arrow
profile_image
Markika
od 9. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den chtěla bych se zeptat co vám pomohlo na chronický únavový syndrom po mononukleoze. Prodělala jsem ji před 2 roky, nebyla nijak těžká.. ale přesto jsem po ní měla extrémní únavu. Rok jsem po každé když jsem přišla ze školy, šla spát, udělala věci do školy a zase spala. Nemohla jsem vůbec nic. Když už únava přestávala..dostala jsem mononukleozu podruhé a byla dost těžká. 3 měsíce diety, 3 měsíce žádný sport kvůli extra zatíženým játrům a zvětšené slezině, horečky..do všeho jsem k tomu dostala angínu, chronicky zanícené slepé střevo, cystu na vaječníku a střevní chřipky atd. Od té doby jsem prakticky permanentně nemocná a hrozně unavená Z únavy se mi udělali skoro každodenní bolesti hlavy co přecházejí do migren. Denně potřebuju spát nejméně 16 hodin. Užívám doplňky jako Hlívu s šípkem (slabší, po té silnější mě bolí žaludek), wobenzym. přesto nic moc nepomáhá. Byla jsem i na Imunologii kde nic nenašli, jenom mám sníženou hladinu železa ale to mám od malinka a užívám tabletky s železem. Chtěla bych se zeptat, na nějaké typy co by mi mohly pomoci, ? Budu ráda za každou radu.

Zkus červenou řepu. Ta se velmi doporučuje při mononukleoze a výborná je právě proti únavě.
Taky bych být tebou vyčistila játra a slezinu. K tomu je skvělá tinktura z ostropestřce mariánského a jaterní čaj.
http://www.topvet.cz/doplnky-stravy/bylinne-extrak ty-lihove-tinktury/838-ostropestrec-tinktura-kapky
http://www.jukl.cz/slezina/d-70508/

arrow
profile_image
Geblik
od 24. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přítel prodělal těžkou mononukleózu, tj. 3 týdny kapačky na infekčním. Pomohl mu přechod na vegetariánskou stravu s vyloučením mléčných výrobků. Dále pak denně alespoň malá pohybová aktivita - procházka, lehké cvičení. Pokud bys to zvládla, velmi mu pomohla očistná jaterní kůra a tu mohu doporučit i za sebe. Dále pak doplňky stravy od LR, jsou také skvělé, finančně náročnější, ale kvalita s lékárnou nesrovnatelná. Chce to čas, můžu říct, že minimálně 3 semestry na VŠ jsem mu musela dost pomáhat, aby vše zvládl. Nyní je prakticky v pořádku, od nemoci uplynuly 3 roky. Přeji hodně štěstí, je to velmi nepříjemné. Držím Ti palce!

arrow
Neprodává v Bazaru

Zkus nějaký doplněk stravy s vitamíny a minerály. Mě hodně třeba pomohl draslík na snížení únavy, mám totiž také diagnostikován chronický únavový syndrom a zažívala jsem úplně to samé co ty.

arrow
profile_image
Markika
od 9. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc děkuju za rady, ráda zkusim

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené