Ahojky, mám takový zvláštní dotaz. Už rok dělám nehtíky jen tak při práci. Teď jsem se dostala do situace, kdy se chci modeláži a manikůře věnovat mnohem víc. Hledám nové klientky, ale moc se nedaří.
Co konkrétně by Vás nalákalo třeba v inzerátu? A čtete vůbec takové inzeráty na netu?
A co třeba letáček ve schránce, je možnost, že si ho schováte nebo jde rovnou do koše?

Holky a paní co mi chodí v současnoti jsou už dlouhou dobu mými klientkami a jsou moc spokojené, jsem opravdu pečlivá a mojí výhodou je různorodé zdobení a hlavně ruční malování - i náročné.
Čím byste se teda nechala přesvědčit, abyste poprvé přišla na nehty? Cena, kvalita, zdobení?
Musím podotknout, že pracuju v nehtovém studiu profesionálně, klientelu hledám na doma pomocí inzerátů, letáčků apod., jenomže zatím žádnou odezvu nemám, tak nevím, co napsat do inzerátu, aby to potenciální klienty přilákalo
Díky

já dám hodně na reference kamarádek ... to jsem ti asi nepomohla, co Ale možná bych si nechala udělat vizitky a dávala je klientkám, aby je třeba mohly předat dál.

Nebo co si třeba udělat internetovou stránku s fotkama tvé práce? Nebo třeba nějaký blog, nemusí to být profesionální webovky.

Nebo i do těch inzerátů a letáčků bych dávala fotky.

galerie s fotkami

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

laaria
Já jsem u své manikérky na základě referencí, které jsem na ni dostala - pěkně udělané nehty a už jsem jí přivedla několik klientek. Prostě dobrá práce se prodává sama.

Možná bych zkusila nějakou akci pro stávající zákaznice - něco jako přiveď kamarádku, dostanete obě na manikúru 25% slevu (slevu si spočítej sama, aby se ti to vyplatilo) - pokud děláš hezké nehty, mělo by to klapnout - a dát k tomu nějaký letáček. Prostě namotivovat spokojené stávající klientky, aby k tobě někoho dovedly..

A co třeba napsat že jsi profesionálka a za svou práci ručíš vrácením peněz.A určitě lidi nalákáš na akci,slevu např. Vánoční akce nehty za 250kč baby si tě vyzkouší a po vánocích zvýšíš ceny.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

a nebo pro studentky akce - nižší cena

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nikci2: jsi profesionálka a za svou práci ručíš vrácením peněz

To bych nedělala - lidi jsou svin* a aby dostali zpět peníze, tak si nehty poškodí a pak budou vykládat, jak jim laaria nechtěla vrátit peníze - a bude mít špatnou reklamu..

arrow
profile_image
Metamorfosis
od 24. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

udělej si web a dej tam co nejvíc ukázek svojí práce. pak bych natiskla vizitky s tou webovou adresou a dala to stálým zákaznicím s tím, že za každou kamarádku co přivedou budou mit třeba nějakej bonus.
letáčky a inzeráty mi přijdou pasé

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zrovna minulý měsíc jsem sháněla novou nehtařku ve svém okolí a rozhodla jsem se pro slečnu podle fotek na netu, jsem moc spokojená..

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě vím, že žádané jsou akce "přijedu k vám na dámskou party" - něco jako 5-6 kamarádek má slezinu, kecají u kafe/vínka u některé doma a nechají si udělat nehty - nehtařka přijede k nim. To je prima služba

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

udělala bych inzerát, leták, cosi v tom smyslu, že přijedu na místo až do domu - je spousta lidí, co by toho mohli využít, bo času je málo a tohle je pohodlné

slevy bych nedávala, maximálně tak nějaké zaváděcí, ale rozhodně plus mínus standart

jestli máte v místě intr, kolej tak tam tam vyvěsit plakáty

www odkazy a fotky nehtů

arrow
profile_image
Trebi
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vyrobila bych si webovky s možností objednat se on-line, někomu se prostě protiví telefonovat. Určitě by tam měly být ukázky tvé práce a ceník. Se slevami bych se nepouštěla do těch zaváděcích, spíše slevy za věrnost, potom by mohl zapůsobit bonus - sleva na nehty, když zákaznice přivede novou klientku, narozeninový bonus - v měsíci kdy má klientka narozky jí dáš slevu nebo vyrobíš něco extra pěkného. A v neposlední řadě zapůsobí časová flexibilita a skromnost - tu často kosmetičky, manykérky a kadeřnice postrádají, jedná se o to, nemachrovat, že já takových klientek mám hafol, ale vážit si každé zákaznice hned od začátku.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Inzerát nebo stránka na netu je podle mne základ, dneska každý hledá tak, že zadá do vyhledávače "nehtové studio + název svého města" . Dají se tam umístnit i fotky a zmínit, jestli pracuješ jen s gelem, nebo i akrylem, popsat, co všechno děláš atd.
Letáček ve schránce bych asi rovnou vyhodila, protože bych si představila nějakou maminu, co si přivydělává na MD tím, že sousedkám dělá nehty v kuchyni a ne profesionálku, dělající náročné malby. Totéž platí i o příliš nízké ceně a přílišných akcích . Ale to záleží hlavně od toho, odkud jsi, jestli z velkého města a jaká je kolem konkurence ....

arrow
profile_image
Bjetushka
od 14. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já dám spíš na doporučení, hlavně nemám ráda ty nehtařky co mě nutí do všelijakého zdobení protože je to baví a jsou zklamané když chci jenom francii s kamínkem...

Hledám především na internetu a projíždím galerky a ceník....)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené