Mám krátké vlnité vlasy,vlní se mi do jemných esiček.Ale vlasy kolem obličeje (ofina a vlasy přes uši) se mi kroutí do nepravidelných kudrlin,každý vlas jinam.Působí to neučasaně,neupraveně.Co s nimi,je nějaký přípravek který by mi je zkrotil? Nemusí je úplně vyrovnat.Díky za rady.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

až na to přijdeš, napiš, mně se kroutí vlasy kolem uší a nenašla jsem na to nic

Reaguji na Kikulina: Snad nám tady někdo poradí

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám vlasy rovné a také ty, co jsou kolem uší plus takové ty pidi vlasy kolem čela mám skoro až kudrnaté Jediné co mi pomáhá je bohužel žehlička a nebo dám na vlasy uhlazující krém/tužidlo,hodně uhladím, sepnu sponečkou a nechám uschnout nebo vyfénuju

Reaguji na Caisy: Já vlasy nežehlím,žehličku ani nemám.Uhlazující krém bych vyzkoušet mohla.Se kterým máš dobré zkušenosti,nemastí?

arrow
profile_image
Kacka_S
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám ten samý problém, vlasy mám rovné a v culíku vypadají dobře, ale kolem obličeje mi jemné podrůstky a vlásky trčí a nevypadá to hezky.

Cituji Caisy: uhlazující krém/tužidlo

musím vyzkoušet.

arrow
profile_image
mněhně
od 5. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já používám různé přípravky ve spreji, například na vytvarování vln, nebo hot curl od loreal, taky nějaké vyhlazovací spreje, vždy stříknu na hřebínek a vlasy vepředu učešu. To používám při rozpuštěných vlasech, nebo u pěšinky, když si češu vlasy dozadu do vysokého copu, stříknu na hřeben lak. Přijde mi, že právě na rozdíl od gelů a tužidel to tak vlasy nemastí a nejsou slepené.

arrow
profile_image
Bai
od 13. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vosk. Na umyté, rozčesané vlasy nanes vosk, vlasy už nerozčesávej a nech uschnout. Po uschnutí jsou vlasy hladké, drží tvar a nejsou tak kudrnaté, jelikož je zatěží vosk.

Ještě bych měla jeden dotaz,ale to spíš na krátkovlásky.Když ráno vztanete a máte vlasy přeležené-každý vlas jde jinam,pěšinka vzadu do půl hlavy-čím je urovnáte? Jen učesat nestačí.Já to dělám tak,že vlasy namočím vlasovou vodou a učešu.Jenže vlasová voda se má správně používat po umytí vlasů.Tak co používáte Vy?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené