Reaguji na martavagnerova: To mě čvachnení s želvama moc neláká, minulý týden jsem se s přítelem vrátila z Turecka a nejlepší dovolená snad doposud. Skvělé jídlo, všude kiosky, hader jsme si nakoupili požehnaně Moře taky super, pro dovču Alanie prostě jednička

arrow
profile_image
Lowe
od 11. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že skutr se dá půjčit všude.

arrow
profile_image
martavagnerova
od 21. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na rachel12: Buď v klidu, moje máma se toho vždy bála, ale letos poprvé letěla a žije a na záchod nelítala, takže bych se toho absolutně nebála. Jen je možný, že budeš mít možná střevní potíže jak budeš nervozní, ale to pak opadne případně je dobrý žvýkat hlavně při vzletu a přistání

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak jsem letos strávila Řecko na lodi,skútra sme měli jen jeden den.Nádhera.Turecko neláká mě.

DSC_0312.jpg

arrow
profile_image
Miluše1
od 18. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: ahoj, tak na skůtry bych neměla odvahu, natož s dětma se kterými jsme letěli na Rhodos. Nám v klidu letos stačila dovolená v Řecku, válení se, odpočinek, jeli jsme s brenna.cz a doporučili nám hotel kde i naši malí byly spokojeni a vyhráli si. Bylo to super, ale potom to nastalo, škola, páce, a pro nejmenšího školka..

Cituji Tamara79: skútra sme měli jen jeden den

To je škoda, že jen jeden den, přijde mi že je tam dost věcí na ostrově na který se dá podívat ale hlavně, že jste byli i na lodi i se zastávkou na navagio?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cherry_: no třeba Rhodos byl na cestování na skútru ideál,ale zakynthos sme měli za jeden den.A s lodí sme se dostali na místa,kde se z pevniny nedalo dostat.Příští rok vyzkoušíme zas jiný Řecký ostrov,ale nevím ještě který.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Miluše1: s dětmi je to jiný,to chápu.Určitě doporučuji příští rok s rodinkou ten Zakynthos....pro nenáročné Hotel Jupiter,pěkný, čistý hotel kousek od moře.Výlety na lodi kolem 20 eur.

Reaguji na Tamara79: taky jsme tak byli s lodí na místech, kam se jinak nedalo dostat ale se skůtrem jsme si pak zajeli na sirný prameny, největší olivovník atd.. atd.. taky obrážíme řecký ostrovy.. zatím máme za sebou thassos, zakynthos, skopelos a letos evii..

arrow
Neprodává v Bazaru

Skopelos a Evii neznám asi z nabídek od cestovek.Na Thassos bych chtěla,ale jsou tam ty hotely celkem drahé.Chci se vždy vejít do patnácti tisíc za osobu.

Reaguji na Tamara79: Vyrážíš letos někam, nebo byla si někde?
My letos jedeme na Korfu )

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to je náhoda...Já letim na Korfu 31.8.-7.9. Na hotel Cyprotel Panorama Village Sidari už se těšíme.Včera nám došly pokyny atd.

Reaguji na Tamara79: jéé, my jedem 29.8. - 10.9. ale jedeme autobusem a též do Sidari taky už se nemůžeme dočkat, už sepisuju místa kam se pojedeme podívat na skútru

arrow
Neprodává v Bazaru

Já to vidim hlavně na výlet i lodí...budou nám nabídnuty 3 výlety,tak jeden zkusíme.Ale skútr to taky jisti.Doletíme tam později večer a první co budu chtít vidět je zátoka lásky....Máme ji 1km po plazi od hotelu.

Canal d'amour bude taky jedna z prvních věcí kam se půjdeme mrknout, když už to je v tom místě bydliště ale máme v plánu hlavně Pantokrator, Pontikonissi, Lake Korission, mys Drastis.. podívat se do Kerkyry... na Angelokastro... do Kassiopi, na zámek Achillion, do Benitses, do Paleopolis.... pak sem našla ještě vyhlídku Kaiser's throne u letoviska Pelekas... a ještě hledáme další a další místa
a samozřejmě taky pláže, hlavně mě zajímá ta poušťová Issos nebo dvojitá pláž Timoni

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené