Ve středu jdu na kůru Olaplex, dám echo jak to vnímám na svých hrubých a dosti zničených vlasech. Případně by to mohla být tvá spása za kterou si ale zaplatíš. Mi bylo řečeno že to stojí 1500 a mám vlasy mírně pod ramena.

arrow
profile_image
Rendyss
od 8. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přesně jak psala True, nebarvit, nechat odrůst. Radši mít zdravé vlasy, než barvené a zničené a jak říkáš být skoro plešatá. Kor když ti hodně padají. Aspoň nějaký čas to opravdu nebarvit a tak. A nějaké ty masky, zábaly a zvýšená péče. A myslim že to hodně pomůže. A když už barvit, tak hennou. Nic lepšího mě nenapadá. Aspoň tedy já bych to tak udělala.
Je pravda, že já se také každý měsíc pravidelně barvím, ale jen jedním odstínem. Respektive jde to furt do hněda, jednou mahagon, pak tmavě hnědá a tak. Tak klepu, že mě vlasy nepadají nějak moc, tak nějak normálně spíš. A to je mám dlouhé, tak jsem ráda

arrow
Neprodává v Bazaru

Nečetla jsem všechny příspěvky, ale mám pocit, že už asi vše bylo řečeno. Co bych poradila já:

- chce to s vlasy zacházet jemně - nežehlit, nefoukat, furt na ně neplácat barvy a odbarvovače (buď ráda, že po tvých experimentech vůbec ještě nějaké vlasy máš)
- pořídit si kvalitní vlasovou kosmetiku - to je ale běh na dlouhou trať, protože to co vyhovuje ostattním nemusí vyhovovat právě tobě (chtělo by to pro začátek něco bez silikonů)
- jíst vitamíny na růst
- žít zdravě

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené