arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Co se ale oblékání týká - strašně se mi líbí stejnokroje letušek ale taky záleží které společnosti (třeba ve filmu letuška 1. třídy, ta zelenomodrá byla muckovní )

arrow
profile_image
Teresita
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Emma_Belle: ale taky záleží které společnosti

No to teda! Znáš třeba Austrian airlines? Rudý nebezpečí, hrůza....
Nebo letušky Fly Niki jeden čas vypadaly jak uklízečky. Ted nosí rifle a růžový vršky, takže co se týka atraktivity uniformy, taky nic moc, ale lepší než ty pytlovitý hnědý šaty před tím .

Jinak já jsem měla jen jednu práci, kde byl dress code, ale rifle stejně nenosím a obecně mám raději elegantní oblečení, takž bez problému.
Minisukně, výstřihy, atd. jsem do práce nenosila nikdy, a to ani tam, kde by nevadilo (a ani v době, kdy jsem na to měla postavu :- ) , protože to byly často kolektivy s převahou chlapů a nesnáším takové ty různé laciné poznámky a pohledy...

arrow
profile_image
erenza2
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V kanceláři, nikdo nic neřeší, jenom se snažíme všichni vypadat slušně. Džíny máme v pohodě, jenom když máme nějaký jednání atd, tak tam spíš ne, ale záleží no. Já chodím v džínách, nějaký topy, trička, svetrydo v, nebo teď hodně oblíbené zapínací na pásek. Boty nosím jakékoli - kozačky, na podpatku, balerínky, žabky, akorát tenisky ani ne, když jsem ale měla úplně černý, tak jsem si je k džínům vzala. U nás je to od oblékání ala poslední výstřelky ( u dam), po kluky, co mají kapsáče a trička.

Pracuji jako letuška, máme stejnokroje. Je to na jednu stranu fajn, člověk nemusí každé ráno přemýšlet, co na sebe, aby se to hodilo do práce.

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jako studentka eleganci, halenky, lepší trička, svetříky, kabátky, pouze boty na podpatku. Jako medik na stáži nebo na praxi bílý stejnokroj a zdravotní pantofle.

Jsem spolumajitelkou menší firmy, kancelář máme v centru města a dělím se o ni ještě se dvěma společníky, výrobní hala s ostatními stojí na venkově. Mám opravdu minimální osobní kontakt s klienty, obchodními partnery i našimi zaměstnanci.
Pracovní čas bych si v kanceláři mohla odsedět i v teplákovce, ale vzhledem k tomu, že skoro nepoužívám auto, raději chodím po městě pěšky, a po pracovní době mám téměř vždy domluvené další aktivity, tak chodím raději ležérněji oblékaná: kabáty, kalhoty, šaty, sukně, halenky, roláky, vždy boty na podpatku a v ruce kabelku. S odhalováním kůže to raději moc nepřeháním, pracuji mezi samými muži v ryze chlapském oboru, takže se tímto snažím předcházet dvojsmyslným rádoby vtipným poznámkám.

arrow
profile_image
clobene
od 28. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já jsem taky ještě studentka a zároveň pracuju v IT (práce v kanceláři). Jak do školy tak do práce nosím víceméně co se mi zachce.. většinou jdu v džínách a občas se oblíknu trochu líp, pokud mám náladu. Jediné, co do práce nenosím, jsou krátké sukně, kraťasy a podobně, přestože žádný dress code nemáme, ale nějak mi to prostě nepřijde vhodné..a navíc také pracuju mezi samými chlapy.

arrow
Neprodává v Bazaru

hm, tak já pracuju jako asistentka ale většinou přijdu do styku pouze s lidmi z oblastí (celý čr) a ti chodí normálně džíny, triko a lidmi u nás z baráku. sme docela malá budova. takže chodím tak jak je mi to pohodlné. džíny, triko, někdy černé kalhoty. jen podpatky nosím málo, páč na nich neumím no a na léto mám nějaká tílka, případně topíky a sukně.
jen mě trápí neumím si nikde najít sukni která by mi seděla. nevím kde se hledají ty sukně do áčka..neumím je najít:/
a další dotaz, hodí se na moji pozici i top bez ramínek? /mám leda podprsenku s ramínky, ale stejné barvy jako top, což se asi nehodí no..ale bych koupila i bez..ale hodí se to vůbec?).

arrow
profile_image
delicates
od 23. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pracuji jako recepční v autosalonu
Džíny vedoucí moc nemusí, ale jednou v týdnu to přežije, tak je nosím hlavně v pátek
Jinak černé kalhoty nebo sukně. K tomu nosím slušné trička nebo košile, svetříky.
Na nohou mám zdrav. pantofle, kdysi tady holky lítaly ve slušných botkách na malým podpatku, ale to už pominulo. Hodně se nalítám po točitých schodech nahoru a dolů s pitím tak bych se přizabila na podpatcích
Taky jsem tady jediná ženská v kolektivu a s odhalováním to nepřeháním, mě ty dvojsmyslné poznámky pak vytáčí

arrow
profile_image
Gixxie
od 27. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na delicates:
Pracuju v kanceláři, ale taky jsem sama ženská v kolektivu chlapů. V létě nosím ráda tílka a krátký sukně, ale po nástupu do téhle nové práce se víc zahaluju, protože mě taky nebaví poslouchat poznámky pánů ze skladu (jednou o mně dokonce kolovalo, že nosím kalhotky s kytičkama, nechápu jak si toho můžou chlapi všimnout ), navíc v kanceláři mi i v létě táhne na nohy a nejde mi celý den do oken sluníčko, takže v sandálech je mi zima a někdy se dopouštím módního prohřešku a nosim do nich ponožky Dalo by se říct, že do práce chodím spíš méně "žensky" oblékaná než mimo práci.

arrow
profile_image
delicates
od 23. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Gixxie: tak to máme hodně podobné. V zimě to vůbec nehrotím. Když mě pak kolegové vidí někde na fotkách z párty tak nevěří že jsem to já. Najednou taková vyfiknutá.. výstřih.. natočené vlasy
Ponožky do sandálů nosím taky protože když jsem v létě na "holé nohy", nesnáším když se mi potí nohy do těch sandálů.. a ještě v tom být celou prac. dobu
Když je člověk venku tak to aspoň větrá

arrow
profile_image
imicka
od 11. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na framboise: jsem chemická laborantka,mimochodem krásná práce,takže nosím,bílé kalhoty,bílé tričko nebo bílý plášt takový stejnokroj....no ale vypadáme jako doktorky až na ten plat

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji imicka: jsem chemická laborantka,mimochodem krásná práce

To jsem dělala 15 let a časem jsem ty komplet bílý hadříky úplně nenáviděla, blbě se to pralo i žehlilo a vypadala jsem v nich jak bledule... teď dělám zástup vedoucí marketu a krom povinného služebního trika můžu mít co chci - no spíš to v čem můžu fungovat jak manuelně tak v kontaktu s lidma, takže nejčastěji kapsáče (kam se mi vejdou všechny mobily, klíče, čipy, tužky, nože...) a pohodlný botky (nejlíp zdravotní pantofle, aby mě po 14 hod směnách nebolely tlapky)

arrow
profile_image
PaniXY
od 8. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem právnička, takže styl oblíkání je asi všem jasný elegantní kalhoty, sukně, halenky, kostýmky, podpatky... rifle jedině černé, a to pouze v pátek a ještě si musím být jistá, že nemám domluvenýho klienta, soud, jednání apod.
Když jsem byla po škole, tak jsem se v oblečení vyžívala, ale teď už mě to přestává bavit, kde mám furt brát inspiraci? V soukromí se v poslední době nejlíp cítím v teniskách, džínách boyfriend a tričku, musím si to asi nějak kompenzovat.

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jako studentka vše co chci, především džíny, botasky a tričko. V létě balerínky (v žabkách mi je večer zima) sukni a tričko - vždy s mikinou nebo svetříkem. Jelikož mám přednášky a cvičení od rána do večera v podpatách umírám.
Poté pracuju jako recepční ve wellness centru a tam je to dané, světlé kalhoty a tmavé či světlé tričko. Jelikož tam i uklízím a zacházím s rašelinovými zábaly, jsem po práci špinavá, proto naprosto nesnáším naše světlé kalhoty.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené