Reaguji na ŽofkaŽofie: Mám radost za tebe, pak dej ještě recenzi po delší době používání ( jestli jsi stále spokojená, co to dělá s vlasy, na jak dlouho ti to balení vydrželo a kolik stálo)

arrow
profile_image
ŽofkaŽofie
od 13. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na prskafka: Děkuju. Jo jo, určitě dám vědět, v tuhle chvíli jsem z toho fakt unešená

Ahojky, mě vlásky padají od 19 let je mi 26let. Měla jsem krásný černý cop jako kůň ocas, vždycky mi to každý říkal, že mám teňoučký copánek, ale jsem ráda, že mi ještě něco zbylo. Vlasy mám měsíc co měsíc, rok co rok řidčí a řidčí. Na doktory už kašlu, přišla jsem sama na to z čeho to mám...úmrtí v rodině, stres z toho jsem měla oslabenou imunitu, opakované angíny, antibiotika a potom se to rozjelo, kromě vlasů mi padají i řasy a obočí, našla jsem si na internetu že se tomu říká alopecie areata, je to nevyléčitelná nemoc a bojuje se s ní celý život. Už jsem s tím smířená.....

arrow
profile_image
vanilla_nuff
od 16. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě na řídké vlasy pomohly tabelty Methionin.

Někdy v březnu mi začly hodně padat vlasy, vyčesávala jsem několik hrstí denně (přitom dřív jsem normálně nevyčesala za den ani celou hrst, prostě nikdy jsem s tím neměla problém). Tak jsem šla ke kožní a ta mi předepsala právě ten Methionin, pak ještě železo (ale vím ,že jeho nedostatek není váš problém), pak mi doporučila vlasovou vodu Neocapil (u té,když jsem si přečetla nežádoucí účinky, tak jsem radši nepoužila takže mi celá leží doma), pak doporučila vlasy nebarvit, nedávat žádné stylingové přípravy a protože se mi vlasy dost mastily (což mohla být jedna z příčín vypadávání) tak doporučla mýt vlasy maximálně dvakrát týdně, aby se pokožka nedráždila a maštění se zmírnilo. Methionin, že mám brát dvakrát denně a pokud mi po dobrání balení vlasy nepřestanou padat, mám přijít. Dost mě tedy znepokojilo, že paní doktorka vůbec nehledala příčíny padání a hned rozhodla,co potřebuji. Ale nic jiného než dodržet její rady a brát to,co mi předepsala, mi nezbývalo. Za necelý měsíc jsem dobrala jedno balení Methioninu (balení = 50 tablet, brala jsem dvakrát denně, tzn. vydrželo mi 25 dní) a žádná změna,tak jsem navštívila doktorku znovu a ta mi znovu napsala Methionin. Štvalo mě, že vidí,jak to nepomáhá a dá mi to znovu. Řikala jsem si nějaké blbé vitamíny, to stejně nepomůže.No pak mi mamka (protože je zdrav. sestra) zjistila,co to vlastně je a divila jsem se.

Methionin není žádná směs vitaminů, je to samostatná látka, která způsobuje růst nových vlasů. Dává se to prý i lidem po chemoterapii,aby jim dorostly vlasy takže to určitě funguje. I já můžu potvrdit, že nové vlasy rostou - sleduju to kolem linie čela (teď už tam mám tak 5 - 10 cm dlouhé vlásky).

Jinak vypadávání se mi zastavilo asi za 3 měsíce (teď už zase dlouho a doufám, že navždy normál), sama doteď ale nevím příčínu, proč ty vlasy padaly a proč se to zastavilo (i když odhaduju, že mojí příčinou byl stres, v důsledku toho jsem málo jedla, což zapříčinilo nedostatek živin a pak už stres nebyl - vyřešil se problém, začla jsem normálně jíst a ty tři měsíce trvalo než se tělo dalo do pořádku).

Chápu, že jsem všem tady v diskuzi, kterým vlasy ještě stále padají jsem nepomohla (protože i ty nově narostlé vlasy po methioninu zřejmě vypadají, pokud se vám to padání nezastaví) ale doufám, že zakladalce tématu ano protože zmiňovala, že už padání je zastaveno.

pro tebe: ŽofkaŽofie - určitě ten Methionin zkus, vyroste ti po něm těch vlasů fakt hodně (vidím to na sobě)..Je to hlavně i levné. Když najdeš nějakou kožní, která ti to předepíše, tak jedno balení po 50 tabletách stojí kolem 30 Kč, jinak to jde koupit i bez předpisu a to pak stojí kolem 100 Kč. Já jsem vybrala ty balení 3 a to je maximum, který můžeš bez přestávky vybrat, pak si musíš dát aspoň měsíc pauzu a můžeš znova ( takhle mi to řekla doktorka). Je jasný, že ty nový vlásky neuvidíš hned, já jsem jich všimla až když byly tak 1 cm dlouhý. Methionin prostě doporučuju. I když výsledky vidíš až za pár týdnů, tak neztrácet vytrvalost a pořád brát. Já k tomu taky moc nevěřila a teď jsem rádá, jak mi to pomohlo )

Cituji Kachnička: alopecie areata

A tobě se dělají holá ložiska? AA je lokální alopecie-vypadávání vlasů se děje v ohraničených plochách, ale léčit se dá.
Pak je alopecie androgenní, vypadávání je rovnoměrné.
Nejhorší je asi alopecia totalis - jak z názvu vypovídá.

Ahoj Prskafko, vlasy mi padají stejně jako tobě po celé hlavě nejvíce jde vidět vepředu a k tomu ještě ochlupení, ložiska to nejsou....ale je to alopecie areata i když nemám na hlavě kolečka lysin. Prostě tělo už nesneslo ten přísun antibiotik, kterýma mě doktorka léčila a najednou to začalo.....Padat budou pořád, jednou méně, jednou více, ale už se toho nedá zbavit, možná malinko zmírnit ale zase se to rozjede, je to boj na celý život!

Methionin je dobrý, takže jsem o tom slyšela. Mám teď tablety Donna Hair je to teď novinka tak uvidíme...Hennu jsem také zkoušela, můžu doporučit.

Holky tak pro představu první fotka je aktuální musela jsem si osříhat ofinu, která mi ještě stačí zakrýt plešatění vepředu, vlasů jsem skutečně měla dost takže se mi daří alopecii ještě schovat ale celkově mám vlasů o hodně méně....

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kachnička:
máš je pořád ještě dost dobré, jestli tě to potěší. takhle z fotky mi nepřijdou nijak strašně hrozné (samozřejmě pro tebe je asi srovnání smutné). osobně mám ještě tak půlku co ty teď, odjakživa. ofinu bych vůbec nemohla mít, protože je mám tak jemné, že by se mi přilepovala ve třech pramínkách na čelo :-S

To víš, že mě to potěšilo...taky si myslím, že to ještě jde, ale to tak třeba za dalších 5 let to už mi tam zbyde jenom pramínek vlasů když to půjde tímhle tempem, ale vím, že je na tom určitě někdo hůř než já, ale taky mi to nepříjde normální, když ty fotky porovnám...

Jo a mimochodem ofinu jsem si bohužel musela ostříhat až někde z poloviny hlavy aby měla vůbec nějakou hustotu.

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kachnička:
já si taky myslím, že to ještě nemáš nejhorší. Mně třeba nejen vypadaly vlasy, ale taky se mi šíleně zhoršila jejich kvalita. Úplně to vidím - dřív jsem musela na roztrhnutí vypadlého vlasu vynaložit daleko víc síly než teď a ten vlas byl i celkově takový elastičtější a hrubší. Teď už z nich vlastně mám jen takovou jemnou pavučinku, jsou zplihlé, elektrizující, jemné, škaredé i po umytí a vůbec mi nijak nedrží, když si je učešu. Raději jsem to už ostříhala nad ramena, protože dívat se na ty moje dlouhé zplihlé řídké vlasy byl fakt hnus.

arrow
profile_image
mga
od 30. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, také jsem vyzkoušela na padání kdeco, tablety,vodičky a efekt nic moc. Hlavně potom po porodu to bylo něco .
Před nedávnem se to zase zhoršilo, tak jsem opět hledala a objednala jsem si od Saloosu Pupálkový olej. No musím říct, že za mě 1. Ještě jsem nedobrala 250ml balení (beru 3x jednu kávovou lžičku denně) a vlasy zatím super. Nepadají a to je u mě něco. Dříve plná vana, než jsem obrala oblečení, po zemi, no hrůza.
Jo a barvím hennou. Tak snad to někomu pomůže

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na prskafka:
http://www.vitejdoma.cz/zahradnik/rostliny.5/ginko -biloba-jinan-dvoulalocny-ucinky.7630.html
nenašla jsem v účincích jak by positivně působila na vlasy

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mity:
zkusím reagovat za prskafku (prskafko, promiň )
Víš, ono není vždy na obalu napsané "příznivé účinky na vlasy" a přitom to může pomoct. Padání vlasů není příčina sama o sobě, je to následek něčeho jiného - hormony, trávení, ledviny, krev... ginko biloba je všeobecně známé tím, že podporuje prokrvování, takže třeba pokud má někdo problém, že se mu v důsledku špatného prokrvování nerozvádí dobře vitamíny do vlasové pokožky, tak to může pomoct, ale na obalu to samozřejmě nenajdeš napsané. Už jsem to v nějakém příspěvku popisovala.

Cituji mity: nenašla jsem v účincích jak by positivně působila na vlasy

Já zase našla "zaručené působení" na spoustě jiných přípravků, které nepůsobily
Reaguji na DanielaM:
Přesně tak jsem to myslela. Pomůže tam, kde je příčinou špatné prokrvení. Proč si asi máme masírovat pokožku hlavy...

Záleží kde je problém, ten můj je patrně na světě, mám zánět střev, 3x hurá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené