arrow
profile_image
Macca
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli jste tam už někdo byli? Je to taková ta klasická "Shanghai" restauračka nebo něco lepšího? Slyšela jsem, že tam mají nějakou nabídku švédskýho stolu, bohužel nemají žádný webovky takže si to nemůžu nikdo dohledat budu ráda za každou zkušenost a názor

arrow
profile_image
PrincessRe
od 3. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,
tak já jsem si tam jednou skočila rychle na oběd a můžu říct otřes, nikdy bych už tam nešla. Objednala jsem si smažené kuřecí nudle se zeleninou : jídlo studené, mastné, 100x lépe se najím v takových těch Oriental fast-foodech v Olympii atd.
Přede mnou tam byli rodiče na večeři na sushi a také říkali nikdy více. Přijde mi to tam takové "ušmudlané".. Ale možná jsem náročná nevím, každý očekává něco jiného ale jestli mohu doporučit restauraci v Olomouci tak jednoznačně restaurace Arigone. Krásné prostřední, obsluha na úrovni, jídlo vynikající a i přijatelné ceny.

arrow
profile_image
Gurmán
od 16. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na PrincessRe: Sice opožděná reakce, ale restauraci navštěvuji pravidelně a mužu říct že švécké stoly jsou na Olomouc přepich. Asi je opravdu PrincessRe hodně náročná. Za 169 Kč,- jsem se dlouho tak dobře nennajed. VŠEM DOPORUČUJI !!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené