arrow
profile_image
FateFa
od 20. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na svetluska: Naprosto s tebou souhlasím! Chorvatsko jsem vždycky měla ráda, ale letos naposled. Nehorázní vydřiduši!

arrow
profile_image
svetluska
od 7. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na FateFa:
navíc koĺega dojel do Biogradu a klima = větrák, nějaká havěť v posteli atd. Ještě dostal vynadáno, co si stěžuje a dostal plnou palbu..jako za nevím jaký luxus..
Samozřejmě to reklamoval snad na nějakém slevovém portálu..ale i tak, trapné...

Už spoustu let jezdím právě na KRK, konkrétně do obce Punat. Mám tam své známé a kamarády. Je to tam skvělý, miluju to tam a vůbec celý ostrov KRK. Samozřejmě je výhoda, že je to blízko a hlavně je to blízko i do různých zajímavých míst. Jako výlet bych doporučila např. Vrbnik. A pokud se naučíš pár slovíček chorvatsky, tak chorvati to velmi ocení. Můj děda tam několik let žil, takže se už tak nějak považuji za chorvatku, tak jako i právě moji chorvatští přátelé.

Punat určitě stojí za návštěvu. Je to docela velká obec, spousta krámečků, stánků i plážiček. V létě se tam pořádají různé akce a to i pro děti. Je to kousek do města KRK, který má nádhernou architekturu
.

A ještě jedna zmínka. Na Rabu jsem byla taky, je to docela kousek od Krku, ale mně osobně se tam moc nelíbilo. Samotné centrum města Rab je nádherné, to ano. Ale pláže přelidněné, takže jsme jezdili na vzdálenější, ale stejně nevim, moc se mi tam nelíbilo.

Ještě jsem si všimla, že tu některá píšete o Istrii, to je snad nejhorší část Chorvatska vůbec

arrow
profile_image
Sabilela
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak to vypadá na Rabacu? Jsou tam diskotéky a zábava pro mladé nebo to je opravdu klidné městečko spíše na dovolenou pro rodiny s dětmi ? díky moc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené