Měte někdo zkušenost s doručováním zásilek formou EMS? Včera jsem potřebovala něco poslat, aby to do druhého dne do 14.00 bylo na místě, ale nevím zda informace na stránkách pošty v systému sledování zásilek jsou aktuální, protože mi to od 9 od rána ukazuje pořád stejný stav, a to, že je zásilka doručována. Na poště mne ujišťovali, že do 14.00 to tam bude, že je to garantovaná doba dodání u EMS.

arrow
profile_image
Sluncere
od 25. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
16    0
Číst hodnocení

Já jsem posílala v práci zásilku EMS, potřebovali jsme nutně doručit do druhého dokumenty a proto jsme zvolili tuto službu s garancí předání druhý den. Kdybychom jej poslali normální poštou došlo by to tam věřím tomu hned ráno (to jsem si ale nemohla dovolit risknout), od 14 hod jsem doručovatele uháněla kde jsou, jediné, co je omlouvalo bylo to, že bylo před Vánoci a asi nestíhali.

já už sice vím, že je to doručené, ale nevím v kolik to tam došlo, což je rozhodující

EMS tam musí být do 14hod dalšího dne, i kdyby to měli sólo doručit, protože za to pošta ručí a pokud by to nesplnila, tak by musela platit ušlý zisk, který může být i několik milionů..jsou na to speciální doručovatelé, kteří doručují jen tyto zásilky..

Reaguji na Blanchet: vypadá to, že máš pravdu, ale příště si tam raději dojdu osobně, za ty nervy mi to nestálo, šlo o zakázku za cca 250 tis., myslím, že by měla fungovat nějaká zpětná vazba, třeba formou sms, že zásilka byla doručena v tolik a v tolik

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené