arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

uvažujem nad parfémom Chanel No. 19 Poudre,ale kým ho ovoniam,rada by som vedela vaše názory.vedeli by ste ho k nejakému prirovnať??a čo výdrž a intenzita??

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já neznám žádný podobný tomuto. Je to taková jiná vůně, čistá, žádná tuctovka. Nevoní tím každý a taky myslím, že málokomu voní...jasmín, kosatec. Výdrž je velmi dobrá. Za mě ano.

arrow
profile_image
Cosette
od 22. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Poudre je skutečně moc pěkná vůně, jak psala katula netuctovka, přitom je velmi elegantní, nejlépe vynikne k elegantnímu oblečení, kostýmku, na upravené (i mladší) ženě. Klasickou No. 19 v ní určitě cítím, ale tato je modernější, pro většinu dnešních žen jistě nositelnější. Je to pudrová vůně čistoty, ze složek nejintenzivněji cítím kosatec. Ten nemusí být příjemný každému, takže určitě doporučuji před nákupem pečlivě vyzkoušet. Pokud jde o výdrž, tak ta je velmi dobrá, na mě vydrží celý den bez přiživení, stačí i 2-3 střiky. Intenzita je v tomto množství tak akorát, že je cítit ale neobtěžuje mě ani okolí. Dobře se hodí i na každodenní nošení. Za mě určitě výborná volba.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Souhlasím s předchozími příspěvky, každopádně velmi elegantní vůně s krásným kosatcem vhodná třeba do kanceláře, na jednání a tam kde chce člověk působit příjemně a nepotřebuje aby ho vůně převálcovala, mě osobně začátek připomíná No 19, posléze jde ale hodně do pudrova a právě ta další fáze až tak po půl hodince se mi líbí daleko víc, co se týče intenzity tak ta není až tak výrazná, jde o vůni, která se drží více u těla a nejde příliš do prostoru výdrž je spíše střední vzhledem k typu vůně. Podobná typově je např. Prada Infusion Iris.

arrow
profile_image
Cosette
od 22. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Sára2: Prada Infusion Iris.

Ano, také jsem si na ni vzpomněla, Infusion Iris mi však přijde ještě více kosatcová (skoro necítím nic než kosatec), No. 19 Poudre na mě působí jemněji, uhlazeněji, pudrověji a jde z ní ten "Chanel" poznat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené