Zdravím, náš dodavatel elektřiny je ČEZ. Včera mi volala operátorka, že mi dorazí dodatek, který upravuje novou cenu elektřiny a to -20%. Tvrdila, že máme velkou spotřebu tak je to pro nás vstřícný krok. Má nám dorazit během příštího týdne dodatek, který si máme v klídku prostudovat. Tvrdila, že nám garantují k současné ceně -20% až do konce roku 2015. Chtěla jsem se zeptat, zda-li máte někdo už s tímto dodatek zkušenosti, popřípadě, co vše je v dodatku upraveno. Člověk už neví co má podepisovat, jednou zazvoní domovní prodejci a nabízejí levněji než ČEZ apod. Mohli by jste poradit?

arrow
profile_image
Joye
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych byla na tyhle slevy zadarmo opatrná, navíc pokud ti ČEZ, který hrabe kde může, sám od sebe nabízí, abys platila míň, tak je to minimálně podezřelé. Omlouvám se, ale zkušenosti ze mě udělaly paranoidního jedince Těžko něco radit, když ještě nemáš ten dodatek v ruce nevíš přesně, co ti vlastně nabízí. Každopádně si to hodně dobře přečti a pak pohledej na internetu. Já už nikomu ty slevy nevěřím

mě poslali domů nějaký dodatek, který mám podepsat a poslat jim to co nejdříve zpět, že budu mít levnější elektřinu ale jak jsem to začala trochu studovat tak tam bylo něco o nějakém závazku, takže to letělo do koše, protože jsem taky na to opatrná a myslím, že v tom je nějaký háček, kdyby chtěli zlevnit tak to udělají bez toho aby mne nutili něco podepsat ale třeba to výhodné je ale fakt nevím, nechtělo se mi to zkoumat a rozpitvávat. Pokud někdo ví o co jde tak budu ráda, když napíše.

arrow
profile_image
Joye
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sára2: kdyby chtěli zlevnit tak to udělají bez toho aby mne nutili něco podepsat

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na blackbutterfly: řekla bych že sleva bude ještě vyšší - ty podpisem dodatku konzervuješ těch 20%

Elektřiny je v Evropě nadbytek, z USA se na tankerech vozí do Evropy uhlí za směšné ceny...tak ceny půjdou dolů. Hlavně by u nás měli fofrem zrušit ten příspěvek na Fotovaltiku, protože platba ze spotřeby - příspěvek na ně - mě málem klepnul.

Nejdřív jsem to viděla v práci na faktuře - 110 tis. za elektřinu + 35 tis. příspěvek = jsem si řekla - pro firmy dost likvidační
Pak faktura doma - řekla jsem dobře - to asi že topíme nočním proudem.

Ale když i v bytovce, za spotřebo 600,- příspěvek 120,- - to už byl vrchol

arrow
profile_image
ave123
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji blackbutterfly: Zdravím, náš dodavatel elektřiny je ČEZ. Včera mi volala operátorka, že mi dorazí dodatek, který upravuje novou cenu elektřiny a to -20%. Tvrdila, že máme velkou spotřebu tak je to pro nás vstřícný krok. Má nám dorazit během příštího týdne dodatek, který si máme v klídku prostudovat. Tvrdila, že nám garantují k současné ceně -20% až do konce roku 2015. Chtěla jsem se zeptat, zda-li máte někdo už s tímto dodatek zkušenosti, popřípadě, co vše je v dodatku upraveno. Člověk už neví co má podepisovat, jednou zazvoní domovní prodejci a nabízejí levněji než ČEZ apod. Mohli by jste poradit?

To samé se stalo i mě před 14ti dny,ten dodatek jsem ještě nepodepsala a asi ani nepodepíšu,bojím se něco podepisovat,i když u naší velké spotřebě by bylo zlevnění o 20 procent docela výhodné.....

Reaguji na ave123: Taky už mám strach cokoliv podepsat, ale u nás by to taky bylo výhodné, naše spotřeba je opravdu veliká. Za rok by nám to udělalo až - 6 tis. což je v dnešní době dost, nebo alespoň pro mě.

arrow
profile_image
ave123
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji blackbutterfly: Taky už mám strach cokoliv podepsat, ale u nás by to taky bylo výhodné, naše spotřeba je opravdu veliká. Za rok by nám to udělalo až - 6 tis. což je v dnešní době dost, nebo alespoň pro mě.

U nás by to dělalo slevu 15tisíc,což je taky dost.Tak nevím nevím......

K tomu aby slevnili přece nepotřebují náš souhlas, potřebují jej zřejmě k tomu aby si buď člověka na nějaký čas uvázali nebo je v tom jiný háček

arrow
profile_image
Adreinda
od 9. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, jak jste dopadly s tím ČEZem? Předpokládám, že nabídka byla z důvodu, že je v ČR velká konkurence s nižšími tarify a proto vám nabídli slevu 20%. Do roku 2015 proto, že podpisem se uvazujete na 2 roky využívat jejich služby (je to obdobné jako u mobilních operátorů). Zajímá mě, zda jste se na to podívali blíže a poohlédli se i po konkurenci. Sama budu toto řešit až se vrátím v květnu z Kanady. Platila jsem vždy za el. v baráku 6tis./měsíc (el.topím), ale po návratu to chci stáhnout co to půjde a nevím od koho si službu vzít Díky za pomoc.

arrow
profile_image
kacenkaaaa82
od 16. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem ten dopis taky dostala. Volala jsem i na ČEZ, co to jako je. Je to o 20% nižší na elektřinu, takže úspora docela veliká, ale je tam závazek dva roky. Manžel to studoval, díval se i na ceny elektřiny na netu – nevím, já tomu nerozumím, ale nakonec jsme to podepsali. Každou chvíli nám někdo zvoní u dveří s levnější elektřinou, plynem… Tady aspoň nemusíme nic měnit a máme svoje jisté.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené