arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sally Carrera: Určitě bych si tam nekoupila nějaké fádní triko, které si můžu koupit v podstatě kdekoliv.

já právě ano, pokud to bude litex kvalita, a kde kupuješ tyhle bacis věci ty? Sama tam (v litexu) nakupuju dlouho a taky velká spokojenost.. plavky, věci na doma, na cvičení.. ale na normální nošení to prostě nejde.. jedině černé legíny.

Cituji Sally Carrera: ano zkrachovala ale proč? Protože se snažila vyhovět všem a to prostě nejde

ano to souhlasím, ale oni hodně věcí šijou až po objedávce a mít střih na bacis triko/tílko + výběr barev látek co mají zrovna k dispozici přece nemůže zabrat víc práce než stejné triko s nápisem litex.. naopak.

arrow
profile_image
Sally Carrera
od 7. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Adluna: kde kupuješ tyhle bacis věci ty

já to běžně nekupuju.. když ano, tak jen na doma a to prostě vezmu ve kterémkoliv obchodě. třeba naposledy jsem kupovala v Cameiue, je to tři roky zpět a furt dobrý - cenu si ale nepamatuju.

Cituji Adluna: ano to souhlasím, ale oni hodně věcí šijou až po objedávce a mít střih na bacis triko/tílko + výběr barev látek co mají zrovna k dispozici přece nemůže zabrat víc práce než stejné triko s nápisem litex.. naopak.

to ano, asi to čas navíc nezabere, ale snažím se vysvětlit, že oni se specializují na určitou věc, z podnikatelského hlediska je blbost dělat něco, co najdeš v každém obchodě ... proč měnit něco co funguje dobře?

arrow
profile_image
Macík07
od 3. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Před 2 lety jsem si koupila šaty v F&F a musím říci, že jsem naprosto spokojená. Od té doby jsem si koupila ještě další 4 (stojí obvykle kolem 700Kč) a také naprostá spokojenost. Nosím je velmi často. Po každém nošení je peru na 40 v pračce a ani se nehly.

arrow
profile_image
22pami22
od 22. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Minette:

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené