Už jsem se zmínila v tématu TOP 10 Bloggerka roku, ale tam je to OT, tak zakládám nové téma. Zajímalo by mě, jestli jsou i v Čechách nebo na Slovensku bloggerky, které předvádějí opravdu luxusní značky a zboží. Blogy mě ohromně baví jako inspirace, ale bohužel u nás postrádám něco luxusnějšího.
Znám Czechchicks, ale ty nosí luxusní jen doplňky, oblečení hrůza. A pak Nenu The Aristocrat, ale to je taková party-girl, nic z toho, co fotí se nedá nosit normálně.
Máte tipy?

Lucinku a její lucietheshoesmaniak. Občas v ní vidím velkou inspiraci.

Reaguji na Jelcinek:
Díky za tip, ale ta ale nenosí nic luxusního, spíš úúúúplně naopak. Nemyslím tím holky, co občas vyvětrají jednu Vuittonku. Těch je plná blogosféra.
Chtěla bych vidět v akci oblečení a doplňky Valentino, Fendí, Gucci, Diora, Ferragamo, Jimmy Choo, Bosse, Chanel, Versace...

arrow
profile_image
Leilisek mojeid
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

58

Nena the aristocrat

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ladybugg: Díky za tip, ale ta ale nenosí nic luxusního, spíš úúúúplně naopak.

Nesouhlasím.

Každý vnímá luxus jinak, takže moc nevím, co bys zde ráda pochytila od ostatních. To, že si někdo na sebe vezme oblečení včetně doplňků, které se pyšní Tvými výše zmíněnými značkami ještě neznamená, že z toho celkově vzejde luxus... Někdy je to celkem naopak.

Reaguji na Leilisek:
Proč vůbec přispíváš, když ani nečteš úvodní příspěvek zakladatelky

Cituji Ladybugg: Chtěla bych vidět v akci oblečení a doplňky Valentino, Fendí, Gucci, Diora, Ferragamo, Jimmy Choo, Bosse, Chanel, Versace...

Neber to špatně, ale to si vážně myslíš, že mladé české holky co mají blog mají peníze na to, aby si mohly dovolit takovéto luxusní značky? Leda kdyby měly hodně bohatého partnera, ale ani tak ne. Spíše za zaměř na zahraniční blogerky, ty na to prachy mají V Čechách se něčeho podobného nedočkáš..

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kajulina: mladé české holky co mají blog

Spíše bych řekla, že kdo na tohle má peníze nemá nutnost se tím chlubit na internetu, protože pro ně je to prostě běžne oblečení.

Cituji Siiri: Spíše bych řekla, že kdo na tohle má peníze nemá nutnost se tím chlubit na internetu, protože pro ně je to prostě běžne oblečení.

No a nebo tak

Nemusejí to být blogy mladých holek, to jsem nenapsala Ale ano, myslím si, že i u nás jsou mladé holky, které "na to" peníze mají.

Reaguji na Ladybugg: No ale kdo tady nejvíce bloguje, mladé holky. Moc blogů, které by měly starší ženské tu není. Ty mají lepší věci na práci než blog

Reaguji na BellaEJ:
To že někdo vypadá dobře v hadrách z HMka je super, ale není to luxus. Tohle téma je právě o těch značkách, které luxusní jsou. Protože o těch ostatních jsou právě všechny ostatní témata tady, tak bych chtěla něco nového, o čem tady diskuse ještě nebyla. Díky za pochopení,

Reaguji na Kajulina: Škoda.

No takové slečny tu jsou, ale nebudou dělat blog.. Peníze mají holky od pražských escort služeb...ale ty mají plno práce a na blog čas nebudou mít

Reaguji na calipsso: Ale no tak ...znám v mém okolí dost movitých lidí, kteří dávají svým dětem dostatek peněz a taky někeré moje spolužačky se už před třicítkou dostaly na skvěle placené pozice. A taky pár z nich se "dobře" vdaly. Ale žádná z nich nebloguje, aspoň nevím. A je mi blbý se zeptat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené