arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, chtěla bych poprosit o radu. Chystáme se s kamarádkami o prázdninách na výlet (v rozmezí několika týdnů) do zahraničí a chtěla bych si proto pořídit cestovní deník. Neznáte nějaký? Koukala jsem v knihkupectvích a žádný se mi nelíbil.
Děkuju za všechny tipy.

arrow
Neprodává v Bazaru

17

A co si koupit normálně sešit v pevných deskách a vyladit si ho podle svýho? Takhle si dělám kroniku pro mou dcerku a svatební diář (taky se mi žádnej z obchodů nelíbil). Můžu si tam psát ke každému tématu co chi a nejsem limitovaná žádným nabízeným prostorem.

arrow
profile_image
meedina
od 15. 2. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jé zrovna teď na startovači běžela kampaň na cestovní deník Vianoto, ale už skončila. Koukám ale že se jim peníze vybrat podařilo takže cestovní deník asi bude brzy v prodeji vyskočila na mě reklama na FB a přišlo mi že to vypadá moc hezky.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A cože to vlastně je ? Nějaký sešit, do kterého se plánuje kdy, kudy, kolik kilometrů se který den ujede, adresy a čísla do ubytování a takové ty praktické věci ?
( Máme v plánu v květnu objet autem Španělsko a zatím jsem se vlezla na jednu hustě popsanou A4 ... ale je fakt, že je to nepřehledné jako )

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené