Dobrý den, mám problém, že se mi na všechno černé oblečení chytají vlasy, žmolky, prach a smítka . Černé oblečení mám moc ráda, ale vždy se mi zprotiví, když takhle vypadá. Nechtěla bych se ho zbavit... Když prádlo vyperu, je to sice lepší, ale až si ho obleču a projdu se jednou po bytě, nečistoty tam jsou zase...Nevíte, jak se toho zbavit (kromě toho lepícího válečku na prádlo) ?...co přidávat do praní? Děkuji moc.

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak to nevím, přejedu válečkema a jdu, jinak to prostě nejde

arrow
profile_image
wendy_
od 1. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky by mě zajímalo, co s tím, protože většina mého oblečení je právě černá.

Váleček, pak už jenom obírat a oprašovat ..

arrow
profile_image
Katy_S mojeid
od 26. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nic jinýho asi neexistuje, před odchodem váleček a do kabelky malý skládací váleček..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

no já třeba když vyperu a vyžehlím hned dám oblečení na ruby aby nebylo chlupaté

Já mám doma světlou čivavu a to byste nevěřili, jak moc takový malý pejsek dokáže línat... Je to hrůůůza, máme chlupy naprosto všude, takže jsem si nakoupila fůru válečků a nic jiného ani nepomáhá, prostě se každý ráno obleču, 5 minut se "čistím" a pak až vyrážím..

Ale když přijdu domů, tak ihned veškeré věci schovám do skříně, zavřu a docela to pomáhá, nesmím to nikde povalovat, to je pak smrt černé...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Máme doma s přítelem dvěnádherné kočky - Ragdollky. Bílé polodlouhosrsté. Mají úplně jemnou srst. Je to jako byste se mazlili s plyšáčkem ze sparkysu. Mno...a ty chlupy létají úplně všude.
Takže podobně jako Bajina888.
Prostě děs. Nejlepší jsou asi válečky z Ikei. Několik jich máme doma, v autě, v práce, u našich... Když mám důležitého klienta hodím jeden i do kabely. Nechápu to. Doma oválečkuji, dojdu ven a už jsem zase od chlupů.
Takže váleček váleček a zase jen váleček

Cituji Shaki: Prostě děs. Nejlepší jsou asi válečky z Ikei. Několik jich máme doma, v autě, v práce, u našich...

Přesněěěěěěěě, já občas nosím taky v kabelce ) , máme je všude Z ikei jsou nejlepší, měla jsem i z H&M, ale ty se špatně trhají...

arrow
profile_image
Etenité
od 6. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak tenhle problém mám taky. Psa ani jiné zvíře nemáme, ale jak nějakou černou věc vyperu je plná malých vlásků a různých cucků. Peru je samozřejmě naruby, spolu s jiným černým prádlem a s práškem na černé prádlo. Ale nevím co s tím... Vždycky všechno čtvrt hodiny válečkuju a obírám, ale na světle venku to pak stejně vypadá strašně. Už kvůli tomu nenosím černé věci... Asi si to trochu moc beru, ale strašně mi to vadí. Máte někdo podobný problém?

arrow
Neprodává v Bazaru

taky mi zabírají jenom válečky a ty ikeácké jsou levné, takže je taky máme všude. Taky to praní a žehlení naruby by mohlo pomoct.

Jojo, taky jsem měla kočku, která měla ještě k tomu oblibu okamžitě zalehnout jakékoliv oblečení, co kde bylo položené, takže všecko dávat ihned do skříní, jinak člověk mohl čistit a čistit, a stejně to uplně nevyčistí, když má chlupatý zvíře

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jsem si včera koupila krásný kalhoty, tmavý a šíleně se na ně chytá binec chjo...pořád obírám smítka, jinak jsou kalhoty super a krásný...ten váleček pomáhá hodně? Pokud se o mě otře naše kočka,tak to bude něco

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené