1. . .6789101112. . .1314
arrow
profile_image
nik23
od 17. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Propadák... Vidím to stejně - od výkonů moderátorů až po vítězky. Nakonec jsem změnila názor, nejkrásnější slečnou tam byla Nikola Petruželová, podle mě jí to moc slušelo a je škoda, že to nikdo neocenil... Druhá opravdu hezká byla jedině Lenka Šindelářová, ať je typ na miss nebo ne, rozhodně je to zajímavá ženská.

arrow
Neprodává v Bazaru

Za 1. Výkon moderátorů - děs a hrůza. Za 2. Nějak nevidím smysl v tom, že vyberou čtrnáct dívek, nechají je projít celým tím procesem a po půl hodině polovinu vyhodí.
Já fandila Verunce Hladíkové, přišla mi nejvíc přirozená, nejlépe vystupovala, tančila. Je to škoda, ale ona se neztratí, páč už před Miss jezdila fotit do zahraničí a teď má aspoň další zajímavou kolonku v CV. (Nebo co to modelky mají ) Přijde mi vtipné, že Miss vyhrála holka, která na obě otázky odpověděla blbosti. Pohotovost asi nebude její silnou stránkou a chci vidět, co bude dělat na světových soutěžích. Sice je pěkná (především její vlasy), ale když otevře pusu tak nic moc. A nezdá se Vám, že schválně vybrali jako Miss World holku, co se podobá Kuchařové?

Nejvtipnější je ale "titul" Miss Earth Blesk

Pořady tohoto typu mě vůbec nezajímají, nesleduji je, tak nemohu posoudit, ale dle vašich reakcí, o nic nepřicházím.

arrow
Neprodává v Bazaru

Letos jsem se dívala poprvé na Miss protože tam byla holka, kterou znám od vidění - Petruželová, fandila jsem ji, je škoda, že se neumistila mezi 3. nejlepší.
Líbila se mi Linda B., Veronika K., příteli kratkovlasá Andrea. Skoro všechny byly moc hezké.

arrow
profile_image
Lalka01
od 11. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Výkon moderátorů byl naprosto otřesný, nebyli sehraní, Slávikovy trapné narážky směrem k publiku i k holkám (pojďme dozadu, tam vám řeknu, co bych s váma dělal v noci v Mexiku já..) Partyšová taky nezůstala pozadu: komu byste dala....telefonní číslo? Bylo mi těch slečen líto, nemělo to žádnou důstojnost a úroveň a na konci už i Maláčová vypadala, že toho má dost..
Vítězku znám, přeju ji to, ale na miss bych to neviděla. Favoritkou byla pro mě Linda Kobosilová, jako jedna z mála měla ženskou postavu, prsa a nevypadala jako prepubertální děvčátko.

arrow
profile_image
JessA
od 15. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Maláčová se musela za průběh možná cítit trapně, jaké vybrali moderátory a jak to pokazili, ale snad ještě trapněji se měla cítit za tu částku co předali Maxové. I ta Maxová jak na ni dali záběr, když jí to předávala, byla docela v šoku, že na to podium snad ani nemusela. Šlo na ní uplně vidět že nechápe a neví co říct a tak ju rovnou z podia odstranili, honem honem řekli, že Maxová odchází a zustavá jen Maláčka. A ti moderátoři katastrofa,nejen že uráželi a byli naprosto mimo, nevěděli kdo kdy co říct, ale ještě ani neuměli uvítat nikoho na podiu a už vůbec se s ním rozloučit a jet dál. No hrůza, fakt. Mnou to úplně škubalo, to i já bych to snad odmoderovala líp. Měli tam dát radši Pica. Jinak ta narážka Slávika na tu bývalou miss a jejich hotel naháčů v mexiku, byla dost pod úroveň ve veřejném vysílání soutěže, která by měla mít vysokou úroveň. Taky se tvářili dost nasra.ně. A bodejd, já bych Slávika asi ukamenovala, za takové veřejné zesměšnování, no jak to vypadalo.

arrow
profile_image
JessA
od 15. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lintu: i mně se nej líbila ta Petruželová, rpztomilá tvářička, krásná baba a dost mě naštva.li, že šla v první 7. Jinak taky nechápu smysl soutěže, hned dát půlku holek pryč. A ty tituly? Víc zkazit tuto kdysi velmi oblíbenou soutěž snad už ani nemohli. Chjo. Kdysi jsme se tak těšili s mamkou a s napětím sledovali celý průběh, baby krásné, známé dodnes, to co vyhrává ted snad ani nemá šanci se ve světě uchytit

Tak co člověk to názor, mně se třeba 9- Nikola Petruželová nelíbila....To samé Miss Earth, tu bych JÁ nedala ani do top 14....Za mě by to vyhrála krátkovlasá Andrea....
Ale já sama nehlasovala a věřim, že snad hlasování proběhlo fair, takže co si lidé zvolili, to mají...

arrow
profile_image
Seeby
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji JessA: ale snad ještě trapněji se měla cítit za tu částku co předali Maxové.

Kolik dali její nadaci? Já jsem to vůbec nesledovala, jenom se teď bavím nad zdejšími příspěvky.

Cituji Seeby: Kolik dali její nadaci? Já jsem to vůbec nesledovala, jenom se teď bavím nad zdejšími příspěvky

To jsme dvě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Lalka01: Linda Kobosilová, jako jedna z mála měla ženskou postavu, prsa a nevypadala jako prepubertální děvčátko.

Ale vzdyt ta ženskou postavu vubec nema.. Zato Linda B. docela jo, mě se prostě boky moc líbí. viz. odkaz holek v plavkách

Linda B. je prostě nej! Akorát se mi zdálo, že jí moc hezky nenalíčili a ani vlasy nic moc. V reálu je hezčí než na miss.

arrow
profile_image
nik23
od 17. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adka: Zkoušela jsem najít fotku nebo video, protože si nejsem jistá. Hlavně, že je všude Slávik a prsa Partyšové... Mám pocit, že snad 200 000.-, ale přijde mi to tak málo, že tomu sama nevěřím.

Reaguji na nik23: jj 200.000,-Kč

Cituji Lintu: Ale vzdyt ta ženskou postavu vubec nema.

Měla asi největší prsa, ale žádný pas a boky.
Opravdu zvláštní, nepříliš ženská postava.
To Linda má postavu nádherně vyváženou.

Cituji nik23: Mám pocit, že snad 200 000.

Tak to je trapas.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené