arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, přidám se také. Za 5 dnů budu slavit 3 měsíce nekouření. Dnes je to už dobré, vlastně výborné, vzpomenu si jen tak občas a to se dá krásně zahnat, ale ty první dva až tři týdny byly hrozné (Jinak já jsem byla strašný kuřák - 15 let a poslední roky až 20 cíg denně - hrůza)
Já bez "berliček" nemohla, protože jsem srab, tak jsem si nechala předepsat ten nový zázračný lék CHAMPIX. Užívám poslední balení, ale jen polovinu = půlím prášky, protože mi po nich bylo zle od žaludku. Jsem úplně v pohodě a mám ze sebe hroznou radost. Přibrala jsem od té doby 3 kg, ale teď se to zarazilo, tak s tím začnu něco dělat. Musím dát dolů hlavně i ty kila co jsem nabrala před.
Holky, ale mám mnohem krásnější pleť, každý říká, že jsem nějak omládla a hlavně NESMRDÍM!!!! Všem přeji mnoho úspěchů a sil v nekouření.

arrow
Neprodává v Bazaru

vinokava
Ahoj.Můžu se tě zeptat kolik ten zázračný lék vyšel na měsíc?Chci přestat kouřit,ale určitě to sama od sebe nedokážu.Díky

arrow
profile_image
ija
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děvčata a jak vlastně funguje ten Champix ? Když zkusím nekouřit, tak se strašně klepu,ječím na rodinu, prostě nemůžu normálně fungovat. Co teda udělá ten Champix ? Díky za odpovědi, moc mě to zajímá.

arrow
profile_image
Monty1
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ija
Já a mnoho mých známých přestalo kouřit díky champixu. Ony ty pilule způsobí zablokování receptorů potřeby nikotinu. A nálada je dobrá. Nejlepší bude, když dáš do vyhledávače název a počteš si i v diskusi, která tam běží už od roku 2007.

Doporučuji to i Luccy1 pro přítele. Tady ty peníze nevyhodíš zbytečně.

arrow
Neprodává v Bazaru

luccy1
ani nevies aku máš výhodu,že si v anglii.Tu sú totiž tieto tabletky zadarmo rovnako ako náplaste.Stačí ak donútiš ísť priatela k obvodnému doktorovi a on mu ich predpíše.platíš akurát za recept teda pokial nieje nezamestnaný vtedy má recept zadarmo.ale pokiaľ nechce prestať tak mu ani tabletky nepomožu.aspon malá vola tam musí byt...

Ahojky, tak já na CHMP nekouřím už 9 den a jsem úplně v pohodě. Musím jeho účinky potvrdit, ale zároveň podotknout, že zázrak se nekoná - vůle je k tomu potřeba jako u všech odvykaček.Můžu to posoudit - s CHMP jsm loni nekouřila 5 měsíců a znovu jsem začala...Strašně jsem sama se sebou bojovala...A selhala...Teď je průběh úplně jiný .. nesrovnatelně snažší - a je to přístupem a tím jak si to urovnáme v hlavě...Ale bez CHMP bych to nedokázala.. to vím...

arrow
profile_image
Odyssea
od 10. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj všem, má mamka byla takřka 40 let kuřačkou ( cca 10/den), což není asi tak moc, ale každopádně měla velkou psychickou závislost. Bojovala s tím velmi. nespočítala bych, kolikrát nám dětem říkala, že druhý den s kouřením sekne. Přes žvýkačky po náplasti...zkrátka nic nepomohlo. Až díky CHAMPIXU mám už 4 tý měsíc voňavou mámu...funguje přesně tak, jak psala Monty1. A že je drahý? Když si dáte do rovnice cenu za krabičky a ušetřených plic, je jasné, co z toho vyjde... Je jedním z mála podpůrných prostředků ( tedy on jediný je vlastně faktickým lékem), jemuž důvěřuje většina odborníků (plicařů) Takže odvahu a chuť s tím seknout!

Já jsem přestala kouřit před 5 dny. Je to těžký. Vím že to dokážu, už jsem to dokázala 2 krát, ale znovu začala, po 2 letech. To když mámě diagnostikovali vzácnou smrtelnou nevyléčitelnou nemoc, to jsem nevydržela a začala zase kouřit.
Teď bojuji opět bez Champixu, náplastí, žvýkaček, nic.
Teď musím makat, ale později můžu napsat pár tipů, co mi pomáhá při odvykání..
Držím palce všem co se rozhodli přestat!

Tak já jsem teda po Champixu totálně selhala. Navíc, když jsem si zjistila ty vedlajší účinky a porovnala ty peníze i účinnost třeba s takovou biorezonancí, ne už nikdy! Ta mi pomohla super, žádná chemie, v klídku, v Praze na Pankráci.(Sem se asi jména firem psát nesmí, jasně kvůli skryté reklame, ale dívala jsem se na ten pořad Mladší o pár let a tam to bylo).Prostě prášky radši ne, pro někoho to není.Nechci se cpát chemikáliema, když to jde jinak. Moje známá pracuje na plicní onkologii a pokud vím,nijak nadšení z CHampixu nejsou, neoficiálně je ta účinnost ani ne 40 procent. A to u lidí, kteří mají na kahánku..

arrow
profile_image
Viky92 mojeid
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj všichni můj přítel ,který kouřil 8let a zhruba 15cigaret denně ,přestal kouřit díky champixu.A to hned po týdnu Chuť na cigára zmizela po 4dnech a to nebyl vůbec protivnej ,narozdíl od užívání jiných metod k dosáhnutí přestání kouření.Všem doporučuju.Nejlepší ,nejúčinější i když nejdražší přípravek

arrow
profile_image
Viky92 mojeid
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na axa:
Jedno balení na měsíc mě vyšlo na 2200,-

arrow
profile_image
annndy
od 21. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, já ale myslím, že ten Champix už zakázali, ne? Myslím, že ho přestali vyrábět.
Nebo ne ?

arrow
profile_image
Dlouhonožka
od 1. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nezakázali. Přítel diky němu už nekouří 3 měsíce a já měsíc a půl a ano, je to chemické svinstvo, ale v porovnáním s cigaretami to je pořád v pohodě. A i když jsem pociťovala některé vedlejší účinky Champixu (přítel ne, ten byl celou dobu celkem v klidu), tak mi to z to stálo. Brala jsem ho měsíc a stačilo to na překonání té největší krize.

arrow
profile_image
michaelabr
od 7. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

73

Mně zase pomohla elektronická cigareta. Žádné prášky jsem do sebe cpát nechtěla, tak jsem si řekla, že zkusím elektronickou cigaretu. Ale u ní musíte chtít, jinak budete pořád závislí. Postupně jsem začala snižovat denně šluky a šlo to samo, Za dva měsíce mi už cigareta nechyběla vůbec.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené