arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, půl roku mě trápí bolest prsů. Byla jsem na prohmatání u gynekologa, na sono, odběru krve na krevní obraz a asi dalších 5 věcí a nic mi nenašli. Prsa ale bolí dál, někdy je to fakt až na Ibalgin. Co bych měla dělat?

arrow
profile_image
lucka5
od 4. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj a bereš HA? Mě taky začli bolet (ne tak intenzivně na prášek), prohmat negativní a čekám na sono, ale jako jednuj možnost mi říkal, že to může být HA (i když tu samou beru asi 5let), takže se uvidí na sono a kdyžtak změním nebo úplně vysadím.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lucka5: Já jsem právěže rok nebrala, z toho těch půl roku mi začaly bolet ty prsa. Teď HA beru znovu, ale zatím mám jen 2. plato, proto žádná změna.

arrow
profile_image
Didli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Může to být i od zad, nějakými hormonálními změnami...
Mě boleli prsa jeden čas šíleně, nemohla jsem ani spát, stačilo pár týdnů cvičit a je po bolesti.
Pak mi taky pomohli kapky Mastodynon-jsou volně k prodeji, cena kolem 100Kč a zabýrají.
Dr. si se mnou nevěděli rady, na sono chodím každý rok-vždy vše v normě, gyndařka mi řekla hned, že je to od zad, na RTG mi zjistili nějaké anomálie na kostrčy-to bylo asi jediné, co někdo našel no a fakt trošku posílit záda mi pomohlo od spoustě bolestí všude možně

arrow
profile_image
Vanity
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lokim: Na mamaografii mi radili brát vitamin E - vybrat celá balení 400, 200 a pak 100. Pomohlo mi to.

I mně
Nemůže to být psychického charakteru? Mě loni bolelo prso jak čert, v duchu jsem si malovala katastrofické scénáře, pak na sono mi našli "jen" cystu a tím, jak jsem se uklidnila, přešla i bolest.

arrow
Neprodává v Bazaru

Psychicky i fyzicky jsem v pohodě. Mám přítele, práci, super rodinu, ale před Vánoci jsem měla nález v děloze neurčitého tvaru - počáteční těhotenství, mimoděložní nebo cysta. Protože to bylo v začátku, tak doktor nebyl schopen určit povahu nálezu. O týden později jsem to dostala. Od tý doby mám problémy s prsy, tak nevím, co si o tom mám myslet.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené