Sehnala jsem krásný černý kostým (kalhoty a sako) v H&M, mohu k tomu mít hnědé doplňky jako pásek a třeba oranžovou kabelku co mám výbornou city do roku v kůži? Nebo raději šáhnout po černém nebo bílém pásku? Prosím poraďte. Košile k saku mám vždy bílé s černýma, růžovýma, zlatýmam šedýma nebo modrýma prouškama. Jinak nosím zlaté naušnice a řetítezk.

Poraďte jaký ten pásek a zda lze ty kabelka, díky.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pro mě přidat k tomuto hnědý pásek - hrůza. Někdo ale může napsat, že teď se nosí cokoliv.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na pitbulinka:
do hnědé bych tedy nešla. kdesi na omlazku už se hnědočerná kombinace řešila, někdo na ni nedá dopustit, někdo ji nedokáže pochopit, řadím se k těm druhým navíc ještě kombinace s oranžovou kabelkou a prouhatou košilí, a pro mě už to je a la papoušek, zejména má-li jít o zřejmě decentní kombinaci (jak usuzuji podle kostýmku).
i když nechám stranou hnědočernou, tak oranžová-černá je hodně tvrdá kombinace, pro mě jedna z nejhorších možných, neznám člověka, kterému by slušela, úplně potlačuje obličej. nedávala bych si ani bílý pásek - pásek v kostýmku má být nenápadný, decentní, elegantní, a bíločerná zase příliš razí. samozřejmě záleží i na tom, jaký jsi typ, jestli jemná plavovláska, nebo jižanka apod.

já jsem punťa, takže bych musela mít sladěné i proužky na košili, a boty/pásek/kabelka by se mi v tvém případě hledaly obtížně :-/ krom tedy černé varianty. líbí se mi varianta, kdy je v kostýmku třeba převážně žlutá halenka (nejlépe šifonová) s nějakým vzorkem, a k tomu žluté boty - zkrátka sladěné boty s halenkou, případně i s taškou. pásek bych volila vždycky v barvě kostýmku, co nejméně viditelný, nejlépe žádný. případně bílá košile s modrým proužkem, modré lodičky a modrá taška ( ale v tom případě musíš mít hodně bot a tašek ) myslím, že se hodí i šedé lodičky a šedá kabelka. k černému kostýmu všebecně jde hodně barev, ale musí k tomu ladit i košile (tedy ne třeba modré boty a taška a růžovoprouhatá košile).

osobně se mi kalhotové kostýmy nelíbí, a žádný nemám, tak nemám žádnou vlastní zkušenost, jen co tak vidím kolem. neříkám, že mám pravdu, určitě tu někdo napíše i jiný názor, tohle je jen můj osobní pohled na hnědočernou kombinaci.

Asi máte pravdu, hnědou do toho raději nemíchat.... tu oranžovou kabelku budu muset využít jinde :/ ale kde?

Koupím nenápadný černý pásek

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené