Černá ale sluší málokomu.
Pohrála jsem si na www.taaz.com -) Start makeover , vložila tma fotku modelky a koukej na výsledek ...
Jak říkám, než si ničit vlasy barvami apod., vlož fotku na tuto stránku a sama uvidíš, jak ti bude černá slušet. Nebo si vyzkoušej černou paruku, třeba u nás ve městě Vietnamci prodávají spoustu paruk, levně.

Cituji Nik14: víte co holky já vám poradím! co třeba udělat si dolejší vlasy černý třeba tím pěnovým tužidlem nebo smývacím šamponem a k tomu si koupit třeba černé přičesky a ty byste si dali nahoru, a mohli byste v klidu s tím chodit i ven

arrow
profile_image
Maly.Labakanek
od 19. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Musím nesouhlasit s tím, že se černá barva nevymyje - já používám modročernou Syoss a vymyje se mi vždycky. Akorát mé přírodní vlasy jsou hnědé, takže s tím nemám problém - vypadá to přirozeněji, než kdybych měla na hlavně odrosty.
Ale s blond vlasy bych to rozhodně nezkoušela. Kamarádka blondýnka se obarvila na takovou střední hnědou a pak stejně chtěla zpátky na blond. Měla krásné dlouhé vlasy do pasu a postupným odbarvováním si tak zničila vlasy, že si je musela ostříhat. A kýžené barvy dosáhla stejně až za dlouho. Na tmavo to jde snadno, zpátky už ne.

Černou barvu si dobře rozmysli, nejde dolů tak snadno. Samozřejmě je něco jiného stahovat jednou nabarvenou hlavu (ještě, když máš svoji barvu světlou) a hlavu, která je na černo barvená roky (a o Palette ani nemluvím). Jen počítej s tím, že pokud ji budeš chtít někdy stáhnout, půjde to přes rezavou, oranžovou a žlutou a vlas bude narušený.Tak to prostě je a nezmění se to, dokud nevynaleznou nějaký jiný způsob
Mám v rodině kadeřnice (pracují ve vcelku luxusních salonech, takže mají zkušenosti) a moji černou jsme stahovali cca 6 hodin na středně hnědou (ještě je dobré do barvy přimíchat po stahování trošku zelené- např. od Lóreal professionel, ztlumí zrzavé odlesky)
Zkus postupně ztmavovat a uvidíš, jak ti to bude slušet. Co říkáš?

vyskúšaj si nekde parochňu a máš to

Tak jsem dnes byla u kadeřnice se zeptat na její názor a řekla mi i její kolegyně že černá by ke mě špatná nebyla že mám i tmavší obočí takže by jse to k tomu hodilo,řekla mi že bych vypadala něco jako Sněhurkový typ.Ale předem mě upozornila že černá se nevymývá a kdybych chtěla zpátky světlou muselo by jse to odbarvit silným odbarvovačem,tak jsem se jí zeptala na ty tužidla a řekla mi že to by asi bylo nejlepší řešení ale at si to nedávám na celý vlasy,doporučila mi to udělat tak jak psal předchozí uživatel abych si na spodný vlasy dala černé tužidlo a k tomu jsi koupila černé přičesky aby to vypadalo normálně a takhle bych sledovala jak by jse mi to vymývalo.A také mi řekla že černé vlasy se víc lesknou a je to šetrnější než odbarvování a nedopooruču je mi abych zkoušela přelivy od Palette že to se nevymývá vubec.Takže ted fakt nevím chtěla bych to zkusit ale za nějaký čas bych chtěla zpátky světlou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Anicka204: Reaguji na Anicka204:
Tak jedině těmi tužidly tedy třeba jen dolů pár pramínku ,aby bylo vidět jak se to vymyje do jaké barvy a jestli to půjde pak bez problému zesvětlit .. Já si už taky chtěla přebarvit alespon na tu hnědou,ale příteli se prý líbím víc blond a bojím se tedy zase zničených vlasů z toho přecházení ,,.No k těm příčeskům ,jaký myslíte?Já tomu nerozumím,třeba si podbarvím spodní vlasy na černo a nahoru clipy? Nebo jaký příčesky,to někde prodávají?Protože clipy by byli vidět ne přeci blond nahoře.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na adriannee:
Tak s s tím taazem jsem se vyhrála a spíš my sluší studené odstíny jak blond tak hnědé ,jak jde o teplý odstín vypadám jak babička

arrow
profile_image
Nik14
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na lussera: Normálně spodní část hlavy si obarvíš tužidlem a nahoru si dáš černé příčesky to jsou tak zvané černé prameny já jsem si je koupil od své známé ale dají se koupit třeba na internetu nebo někde kde prodávají paruky atd rozhodně je to ten nejlepší zpusob než kdyby sis rovnou na celou hlavu napatlala barvu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nik14:
To by bylo taky super ,podle chuti bych mohla být blond i černá ,mrknu se na ně.

arrow
profile_image
Nik14
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na lussera: doporučuji ti ale si koupit v takovém odstínu jako sis dala na spodní vlasy aby to vypadalo nějak stejně, a když je řeč už o těch tužidlech jak tady zakladatelka dala odkaz na to tužidlo tak ti mužu říct že po 3 umytí to bylo pryč měl jsem mahagonový a ružový takže bych spíš vzal tohle ale rozhodně nedoporučuji pěnu Variant měl jsem ji 2 krát ružová se vymyla v pohodě ale mahagonová držela! takže tohle tužidlo nebrat kup to jak zakladatelka na něj dala odkaz.

Reaguji na Anicka204:
Přesně tak, Palette se vyhni velkým obloukem Ta se nedá vůbec stáhnout!
Myslím, že kadeřnice je rozumná.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nik14:
Je to ono?
http://www.raj-kosmetiky.cz/elysee-barevne-penove- tuzidlo-na-vlasy-cerne-det-842-118-2-186-118.html
Ten se tedy dobře smýval?

arrow
Neprodává v Bazaru

Já měla černé vlasy 15 let, teď jsem to dávala dolů...kadeřnice se s tím trápila 4h, stahovala to 3x a výsledek je hnědé ombrečko. Dlouho jsem barvila Palletkem, až ke konci profi barvami a ty konečky (Palletkové) i po druhém stažení byly pořád úplně černé, kořínky už skoro blond.
Naopak si myslím, že na odbarvované vlasy ta černá chytne velice dobře (vlas je narušen).
Pokud to nechceš na stálo, tak se na to radši vybodni, nestojí to za to.

arrow
profile_image
Nik14
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na lussera: ano přesně ten ale jak říkám na celé vlasy to nedoporučuji než si to budeš chtít dát do celých vlasu tak si obarvi tu spodní část a nahoru pár těch příčesku a uvidíš jak se to bude vymývat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené