arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na té fotce z profilu má podle mě úplně stejný nos jako Megan Fox, nepřijde vám? Asi byly u stejného doktora. když jsem viděla odkaz od Silavia, tak ten nos bylo nutné předělat(když chce být dokonalá)

Jinak oči má krásné, ale stačí se pořádně podívat, vše je to o dokonalém nalíčení. pro nás je určitě zajímvá, má v sobě takové exotické kouzlo.
Ale pokud má kterákoliv z nás relativně symetrický obličej, trošku výraznější lícní kosti a bradu, také udržovanou pleť- se správným makeupem takhle můžeme působit každá.

Je hezké mít ikony, inspiraci, ale určitě nemá cenu se trápit vlastní nedokonalostí protože ta dokonalost vlastně není sklutečná.

Když jsem viděla Megan Fox před úpravami přišla mi jako hezká, ale úplně normální tuctovka-nebylo na ní nic vyjímečného. teď po pár zásazích plastického chirurga a správným zvýrazněním očí a rtů líčením je naprosto jedinečná.

arrow
profile_image
El Samah
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No ona mi vždycky tak trochu připomínala figurínu, ale takovou tu pěknou figurínu

Jinak se všude píše, že si nechává svoje fotky na myspace retušovat (mezi nimi jsou i ty fotky z mladí), tak jako ty "zaručeně pravé" paparazzi fotky...

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já nevím, mně se tedy nelíbí vůbec je pro mě osobně jako nádoba bez duše.
oči až moc daleko od sebe, extrémně plné rty, nehezky umělé a moc úzké obočí...

na té druhé fotce je vidět, jak je úplně obyčejná. kdyby neměla hodně namalované oči a makeup, ani si jí možná nevšimnete...mezi všemi podobně tak trochu lacině vyhlížejícími holkami, co jich po česku běhá.

znám pár holek, co kdyby měly silný makeup a nafoukané vlasy, budou vypadat podobně.

arrow
profile_image
El Samah
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji imoen: kdyby neměla hodně namalované oči a makeup, ani si jí možná nevšimnete...mezi všemi podobně tak trochu lacině vyhlížejícími holkami, co jich po česku běhá.

souhlas

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji redcolouredcat: narozdíl od těch různých Angelín, Megan Foxových apod.

zabrouzdala jsem googlem, a napadlo mě, že tě ta její dokonalá tvář zaujala možná proto, že se téměř nedá nalézt její foto bez photoshopu...foto z party, foto z nákupu, foto za denního světla...nic. jen retuše, retuše, naaranžované fotky, jiné naaranžované fotky....jo to bych taky vypadala jak nejkrásnější žena světa kdybych měla za pozadím tým vizážistů, co by mě jen aranžoval, foukal mi háro a retušoval.
jistěže není ošklivá, ale ani nijak výjimečná. jen si hodně věří a umí to prodat. jednou jsem byla profi nalíčená. jsem vlastníkem poměrně netypického xichtíku, a po dokonalém zdůraznění jeho předností, naleštění a nasvětlení jsem se nepoznala, tak krásná jsme byla. kdyby k tomu přibyla ideální kombinace modrých očí a tmavých vlasů a tu a tam trošinka plastiky, taky budu jak venuše a stejně tak 98% ostatních žen.

Na té první fotce mi přijde, že trochu šilhá a je to tím, že má divně "vyretušovaný" oči, jdou jí lehce šejdrem čočky - nemá je na středu, jako normální oči mívají, že? I tak je krásná, ale jak tady bylo zmiňováno, kdyby si nás vzali do parády stylisti a plastičtí chirurgové, tak se taky můžem vystavovat na "gůglu" pod sexy jménem. Nic moc jsem si o ní nehledala, ale to jméno bude zřejmě pseudonym, íránský mi nepřijde.

arrow
profile_image
Hekate
od 23. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Vzhľadom na to, že je Iránčanka, sa prikláňam k možnosti, že má plastiku nosa + šošovky. Pre mnohé orientálne ženy sú vzorom bollywoodske herečky, a tak sa im snažia čo najviac podobať a konkrétne Claudia mi miestami pripomína Aishwaryu.

Jedna moja kamoška, Indka, si v snahe vyzerať čo najlepšie zaobstarala sivé šošovky. Na fotkách vyzerala úžasne, ale keď som ju videla v skutočnosti pod silným svetlom, zľakla som sa jej. Tie šošovky jej vôbec nesedeli, boli na jej očiach príliš vypuklé, takže mala taký divný pohľad. Tým chcem povedať, že netreba vždy veriť obrázkom a už vôbec sa s takýmito ženami neporovnávať, pretože ich výzor je výsledkom námahy a nie prírody. Jediné, čo im podľa mňa naozaj možno závidieť, je kvalita vlasov a nádherné mihalnice.

arrow
profile_image
madzup
od 15. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ta barva očí je její, viděla jsem nějaké fotky kde je jako malá s modrýma očima. Jinak je to opravdu krásna ženská, má nádherný rysy.

Tedy, mně zase až tak krásná nepřijde, stejně jako opěvovaná Megan Fox.
Konkrétně o této jsem se dočetla, že má vždy silně kryčí make-up, šla pod nůž několikrát - víčka, prsa, nos a rty. Tomu nosu bych i věřila, vzhledem k tomu, že Indové, Íráčané, Arabové apod. mívají často velké, výraznější nosy, zatímco ten její je nápadně souměrný.

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě pobavila ta první upravená fotka, jak má zorničky kdesi navrchu. Trochu nepovedený photoshop. ale jak už psali ostatní, nepřijde mi nějak zvláštní. Vypadá exoticky, ale to je tak vše. Nedokážu říct, jeslti je hezká, když všechny fotky mi přijdou vyretušované. Na youtube je video, jak vypadá bez makeupu. Tak jsem se zasmála. Má nalíčené oči a kdo ví, co ještě a prý bez makeupu.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

pro všechny naivní obdivovatelky této umělé barbie:

http://www.youtube.com/watch?v=SNeP-wao3TQ

..aneb jak šel čas s plastickou chirurgií....

ano, i bez makeupu by teď asi vypadala krásně, ale má umělý nos, upravenou bradu, rty, tváře.....její jsou jen ta krásné vlasy. a modrá barva očí, která se stejně ještě doopravuje.
nejvíc mě dostaly ty ophotoshopované fotky z dětsví, kde jí upravovali velký nos. tomu říkám mediální masáž. a ten nos ve filmu je 100% její, není dělaný pro film.

Cituji imoen: http://www.youtube.com/watch?v=SNeP-wao3TQ


Tak mám dojem, že má víc plastik než M. Jackson ale zatím to víme jen my

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Má krásné klenuté obočí, kdyby měla jiné - rovné nebo vytetované, tak hned vypadá o hodně víc obyčejně.
A ve videu od imoen má nááádherně sestříhané vlasy,viz foto, že bych odnesla kadeřnici, zrovna v pátek jdu.
A jo, líbí se mi, mně se tady ty tmavé exotičtější typy líbí snad všechny .

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

kočky, vám sa naozaj tak páči? veď vyzerá totálne, ale totálne umelo. nie je na nej nič ľudské. jediné, čo by som vyzdvihla, sú krásne oči, ale inak mám pocit, že sa pozerám na počítačom vyskladanú "dokonalú" ženu. nejde mi z nej sexepíl, esprit, nič. nehovoriac o tom, že mi až nápadne pripomína Aishwaryu Rai.
hlavne nechápem, ako musí žiť - všetko úzkostlivo retušovať

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené