu bunda je.

Reaguji na Kajess:

Cituji Kajess: takže jestli toho máš hodně, možná budeš potřebovat víc balení.

Studnice rad je to tady, díky ...budu to muset vzít od oka, váhu nevlastním, ale raděj vezmu hnedka balení 2. Neztratí se to určitě.

Cituji Anetkaa: Je dobré při praní místo aviváže použít ocet (obyč. kvasný) ten oživuje tmavé barvy.

Souhlas, to dělávala babča a prý to fungovalo. Jinak já taky barvím v iberii z dmka, pro jistotu pak v pračce vyperu nejdřív prádlo odpovídající barvy, aby mi event.zbytky černé neobarvily třeba světlé prádlo a obarvenou věc pak peru jen s černým.

Tahle diskuze je sice starší, ale jak tak na to koukám s tou kvalitou to jde od desíti k pěti. Koupila jsem si ani ne před měsícem slimky z Lindexu za 1000,-. Perfektně sedí, ale po prvním vyprání byly modré. Byla jsem vzeky bez sebe! Zkusím obarvit a následně ocet. Nezkoušel někdo z Vás přípravek K2r na obnovu černé barvy? Jsou to dva pytlíčky a přidávají se do praní.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené