arrow
profile_image
LBukowski
od 24. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Před pěti měsíci mne sundala cévní mozková příhoda a bohužel ve víc, než slušném rozsahu-ochrnutí celé levé poloviny těla, včetně polykání, mluvení..rozpuštění ucpání cév nezabralo, přestože jsem v nemocnici byla za hodinu a něco..
Nějakou dobu jsem strávila v nemocnici Na Homolce, kde jsem se zotavovala z následného otoku mozku a učila se znovu polykat a jíst běžná jídla, abych byla schopná nastoupit rehabilitaci bez sondy na krmení a jiných pomůcek..
Z Homolky jsem jako totální ležák jela do Kladrub, sice schopná polykat krájenou stravu, ale neschopná sedět sama po ochrnutí levé půlky zad, natož nějakého jiného pohybu, kde jsem strávila přes čtvrt roku a učila se znovu trochu samostatnosti .
Nyní jsem doma na mechanickém invalidním vozíku, schopná, dojít o čtyřbodové hůlce na záchod a do koupelny nebo ujít pár desítek metrů po bytě či zahradě a dojíždím na rehabilitace ambulantně. Musím mít dlahu na ochrnutém levém chodidle, noha je o moc lepší, ale necítím jí ani ruku skoro vůbec(zkoušela jsem žehlit pravou, levou si spálila žehličkou a vůbec o tom nevěděla.a to bylo asi nejhorší na tom začít chodit, postavit se a věřit v chůzi noze, kterou necítíte)
Tak se Vás chci zeptat na zkušenosti, jestli některá máte či znáte někoho, koho by mozková příhoda potkala po třicítce, za jak dlouho to asi rozhýbal a jestli vůbec.? Od začátku poslouchám, že je to vše nadlouho, ale jsem mladá a mám prý velkou šanci....
Předem Vám moc děkuji za reakce

arrow
profile_image
Sewerka
od 20. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

môjmu kamarátovi sa to stalo dokonca pred tridsiatkou taktiež ochrnutá polovica tela, ale rozhýbal to celkom rýchlo a myslím že nemá žiadne následky takže sa neboj, si mladá, nevzdávaj sa, bude to dobré skoré uzdravenie prajem

arrow
profile_image
Cujo
od 29. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V souvislosti s tvým problémem mě napadá jedna otázka, brala jsi/bereš hormonální antikoncepci?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené