arrow
profile_image
BellaSofia
od 9. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemohla jsem si nevšimnout jak se na omlázku začínají opět více objevovat témata typu..Chci být luxusní call girl,společnice apod.Přivedlo mě to k zamyšlení co tedy všechno k tomu dívky vede. Jasně peníze to určitě chápu,ale jelikož teď žiji v zahraničí konkrétně v Irsku a je tu také dost velká krize ,ale i přesto by tady holky nikdy nenapadlo jít dělat něco takového.Prostě radši půjdou k té pokladně nebo sbírat jahody než aby takto ponížily samy sebe.Kolikrát mi připadá ,že u nás si atraktivní holky ani snad ničím jiným nepřilepšují. (Nehážu všechny do jednoho pytle to opravdu ne),ale mým rodným městěm je Praha,mám tam spousty kamarádek které se k tomu taky uchýlily a teď mají spousty problému jak partnerských tak psychických..Prostě přemýšlím nad tím..To jsme opravdu tak líné v česku ,že raději "roztáhnem" nohy a obšťastníme staříka s tím ,že se nám nechce si peníze octivě vydělat?Ten pocit ,že jsme se někam vyšplhaly díky své vůli a snaze a ne kvůli pěkné tvářičce.(Teď to rozhodně neberte jako závist,já nejsem žádná zapšklá ošklivka to opravdu ne)Jen se to snažím pochopit protože ,když někde řeknu ,že jsem z Prahy tak se každému chlapovi v cizině rozzáří očička a chová se jak prasátko.

arrow
profile_image
Katch
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že tuhle práci by holka nedělala z lenosti. Podle mě to člověka hodně poznamená a může mít problémy v osobním životě, ale vem si to tak, že některé to dělají z nouze. Třeba má nemocného sourozence, nebo dítě a tak prostě musí vydělávat na léčbu a plat pokladní by na to nestačil. Je to jen můj názor, ale pochybuju, že tuhle práci by někdo dělal snad z radosi a nebo lenosti.

arrow
profile_image
Mononoke
od 8. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak, určitě jsou holky, které jsou v těžké životní situaci a peníze rychle potřebují, na druhou stranu se divím,kolik by do toho šlo, i když nemusí, je to ale samozřejmě jejich věc. Ale štve mě jak ztrácíme důstojnost jako ženy. Např. když najdeš nějakou diskuzi o českých ženách, tak tam jsou samé názory, jak snadno vlezou do postele a tak...Pak se na nás v zahraničí dívají, jako na snadnou kořist a obtěžují nás trochu OT, omlouvám se

Reaguji na BellaSofia: pěkný názor a máš pradu, taky by mě to zajímalo. Ještě mě napadlo že třeba některé slečny nemají prostě takové IQ když už to tak musím říct.

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Páni, to bude diskuze
Za sebe - určitě to bude o penězích, ale nejen o nich. Děckám je čím dál míň vtloukaná morálka, zásady, věci jako čest, hrdost, čistota... Rychlá doba, rychlá spotřeba, rychle vydělat peníze.
Taky jsem slyšela (slyšela! z druhé ruky), že i když je např. v Irsku krize, pořád tam člověk za poctivou práci má dost peněz i na bydlení, i na jídlo, i na oblečení, které tam není kupodivu tak drahé jak u nás.. Tím nechci nikoho omlouvat, jen že jaksi chápu, že se mladým krásným holkám nechce jít nechat se buzerovat do supermarketu za kasu, za osm hrubého. Sama jsem se živila poctivě - a jak asi utáhnout podnájem za pět tisíc (ušmudlané 1+1), když beru sedm čistého? Dopadla jsem tak, že ani ve třiceti nic nemám, žádný majetek, protože jsem celý život platila podnájmy. Nikdo mi nic nedal, rodiče mě podporovat nemohli. Vystudovala jsem střední a alou do práce, ať jim nevisím na krku.
Opakuju, nechci nikoho omlouvat. Jen, že je snadné sklouznout k sexu za prachy. Obzvlášť když se slečny rozhlédnou a všimnou si vystresovaných unavených matek, od dvou dětí, v panelákovém minibytečku, nakupující oblečení u vietnamců a v sekáčích, jejichž manžel pokukuje po playboyových nicnedělajících sexbombičkách a modelkách V naší zemi se moc dobře nežije. Ať se každý živí, jak chce, cenou za rychle vydělané peníze je dost velké nebezpečí ne jednoho druhu.

arrow
profile_image
BellaSofia
od 9. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Katch: Ano takovéhle extrémní případy chápu a je mi to uplně jasné ,ale co ty další co mají základ...Třeba ty moje kamarádky a jejich kamarádky.Mají kde bydlet třeba s rodiči,o nikoho se nemusejí starat..To už by jim třeba plat pokladní stačil na ty jejich serepetičky.Ale ony i přesto,že kvůly tomu musely opustit přítele protože každý se to jednou doví ať chtějí nebo ne ,mají z toho psychologické a někdy i fyzické potíže tak i přesto to dělají aby měly luxusní hadříky,na dovolenou...Už si vlastně ani samy sebe neváží.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No tak tohle by mě taky zajímalo co k tomu vede mladý hezký holky, osobně mám zkušenost se dvěma kamarádkami, do kterých bych to nikdy neřekla. Ale prostě z ničeho nic začaly na školu kašlat, zahodili 3 roky studia a šly do bordelu. Nebylo to proto, že by byly hloupé, to ani jedna, podle mě je to lenost, nechtějí obětovat nic pro svoje vzdělání a chtějí mít prostě jenom prachy za nic. Tohle já nenávidím každý by chtěl koláče bez práce.. Takhle to přece v dnešním světě nefunkuje. Jo a nehledě na to, jaká pověst se s nimi už navždy nese, přijde mi to odporné...

arrow
profile_image
BellaSofia
od 9. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky zapoměla jsem to napsat do úvodu...Nechci se bavit a holčinách co na tom jsou opravdu mizerně..Nemají kde bydlet,musí se o někoho starat apod...Mám na mysli takové ty co mají ten životní základ.Kde bydlet ,co jíst a třeba i studují.

arrow
profile_image
jolie1
od 3. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

z lenosti a pohodli si myslim že ne, spíš z obrovské naivity a blbosti, včera když jsem četla zmíněnou diskuzi o luxusní společnici (hahaha ten název je fakt švihlý a není rozdíl mezi prostitutkou a tímhle) jsem nechápala vlastnim očím....myslím, že každá slečna podobně smýšlící by si měla hlavně uvědomit, že těch pár peněz, které by si "vydělala"nikdy nevyváží to jak ji tenhle zážitek poznamená do budoucna

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ještě bych řekla, že i mě sem tam napadne, když vím jak ochotně pánové sypou dárečky a penízky a dovolené milenkám, když doma slyším kolik zas musíme vydat peněz, kam ty prachy mizí, co nás měsíčně stojí jídlo, jak se budeme muset uskrovnit protože budeme spravovat barák a máme dítě....je mi pak blbé, si koupit pitomou řasenku. A potom si přečtu o slečně, která dostala od přítele kabelku za dvacet tisíc jako dárek a řeknu si, jestli mám ten obyčejný slušný chudý život zapotřebí

Cituji pes.filipes: Páni, to bude diskuze

Peníze, zábava, touha to zkusit a hlavně filmy a seriály typu Pretty woman a The secret diary of a call girl.

Cituji BellaSofia: ale i přesto by tady holky nikdy nenapadlo jít dělat něco takového.

to ale ani mé kamarádky tady v ČR....

Prostituce byla, je a bude.... nejen v ČR.

Podle mě to zas tak hrozné není, já teda osobně nemám ani jednu kamarádku studentku, která by místo brigády dělala prostitutku, takže možná je to jen tím omlázkem - myslím, že sem tam se tu objeví slečna, kterou nadchl určitý jiný osud, popsaný třeba v seriálu, věci se tu pak prodiskutují a většinou z toho asi nakonec stejně dotyčná couvne.

arrow
profile_image
BellaSofia
od 9. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lolla2: Tohle já nenávidím každý by chtěl koláče bez práce.. Takhle to přece v dnešním světě nefunkuje. Jo a nehledě na to, jaká pověst se s nimi už navždy nese

To je ono! Právě přítel na mě někdy kouká jako kdybych byla z Marsu.Nejraději bych taky vyhrála v loterii a měla všechno bez práce. Jemu je 33,mně 21 a často mi říká..Prosimtě ty by jsi nejraději aby ti lítaly pečený holuby do "huby"" Co to tam v česku máte za moresy:0..Hold se učim se bez práce fakt ty koláče nejsou,ale tohle mě dost mate.Protože většina těhle holek takhle ani trochu nezačíná přemýšlet.

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No, ale všimněte si, že čím chudší země, tím víc tam prostituce kvete... co třeba Thajsko, státy Jižní Ameriky...? Nechci se opakovat, v naší republice zatím opravdu máme ještě vždy možnost volby, ale nemyslíte si že se tu fakt žije čím dál tím hůř? Co potom má mladé lidi motivotat, aby si našli poctivé zaměstnání, když ne každý si může dovolit studovat, a ty "nestudované" profese viz prodavačka, jsou tak sprostě placené? Padesát korun na hodinu, když chleba stojí třicet?

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji BellaSofia: že se nám nechce si peníze octivě vydělat

tak víš co, je vydělat a vydělat, já vydělávám poctivě, živím se hlavou, pokavad mám být konkrétnější, ale v životě si nevydělám na dům/byt, lepší auto, značkové hadry, zlato, exotickou dovolenou... jiná věc je, že po těch výše zmiňovanýh věcech ani extrémně netoužím... ale jsou takové které touží a jsou ochotné pro to udělat cokoli...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené