arrow
profile_image
hellusha
od 10. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak se vám líbí letošní finalistky České Miss? Mě zaujaly jen dívky č. 5 a č. 7. Ostatní mi připadají nevýrazné a nezajímavé. Jaké jsou vaše favoritky?

Mně ani jedna nepřijde ničím zajímavá, na fotkách nevypadá žádná tak, že bych si řekla ''wow, to je fakt kočka'' a když je ukazovali v top staru nebo ve vip zprávách, líbila se mi asi jen jednička..

a taky dvojka se mi zdá být nečím zajímavá.. ale na fotkách se mi vážně nelíbí ani jedna.. nevím proč, ale přijdou mi, že jsou na nich úplně jiné a nehezké..

arrow
profile_image
wierska
od 24. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě se líbí trojka, má užasný vlasy

arrow
profile_image
Didli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Gabriela Kratochvílová-nádherná holka, ten její úsměv. Ta holka má v sobě neuvěřitelný šarm a ženskost.
Bohužel vyhraje Lucie Kovandová -vypadá mile, sympaticky, ale to je tak vše.

zbytek nestojí za nic

Cituji Katt: líbila se mi asi jen jednička..

To je jedna ze zdejších (členek Omlazení).

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Blondýnka se mi nelíbí ani jedna, příjde mi to celkově hrozná nuda a žádná sláva, ze který bych se posadila na zadek. Nic výjimečného, maximálně č. 4. a č. 7.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Podle fotek se mi líbí č. 4 a 7. Ostatní nic moc.

Tak pěkné holky to jsou, ale ani jedna mě vyloženě nezaujala, že bych si řekla "Jo, tahle!" tak to ne no... takové pěkné, ale nic extra, nebo jak to říct..

Viděla jsem je v posledním topstaru, a děsně mě tam znervózňovalo, jak si všechny během medailonku furt hrabaly do vlasů

No ono je to celkem jedno,. Ve světovém modelingu stejně moc šanci nemají, ale tady v čechách budou mít šanci klofnout nějakýho sportovce a když se budou snažit, tak se budou nějakou dobu objevovat v médiích (když může být "celebritou" Ornella, tak už každý).
Ale jinak samozřejmě jsou to pěkné holky, to bych jim křivdila

Cituji Kaja_Mittelova: (když může být "celebritou" Ornella, tak už každý)

(i když, ona je vlastně spíš k pláči)

Reaguji na Consuela Banana Hammock: No slečny si asi myslí jak moc jsou sexy,ne? Přitom některé vypadají jako by si vydrbávaly blechy ...Nic proti, samozřejmě

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, mě příjde že z letošních nemá ani jedna dlouhé nohy. Prostě že mají takovou "obyčejnou" postavu dlouhý trup- krátké nohy. Možná jsem ale jenom viděla špatnou fotku.

Jinak mě například zaujala dívka č.8, ale ve spatnem slova smyslu. Teda ať se na mě nikdo nezlobí, ale mít za životní sen dostat se do finále české miss !? Je starší než já, ale buďto podleza porotě nebo má dost nepořádek v životních prioritách... Nehledě na to, že je umělá od vlasů, přes rty až po prsa a to nevím co ještě A to jsem si přečetla, ze je to nejlepší kamarádka Nely Slovakove z hotelu Paradise a to je už na mě docela dost.. Hlavně že Malacova se chlubí tím, jak je pro miss důležitá inteligence, hahaha

Cituji Savanna: Prostě že mají takovou "obyčejnou" postavu dlouhý trup- krátké nohy. Možná jsem ale jenom viděla špatnou fotku.

Tak postavy zas dle mě mají fajn, nohy teda jestli byly krátké fakt nevím, ale jinak většina (všechny?) měla postavu pěknou hodnotím z top staru, fotky nevím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené