arrow
profile_image
puella
od 2. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky (a i kluci!),

jaké jsou vaše názory, popř. zkušenosti na toto téma? Hledají muži kamarádky, nebo je to jen takový mezistav k něčemu víc? Třeba moje zkušenosti-90% mých mužských přátel mě chtělo za víc než za kamarádku. Taky jsem četla názor kluka, že on teda kamarádku-ženu nehledá, že na to má své mužské kamarády. To se týče toho kamarádství-nemyslím tím třeba že občas kluk zavolá své spolužačce, že něco potřebuje, učí se spolu nebo tak. Ale opravdu pevné přátelství.

Díky za názory

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

myslím, že ano..ale jen v málo případech..

arrow
profile_image
adellka
od 23. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No já si spíš myslím, že ne, nebo aspoň mě se nikdy nestalo, že bych měla kamaráda, který by měl opravdu rád jenom jako kamarádku, ale hrozně mě to štve... Znám spousty kluků, kteří jsou mi sympatičtí, mám je ráda, ale jenom jako kamarády, oni to tak bohužel nemají. Dřív nebo později na mě začnou něco zkoušet, hrozně ráda bych se s nima stýkala, ale když zjistí, že s nima chci jenom kamarádit, už se neozvou, nebo třeba po delším čase a zkusí to znova, je mi to opravdu líto, protože pak vůbec nemám chuť se s těma lidma stýkat, když vím, že celou dobu, co budem spolu se budou pokoušet zbalit mě a když zjistí, že to nemá cenu, už se neozvou, nevím co s tím

Přesně tak, v málo případech.. Třeba po mě chtělo taky většina kamáradů něco víc vždy a ne jen se přátelit.. tak na to moc neverim, pritom ja bych kluka za kamarada a nic víc i chtěla.. Ale zas znám případ z mého okolí.. kdy má kamarádka ma opravdu super kamaráda.. jsou neco jako brácha se ségrou.. a jsou fakt nerozlučný.. a ten kluk si našel i ted pritelkyni a vse funguje v pohode.. i ta holka na mou kamaradku nezarli, protoze vi ze je to jen kamaradka..

arrow
profile_image
puella
od 2. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ale někdy je docela těžký to poznat. Protože třeba já si píšu s klukama, vídáme se... Ale zatím to vypadá tak nějak kamarádsky, až se mi to nechce věřit (jenže já je jen za kamarády nechci, tyhlety zrovna ne). Ale zase je fakt, že to jsou lichotky sem, lichotky tam... Hlavně ten jeden. Ale žádné intimnosti nebo tak. A kdyžtak třeba řekne, když se spolu bavíme-tak já jim řeknu, že moje kamarádka (= tj. já). Tak já nevím no.

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no myslím, že fakt čistě kamarádských vztahů je hrozně málo. Asi vlastně ani ždnýho dlouhodobýho kaaráda, kterej by mě někdy nechtěl nemam. Většinou přiznávaj, že se jim líbim/líbila sem se a že to chtěli zkusit. Takže myslim, že primárně kamarádku nehledaj

arrow
Neprodává v Bazaru

puella
Tak já mám jednu kamarádku/přítelkyni cca 25 let - dnes už se stýkáme s našemi partnery a dětmi. Netvrdím, že to mezi námi nezajiskřilo - zajiskřilo a jak! Naštěstí si oba uvědomujeme, že by jiný než kamarádský vztah mezi námi neměl smysl - jsme si po psychické stránce tak podobní, že bychom se během pár týdnů nejspíš pozabíjeli...

arrow
profile_image
Bubonika
od 3. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Muži co chtějí kamarádky jsou tak nějak speifičtí ..., ale chlap s velkým CH, tak ten to cítí vždy jako hon po kořisti ... Leta jsem měla kamaráda, cokoliv jsem potřebovala poradit, svěřit se, volala jsem jemu. Letos na jaře se mi svěřil, že už dál nemůže, že mě celá léta tajně miluje, když se miluje se svou ženou tak myslí na mě atakdále atakdále ... Upřímně - strašlivě mě zklamal, celou dobu jsem žila s přesvědčením, že zrovna jemu se nic takového stát nemůže.
A taky je podle mého důležité, kolik nám všem je, protože každý věk, každá dekáda života má své. Ale za mě - jeden z tisíce, maximálně.

puella
Záleží asi na okolnostech. Přece se říká: Kamarád taky rád. Takže si myslím, že je to asi tak 50 - 50, jestli chce muž za ženu jen kamarádku (tedy pevné přátelství) a nebo jestli s kamarádkou má jiný úmysl. Z mé zkušenosti vím, že mezi ženou a muže může vzniknout opravdu pevné přátelství, které nikdy nepřekročí hranici zamilovanosti. Mám opravdu velmi dobrého kamaráda, kterému na 100% věřím a kterému mohu všechno říct. Řekla bych, že naše kamarádství se přehouplou do takového sourozeneckého vztahu. Moc si cením našeho kamarádství.

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj přítel říká, že přátelství mezi mužem a ženou podle něj neexistuje. Já sice mám kamaráda, ale ten se o mě snaží, ikdyž ví, že mám přítele. Takže si myslím, že když má chlap možnost, tak kamarádku svede rád .

arrow
profile_image
kuha
od 22. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky by to nemuselo být špatný, líbí se mi to.. Já mám jednoho kamaráda - fakt fajn. Známe se už skoro pět let, ale dle mého je tam víc než přátelství.. A lhala bych,kdybych řekla, že mezi námi nikdy nic nebylo.. Líbí se mi, že spolu můžem o všem mluvit a vím, že on mi upřímně odpoví.. Ale též vím, že nedokážeme být spolu, aniž by se jeden z nás o něco nepokusil..

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji swist: Tak já mám jednu kamarádku/přítelkyni cca 25 let - dnes už se stýkáme s našemi partnery a dětmi. Netvrdím, že to mezi námi nezajiskřilo - zajiskřilo a jak! Naštěstí si oba uvědomujeme, že by jiný než kamarádský vztah mezi námi neměl smysl - jsme si po psychické stránce tak podobní, že bychom se během pár týdnů nejspíš pozabíjeli...

Tak mám to úplně stejně, ale není to 25 let, ale zuhruba 14 let...Ale je pravda, že každý z těchto kamarádů ( cca 4 ) se o mě buď snažil, nebo tam něco rychlého proběhlo ( před manželem ) a zůstali jsme kamarády - dnes včetně partnerů...

arrow
Neprodává v Bazaru

Bruce78
Já ji vždy bral jako kamarádku, ne že by se mi nelíbila i jako holka...

Možná štěstí, že jsme se vzájemně sobě v dospívání "ztratili"...

Já bych řekla, že ano celý život si rozumím spíše s muži, ale časem protože jsou to chlapi to občas zkoušejí jestli nebude něco víc alespoň ta postel. Já se nikdy se svým kamarádem nevyspala, protože jsem věděla, že bych to kamarádství porušila což on si v tu chvíli neuvědomuje a je to jeho zvědavost. Ale určitě kamarádky vyhledávají.

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já na přátelství mezi mužem a ženou taky moc nevěřím Taky jsem měla ve svém okolí pár kluků, o kterých jsem si myslela, že jsou to kamarádi, ale bohužel oni měli jiné úmysly. Hodně mě to mrzí, protože si víc rozumím s muži než se ženami a v minulosti jsem tolikrát kluky trápila, že jsem jim dávala jakoby plané naděje jenom proto, abych se s nimi mohla bavit a jakmile jsem řekla, jak se věci mají, tak vše padlo Nejhorší je, když se ženská začne bavit s chlapem o sexu... to je cesta do pekel a chlap to hned vidí jako výzvu.
Ale přece jen mám jednoho dobrého kamaráda, se kterým se máme hodně rádi. Je to spolužák z gymplu, ale naše přátelství se spíš utužilo až po střední škole. Nikdy na mě nic nezkoušel. Z mé strany byl jednou pokus o polibek v opilosti po matuře, ale naštěstí mě setřásl a nic se nestalo od té doby mu věřím víc. Bavíme se úplně o všem, vážím si na něm, že je upřímný a říká všechno na rovinu (na rozdíl od některých žen), ale je pravda, že spolu moc často nejsme. Nevím, jak by to vypadalo při častějším setkávání.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené