Ahoj, máte nějaké tipy, jak strávit jeden den v LA? Hollywood, filmová studia, pláže ani Six Flags Magic Mountain mě nezajímají...díky

Reaguji na FilipN: v tom případě doporučuji nákupy

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nebo jet speciálním minibusem s výkladem po vilách slavných lidí Keanu Reeves prý bydlí u veřejných záchodků Přítel to absolvoval a líbilo se mu to.

arrow
profile_image
Kimmy24
od 27. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Seber se a jeď domů co ti na to říct , když tě to, proč tam lidé jezdí nezajímá

Tak to je těžký protože lidi tam jezdí právě kvůli tomu jedině tak nakupování,domy celebrit,ale ty si myslím,že tě asi zajímat nebudou,když tě nezajímá ani Hollywood.

Reaguji na Krystalinka: Jasně, když by to bylo jen na mě, tak do LA vůbec nejedu a zůstanu raději o den déle v San Diegu nebo v Tijuaně. Kamarádi se ale cestou do San Francisca chtějí zastavit v Hollywoodu a Six Flags Magic Mountain, což mě neláká, tak se snažím zjistit, co se tam dá dělat jiného .

NO ono nic jiného v tom LA než to, co jsi vypsala není. Za mě nejošklivější město na světě. Kde jsem zatím byla. A pokud tam být jeden den, tak leda nákupy a nebo ten Hollywood park mají tam výborné atrakce.

Reaguji na indulona: To je podle mě jen lákadlo pro turisty ))) Takhle nám ukazovali vilky slavných na Hawaji a ukazovali nám takovou boudu vypadalo to jak skladiště a prý tam jezdí Michael Douglas

Cituji FilipN: do San Francisca

Krásné město teď bych tam jela zas..

Reaguji na EleanorWoods: No právě toho jsem se bál na nákupy tam určitě zajdu, ale to moc dlouho nevydržím . Do zábavního parku jít nechci, protože bych asi neměl odvahu jít na většinu atrakcí .

Jinak co jsem koukal, tak se asi zajdu podívat na Queen Mary, která je Long Beach....

Já bych šla někam k Santa Monice, prošla si tam molo... Pokud chceš nakupovat, fajn nákupní centra jsou hned u toho.
Mně se třeba moc líbila UCLA univerzita, kampus je naprosto boží.
Potom možná oblast s názvem Venice. Dál už nevim

Reaguji na FilipN: Nemusíš se ničeho bát tam chodí i děti. Jsou to převážně kolejnice vláčky a nebo trenažery, které se otáčí na místě. Je to super zážítek škoda, že takovou nemáme Matějskou. Všechno to vypadá reálně a dole je ten vláček, že projíždíš studia a ukazují ti tam kde se co a jak točí. Nejvíc mě bavila atrakce na Transformers i když jsem ten film nikdy neviděla. Jak malá Za mě z LA nej zážitek. Kdybych měla hodnotit nějakou čtvrť, tak asi Manhattan beach. Takový klídek tam byl. Zbytek nic moc no a ten Hollywood s chodníkem slávy atd také nic moc. Řekla bych, že se ti bude více líbit to San Francisco a Yosemite park to je hezčí

Reaguji na EleanorWoods: Nakonec jsme se nechal na návštěvu Universal studií přemluvit. Nejsem sice cílovka pro podobné parky a atrakce, ale Transformers a Simpsons Ride byli opravdu super . Jinak případným budoucím návštěvníkům doporučuji zakoupit "Front of Line Pass", díky kterému máte přednostní vstup na všechny atrakce.

Cituji EleanorWoods: Řekla bych, že se ti bude více líbit to San Francisco a Yosemite park to je hezčí

Líbilo SF má takovou zvláštní a uvolněnou atmosféru. Příští rok se tam vydám snad znovu.

Reaguji na FilipN: Tak to jsem ráda, že se to líbilo také bych si tam příští rok zajela. Snad se poštěstí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené