Mám světle hnědé vlasy, na sluníčku zrzavé odlesky, konec celkově narezlé. Dá se nějak přírodně zvýraznit zrzavý nádech ve vlasech, kromě použití henny? Henny se celkem bojím, nerada bych měla celou hlavu jako liška . Někde jsem četla o oplachování vlasů citronovou šťávou, zeleným čajem nebo jablečným octem. Má s tím někdo zkušenost?

No, můžeš zkusit jen henna přeliv a nechat ho na pár minut. Nebo měděný chroma care od Loreal nebo tonovaci kondicioner od Davines -obe se vymyva.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Henna se prodává v různých odstínech. Mám tmavě hnědý vlasy a dávám si vždycky něco jako mahagon a vychází z toho příjemně hnědozrz právě s rezatýma odleskama. Navíc obyčejná levná henna fakt neobarví hnědý vlasy na úplně jinou barvu, spíš tónuje - měděnej odstín mi teda udělal barvu né moc hezkou, ale do týdne sem to znova přebarvila jinou a v pohodě. Fajn je, že hennou si vlasy nijak nezničíš, a když se to nepodaří, tak šup na to jinou. Jistě, záleží jak to pak který chytne...
Všechny ty průplachy klidně vyzkoušej, nic tím určitě nepokazíš Přímo s jablečným octem myslim prodává něco i Yves Rocher na vlasy.

Reaguji na yvonne_s: a ta henna se vymývá, nebo musí odrůst? Já mám totiž vlasy, do kterých se mi automaticky všechno zažere a i když je tam psaný třeba že to vydrží 2-4 umytí a mám to na hlavě chvilinku, mně to prostě chytá moc a muselo to odrůst

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na BananaE: Odrůstá, s vymýváním moc nepočítej.

Reaguji na blackberry: to bych právě nerada, abych měla odrosty

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Henna je jako barva. Ovšem tím, že třeba mně ty vlasy jen jakoby toonuje, že nepoužívám nějakou rapidne odlišnou barvu, tak ten odrost pak není vůbec vidět a v klidu ju můžu nechat odrůst
Jako barvu jako takovou asi jinak nezvýrazníš, než zase barvama. Leda přidávat něco na lesk - tekutý krystaly bo tak. Ale to bude furt jen lesklejší tvá barva.

Navíc se podle mě odrosty moc řešijou. Jasně, že pokud odrůstá blond a pod tím je hnědá, tak to vypadá blbě, ale když je to barva o toon bokem, tak si toho ostatní ani nevšimnou a panikaří především majitelka hřívy.

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na BananaE: Ale na hnědých vlasech to není žádná hrůza. Souhlasím s Reaguji na yvonne_s: , pokud dáš hennu jen na chvíli, naředíš ji třeba kondicionérem a vybereš podobnou tvé barvě, tak odrosty moc řešit nemusíš.

Reaguji na Pavllinaa: děkuji moc, na ten určitě mrknu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené