arrow
profile_image
drachouk
od 5. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím dámy, nepracuje některá z vás na poště a nemá zkušenost s podavaním zasilek pomoci Elektronickeho podaciho archu. Tj, ze na poštu přijde zakaznik misto s papirem s flashkou a na ni nahranym CSV souborem? Chtěl jsem to vyzkoušet s tim, že bych si vyhledove na to upravil svuj objednavkovy system (kdyby to bylo bez problemu a rychlejsi). Bohužel přes veskerou snahu 3 pracovnic nasi posty nepřišly na to, jak se s tim pracuje a jak data do APOST aplikace nacist.

Jako na mimozemstana na mne koukali uz pred casem, kdy jsem tam prisel jako jeden z prvnich se Zakaznickou kartou. To uz ted nastesti neni problem nebot je ma spoustu lidi. Elektronicky podaci arch sice neni zadna novinka, ale zjevne to nikdo moc nepouziva a na poste s tim neumi pracovat.

Nezna někdo postup jak načist data z USB flash disku do aplikace APOST?

arrow
profile_image
Janca91
od 31. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky, na poště sice dělám ale ještě jsem se s tímto v praxi nesetkala. vím o tom, že tuto službu poskytujeme.. Kolegyňky by měli mít na poště manuál dle kterého by měli postupovat a tak bych se nenechala odbýt.. kdyby za mnou na přepážku přišel někdo s takovým to požadavkem tak bych se snažila vyhovět a naučit se to, že.. tak snad kolegyně na vaší poště nebudou líné, přeji hodně štěstí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené