arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, napadlo mě- viz. název tématu- jestli chodíte na kafe i když jste zadané? Proč se ptám- sama jsem byla před dvěma dny s chlapem, kterého znám déle než přítele, perfektně jsme pokecali a trošku mě vytrhl z toho stereotypu s přítelem..samozřejmě nebylo víc, než pusa na tvář na přivítanou.. A tak mě vrtá hlavou jestli taky chodíte a nebo prostě, když jste zadané, tak pro vás existuje jen ten váš přítel..Doufám, že je to trošku srozumitelné

arrow
profile_image
maggggda
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Teď jsem nepochopila, jestli myslíš kamarády celkově nebo jenom kamarády kluky? Já jsem teda už pěkně dlouho nezadaná, takže si můžu chodit na kafe s kým chci a kdy chci A i ve vztahu jsem klidně s nějakým kamarádem někam zašla. Pokud to je fakt jen kamarád, tak to přece není problém, ne? Přece nebudeš kvůli tomu, že jsi zadaná, trčet doma a kašlat na kamarády Samozřejmě to ale platí i opačně a ty bys neměla dělat scénky, když chce jít tvůj přítel ven s nějakou kamarádkou...

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No on má moc práce, tak nikam moc nechodí..Myslím kamarady jako chlapy . Byla z toho taková scénka a já si říkám, že přece není možný ve vztahu totálně přerušit veškerý kontakty s ostatními muži.. Ale přítel tvrdí, že určitě nemají čistý úmysly..

arrow
profile_image
Mireia
od 13. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přítel může s kamarádkou, já můžu s kamarádem, ono to při vztahu na dálku jinak než s důvěrou nejde. Kdybych mu to chtěla zakázat, uteče mi, to stejné naopak Tedy než jdu, zeptám se, jestli smím (stejně to funguje i naopak), ale není to problém Tedy, pusu na tvář bych si dát asi nenechala, to bych se cítila hloupě, ale problém v tom fakt nevidím

Reaguji na honeyMichell:

Já bych nešla a ani bych to netolerovala příteli, kdyby chtěl jít. Já si totiž myslím, že ty ženský nemají čistý úmysly, stejně tak jak si to myslí tvůj partner.

já taky chodím, nevidím v tom problém, zvlášť když toho kamaráda znáš déle než přítele.. osobně taky vždycky příteli řeknu, že někam jdu, ale tak spíš proto aby si nemyslel, že před ním něco skrývám.. a to s těma čistýma úmyslama - no i kdyby náhodou ten kamarád čisté úmysly neměl, snad o tom rozhodnu já, jestli si něco líbit nechám nebo ne, ne? jestli si něco zkusí, tak se s ním samozřejmě vídat přestanu.. takže ti to určitě schvaluju, zvlášť když tě přítel ven moc nevodí..

arrow
profile_image
bezega
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já si klidně chodím na kafe i třeba někam popít s kamarádi. Přítele jsem hned na začátku vztahu upozornila, že si občas potřebuji udělat den pro sebe nebo jen s kamarády a že je tu fakt, že mám víc chlapských kamarádů ( pozor opravdu jen kamarádů) se kterýma probírám jejich strašný ženský radím jim atd. Což mi přítel toleruje a já mu toleruji zase jeho nejlepší kamarádku, se kterou sice kdysi spal, ale teď k ní chodím na kafe i já.

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na wovel: To má tvůj přítel bájo vězení

proč bych jako nechodila s kamarády na kafe? Jsem netušila, že partnerství nebo manželství vylučuje kamarádství. Možná u nějakých žárlivých hysterek.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chodím, přes den i večer,ale hodně ojediněle, protože máme s partnerem plno společných přátel (s těmi chodíme běžně, ať jsou to ženy nebo muži, to vůbec neřešíme) a s lidmi z minulosti se téměř nevídám. Chodí i partner, nevadí mi to, proč by taky mělo. My máme ve vztahu jasno, oba to bereme jen jako setkání, kávu, pokec, to že to ti dotyční s kterými se sejdeme vidí jinak nebo plánují něco víc, to je jejich problém. Žít ve vztahu přece neznamená nevstýkat se s opačným pohlavím.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Maui: To má tvůj přítel bájo vězení

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Maui: Právě si říkám, že přece, když s někým chci fungovat ve vztahu tak nemůžu být jen s ním.. Že je potřeba někdy trošku pokecat s jinýma.. Už jen proto, abychom si uvědomily jaký máme poklad. My se vážně vídáme hlavně o víkendu a jelikož je hotový z práce tak je to taková flákačka..A taky jsem ten typ, co si vždycky super rozuměl s chlapama..

Jasně, že jo .. Nevidim důvod, proč by to mělo být jinak ...

S holkama chodím normálně i na pařby přes noc, s klukama jen do hospody, ale tam chodíme i spolu. Jako na večeři s chlapem bych asi nešla, pokud by ho neznal, ale s jedním kamarádem jsem byla třeba v kině.
Přítel ven s holkama nechodí, kamarádky nemá. S chlapama chodí a může kam chce a na jak dlouho chce, my se vlastně jeden druhého ani moc neptáme, oznámím to jako hotovou věc

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Nicol: Nevidim důvod, proč by to mělo být jinak ...

To sem si taky myslela, až do doby, kdy mi kvůli tomu přítel začal dělat scény, že přece taky s kámoškama nechodí. Jenže já mu nic nezakazovala, začal se tak chovat sám, i když žádnou záminku jsem mu k tomu nikdy nedala.. Takže chodím, ale bohužel to ani přítelovi říct nemůžu, přitom opravdu o nic nejde. Jen kvůli němu nehodlám ztratit kamarády, které už dlouho znám a rozumím si s nima... nevím, jak mu to mám vysvětlit?!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené