Pokud máte koberce, tak čistíte je? Nezajímají mě teď takové ty suché čističe, ale vysavače s mokrým filtrem.

Jak často je čistíte a je to vůbec vidět? Kolik stojí půjčovné?

O tom, že se to půjčuje nevím, vím jen, že ti to přijedou udělat z úklidové agentury. Párkrát u náš byly, koberec to vyčistí dobře, když je jen zašedlý nebo zaprášený, ale skvrny to moc neodstraní. Navíc když u náš byly posledně tak po tom ten koberec byl hodně mokrej a pak byl takovej zatuchlej..

U nás to funguje tak, že za myslím 500,- Kč se dá na jeden den půjčit vysavač a můžeme si s ním vysát koberců, kolik stihneme.

To jste mě moc nepotěšily s tím, že skvrny to nevypere. Co se týče vlhkosti, tak to musíme vychatat, aby bylo pěkně a rychle to uschnulo.

No, ale taky možná záleží na tom, jestli je to dobrý vysavač nebo nějaký šunt.

Tak já musím potvrdit, že ty domácí přístroje opravdu moc práce neudělají. Mám vodní vysavač aquafilter, k němu turbohubici a vysávání je úplně perfektní. Vysavač má i šamponování, párkrát jsem s ním koberec myla, ale výsledek nic moc. Sice trochu to znát bylo, ale koberec byl pak i po uschnutí cítit zatuchlinou. Takže teď zvažuju, že si přístroj na den půjčím.

Koupili jsme profesionální přístroj a vyčistí i skvrny staré půl roku. Koberec je do rána suchý. Jen teda je to docela pracné a hlučné. Zpočátku mi to trvalo, ale když jsem přišla na systém, byla to příjemná práce. Jen mi pak hučelo v uších.
Používáme k tomu jejich čistič, skutečně čistí a funguje to skvěle.
Máme Karcher. Byl drahý, ale předtím jsme měli nějaký jiný a levnější a nedá se to srovnat. Ten levnější byl složitý na poskládání, byl těžký a nechal koberce mokré jak hnůj. Tento je skvělý. Průhlednou hubicí je vidět, jak špinavou vodu vysáváte.

Reaguji na nuf: Právě že půjčují vysavače Karcher, tak to by mohlo být ok Už jsem jim psala, ale mají dovolenou, takže nejrychleji ho stejně objednám až na přelomu měsíce.

Ahoj nuf, prosím tě, mohla bys sem napsat, který přesně Karcher máš? Je jich tam pár v kategorii profi od 10 000 až do 23 000.

arrow
profile_image
myskin
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Karcher jsou dost chválené, i parní vysavače. Na čištění koberce se taky chystám. Ale mám dilema. Jeden koberec má podklad filc a mám strach aby se mokrým čištěním nenacucal a nezničil se. Druhý má podklad jutu tam by to mělo být v pohodě. Nečistil jste někdo koberec s filcem?

Tak hlásím, že jsme si půjčili ten vysavač Karcher a byla jsem fakt spokojená. Nevěřila jsem, jaká špína byla v těch kobercích, i když je máme teprve dva roky. Čistila jsem je hned 2x za sebou a i podruhé šla hnědá voda.

Ještě jsem teď poprvé vysávala normálně našim vysavačem a jsem mile překvapená tím, jak jde teď líp vysávat. Předtím jsem musela jedno místo přejet tak 5x, aby mi to ten vysavač vzal a teď to vezme hned napoprvé. Takže prach a drobky se nedostanou do koberce, ale jen NA koberec.

Za sebe doporučuju

arrow
profile_image
avac
od 29. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj nejlepší máte, když si zavoláte firmu na čištění koberců. Ty domácí vysavače jsou na houby. Navíc je s tím strašná práce. Zkuste například http://www.cistenikobercuostrava.eu pro Ostravu a okolí. Měl jsem je tu před svátky a pěkně mi tu vyčistili sedačku. Dokonce jsem si natočil.

Zaplatil jsem za koberec a rohovou sedačku 9 stovek. Což jednou za rok se dá...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené