arrow
profile_image
amiris
od 21. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nenašla jsem tady takové téma, tak snad jsem nic nepřehlédla... A k věci: přemýšlela jsem o hubnutí, a i když si teda myslím, že nějaké obecné zásady týkající se hubnutí znám, přece jenom... občas se přistihnu, že mám zase svoje oblíbené džíny příliš těsné, a tak začnu hubnout... jenže třeba kolikrát stylem, že si říkám: tohle nebudu a tamto taky ne, a tady to taky nesmím... dopadne to tak, že nejím skoro nic a váha se nehne... vím, chyba... a tak bych se ráda zeptala vás ostatních na svoje zkušenosti - co vám třeba hubnutí usnadňuje, čeho se naopak snažíte vyvarovat, aby to fungovalo atd.?

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nehubnout pro krásu, ale pro zdraví. Tedy jíst. To by měl být základ, bohužel se toho asi málokdo drží. No co se dá dělat. Každopádně bych rád upozornil na to, že je potřeba i cvičit. Nevhodně jíst a cvičit je stejně špatné, jako jíst dobře a necvičit. Prostě jenom polovina celé věci.
Samozřejmě jsou tu i mylné informace, kterými se mnozí slepě řídí a příliš o tom neuvažují.

Já to řeším tak, že se snažím nastudovat co nejvíce a udělat si názor sám. Provést pár pokusů a vyhodnotit výsledky. Má osvědčená metoda, ale asi moc lidem to nepomůže.

arrow
profile_image
Veru_SKa mojeid
od 31. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji PardGalen: Má osvědčená metoda, ale asi moc lidem to nepomůže.

A jaká to je metoda, smím-li se ptát?

arrow
Neprodává v Bazaru

no správně jíst a cvičit.. snažím se snažím, jde to pomalu, ale když to jde pomalu, dýl to pak vydrží, že jo? teda pokud se nezačnu cpát sladkým, a nepřestanu se hýbat.. cítím se táák báječně, sport je návykový - jsem pěkně nevrlá, když mi něco vleze do mého plánu, H.

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Veru_SKa

Cituji PardGalen: Já to řeším tak, že se snažím nastudovat co nejvíce a udělat si názor sám. Provést pár pokusů a vyhodnotit výsledky.

Tohle je přesně ona. Studium.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené