Petrůů
Máš pravdu.člověk si vychoval své děti a odpočinek potřebuje.Taky mě to zmáhá když dojedou,ale zase jsu ráda,že si malé užiji a pohraji si s ní.Ještě když jsem byla před operací tak jsme tu s malou lezli po 4 a hráli na honču a řádili jako černá ruka.Malou vidím vždy v měsíci tak týden když dojedou a malá je na mě hodně fixovaná i když nejsme spolu pořád a asi je to tím,že s ní tak blbnu.Druhou babičku vidí skoro každý den,protože bydlí kousek od mladých,ale ta malá se jí necpe ani na klín a přitom jí babička udělá první poslední,ale že s ní tak neblbne tak to je asi tím.Když k nám dojedou tak malá hup na mě a už se mě nepustí a málem semnou chodí i na WC.

Nikdo tu neni tak tak sem dávám aspoň pejsky

Tento má šňupáček,dal by se tahat za papulky.

Dana1
krásný pesani-tenhle ti umyje i monitor

:-)

tohle je taky mazelaby na tebe mrkal-klikni na něj

arrow
profile_image
avis
od 9. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všichni,
dlouho jsem tu nebyla a koukám, jak jste se pěkně rozjeli. Chci říci všem kočičím milovníkům, aby svým kočičkám koupili domů trávu nebo cyperus - aby to mohli kočičí miláčkové jíst. Já tohle totiž vím moc dobře, máme kočičku desátý rok, ale letos v zimě jsem nějak pozapomněla, v létě ji měla na chalupě venku. A asi tak deset týdnů zpátky začala zvracet ráno po jídle. Být to dcera, řeknu, že je těhotná, ale vykastrovaná kočička? Nesmysl. Takže jsem se pídila, co je v tom, co jí, dáváme jí Hills nebo Mastery, žádné papáníčko ze supermarketu, ale hezky ze zverexu či od veterináře. A vždycky den dva dobrý, pak zase špatně. Myslela jsem si už, že má alergii na lepek - obiloviny jsou téměř v každém krmení. Až teď jsme to nevydrželi, zhubla kilo (co já bych za to dala) a šli na veterinu. Při prohlídce pan doktro říkal, že je pěkná, zdravá a nic jí nechybí, jenom má překyselený žaludek a potřebuje trávu. Alergii nemá, to by poznal na sliznicích. Tak jsem koupile cyperus a jak jsem vešla do dveří, naše jindy vítací kočička se okamžitě vrhla na něj. Dnes ráno...nic, žádné zvracení. Takže kdo jste zapomněl, zasijte trávu,kupte cyperus nebo nolinu (sloní nohu, tu mají obvlášť rády) ať se mají dobře a vy nejste vykulení jako jsem byla já.

Avi
To je krásný a mimi jak mrká,hned by jsem ho pomačkala a dala mu pusinku.Dnes jsem si muchlala malého a on se pořád na mě smál.To je tak krásné když vidíš jak to mimi z tebe nespustí očička a čekal až ho pomačkám,aby se smál.

arrow
profile_image
Kety
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

avis
Ahoj Avis, také bych si domů ráda pořídila nějakého zatoulaného kočičáka (i více), ale mám sice mírnou, ale mám - alergii na kočičí srst. Vždycky, když některou kočku pohladím, nebo se mi otře o nohy - začínám se drbat. A naši dva lumpové - psi nemají kočky rádi. Prohánějí ty sousedské. Ani na to raději nemyslím, ale možná, že mají některou od sousedů na svědomí...
Tak ať se ta tvoje micinka uzdraví, - to víš, že i kočky potřebují občas zelené krmení. Naši psíci dostávají každý den mimo granulí masovou konzervu. A také baští trávu jak o život. Ptala jsem se na to veterináře. Je to opravdu překyseleným žaludkem. ... A údajně mají psi a kočky mít jednou v týdnu půst. Chtěla jsem to praktikovat, ale moje mamka mě nazvala trýznitelem. Podle ní-pokud nemají psi v misce pořád granule - tak chudáčci trpí hladem.... Ještě, že máme velký prostor, kde se můžou vylítat, jinak by byli jak koule. (jako teď já...) Také držím omezení v jídle- ale o mě se nikdo tak nepostará, abych měla pořád nějakou dobrotku na talíři. Jo, je to nespravedlivé.
Avis, jak pokračuješ s myšlenkami na skalpel? Už dlouho jsi tu nebyla..
K

petrůů
s vnoučaty to děláš dobře, líbí se mi to. Líbí se mi v tomto i moje známá. Je teda o pár let starší než já a má od své dcery dvě vnučky. Ráda jim je pohlídá, když je nutné - nemoc, práce atd. Ale jak za ní dcera dojde, že chtějí jet na dovču tak jim řekla ať si děti vezmou s sebou nebo ať jedou až budou děti starší. Že si pořídili děti a tím na sebe vzali zodpovědnost. Ráda pomůže, ale prostě se nedá využívat.

Avis
cyperus se dá koupit ve zverimexu ? A sloní noha kde? My kupujeme tu trávu, co je zabalená - rozbalí se, zalije a začne růst. Je ještě něco jiného? Kočky máme tři, takže to musím nějak řešit.

Petrůů
máš je v mejlíku

arrow
profile_image
Sonik
od 12. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kety
ahoj,chtěla bych se tě zeptat ,kdy s maminkou sázíte semínka afrikánů ,našla jsem tři ustřižené květy od loni a tak bych to zkusila,zatím mi nic ze semínek nevyšlo,vždycy se to tak nějak vytáhlo a květy byly hrozně malé

To jsou šikulky

arrow
profile_image
avis
od 9. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

eva1960
Cyperus a sloní noha(nolina) se koupí v květinářství. Já se ptala v květinářství na kočíčí trávu a doporučili mi cyperus. A nolinu jsem přinesla domů pro svoje potěšení a kočička se na ni vrhla. Musela jsem ji dát výš, jinak by mi snědla kytku za 600,- a to ji fakt nenechám. Ale noliny prodávají i malé za podstatně menší peníze, takže i to je možné, dceřin kocourek ji miluje.

arrow
profile_image
avis
od 9. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kety
Ahoj, děvče, to víš, já jsem teď tichý pozorovatel. Ale když mě pan doktor ještě nechce na ksichtík, navštěvuji diskuzi, kde je hodně Avi a Dana1. Jenom nepíšu, protože jenom čerpám. Měj se krásně a co ty?

arrow
profile_image
avis
od 9. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VŠEM
Píši do třetice a doufám, že se to potvrdí, do třetice všeho dobrého.
Děvčata, nevíte o někom, kdo má rád psy - jezevčíky? Jedné 6leté jezevčičce zemřela panička a je v útulku. Smutní. Je očkovaná, byla opečovávaná a teď útulek. Už to vypadalo, že si ji někdo vezme, ale krachlo to. Já bych ji hned brala, ale naše mňaudáma by to nerozdýchala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené