arrow
profile_image
Alexandra117
od 2. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Je tu nějaká taková, nebo zná někdo nějakou striptérku? Moc by mě ta profese zajímala, výdělky, atd.

arrow
profile_image
Annyta
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bývalá holka kamaráda to dělala a všichni ji považovali za dě.ku. A myslím, že si ani moc nevydělala, dělala to jen o víkendech.

Tohle bych nedělala ani za obrovské peníze! Chlapi by na mě sahali ... Fuj!

Nikdy

arrow
profile_image
Catastrophe
od 3. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taková ponižující práce pro ženskou,a ješte ta která by to dělala dobrovolně.
To už je zoufalost. Nikdy.

arrow
profile_image
Alexandra117
od 2. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě nepřipadá ponižující, nechtěl bych ji dělat, mám svoji práce, hodně mladých holek to dělá, tak by mě zajímalo, zda to dělají peníze nebo exhibicionismus nebo co?

Ježiš aby jste se nezbláznily...To že někdo dělá striptérku ještě neznamená že je to děvka nebo že na ní někdo šahá

Bohužel ti moc neporadím, já mám od té práce dost daleko, slyšela jsem o tom jen z doslechu že si slečny vydělávají okolo 1000-2000kč za večer, ale to taky záleží kde budeš dělat.. ale všude tě taky nevezmou, když chceš do dobrýho klubu a dobře vydělávat musíš to taky umět, mít plastiku, udělat provaz a tak..znám holku co jezdila dělat strip. do Německa, a vydělala si za večer okolo 20 000, no taky si podle toho potom žila ale ta je trochu na jiné úrovni

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Možná je i rozdíl mezi striptérkami v klubu a na akcích typu plesy, diskotéky apod. Jaké jsou výdělky netuším, ale za ples by dle mě teoreticky mohlo být víc... Ale jak říkám, nikoho, kdo by se tomu věnoval, neznám.

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

známí dělali striptýz v Americe, po asi 5 letech se vrátili a za penízky koupili auto a menší činžovní domek . . . takže tam to ujde. říkali, že ženské to mají jednoduché, stačí být štíhlá a mít prsa (za chvilku si tam na ně člověk vydělá) ale chlapi prý brutus, nonstop seděl v posilce, furt jen bělil zuby . . . říkali, že to tam chlapi mají fakt těžší, prý samý tip ťop svalovec

arrow
profile_image
Mischalka
od 31. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Osobně žádnou neznám, ale kamarádova přítelkyně se tím živila při studiu. Začínala jako mlaďounká, asi v patnácti, a přestala asi v pětadvaceti, protože on na tom trval. Já nevím, já to teda taky moc neuznávám. Asi jsem moc konzervativní. Každopádně mě docela překvapil její přístup, kdy se s tím všude chlubí ještě dnes, je na sebe pyšná a kamarádovi vyčítá, jak skvěle měla rozjetou kariéru a kvůli němu toho nechala. A dokonce že co nevystupuje, tak on si jí přestal vážit. Mimochodem měla plnou podporu rodičů a byli na ni taky děsně pyšní.

arrow
profile_image
antony
od 24. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
těch holek znám hodně a každá to měla nastavený jinak, za jiný peníze a v jiných koutech světa.
Jedna se tím živila jako patnáctiletá v takových putykách po menších městech..vesnnicích.Vydělávala pár stovek.
Druhá to byla profesionálka.Dřela a učile se to několik let ale vždy se našel někdo,kdo jí trumfl..uměl nadměrně rostáhnout nohy,bleskové kousky na tyči atd.Vydělávala tisíce.
No a ta třetí ta jezdila do zahraničí,jasně za jiné peníze..víc jak tisíce.
Co jsem chtěla říci..každá má jiný um,štěstí,nadání,styl ale ve finále to všechno byly holky co jsou otřelé.Typ: dej jí na krk smičku a ona se ti vysmekne a bude se smát.

arrow
profile_image
svetluska
od 7. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám pár známých, co se tím živí nebo živily. Jedna má dcerku a jezdí do Německa a vydělá tak 50tisíc měsíčně, nikdo na ni nesahá a jezdí cca víkend co 14dní´, v zimě jen málo nebo měsíc někde do alp, tam je měsíc a má sto tisíc..Bohužel by se při svém bydlení, nákladech a nepplacení alimentů tady v Čr trápila...Já bych na to neměla, ale vždycky mi říkává, když si postěžuju jací tu jsou vykořisťovatelé, ať se stavím, že doma tyč má))a můžu nacvičovat))
Další tancovala v Itálii a sem tam ještě si zajede na přilepšenou, ale koupila si docela za malou chvíli auto, vybavení bytu a v Pze si nemohla prostě zvyknout na "dvacku" když jen nájem je 12. ..

Já měla spolužačku, byla to fajn holka, tancovala u tyče.... výdělky přesně nevím, ale peněz měla dost, až jsem jí záviděla, když jsem já makala na brigádách a byla jsem věčně švorc Ona si koupila auto, pořád nějaké nové oblečení... neměla se špatně.

Práce mi přijde lepší než prostitutka nebo pornoherečka.

arrow
profile_image
rhiannon82
od 13. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám kamarádku, která tuhle profesi dělá, říká, že je to mnohem lepší než sedět někde v kanclu (tam dělala x let zpětně). Je to moc hezká holka, chytrá.
Vím, že si dokáže měsíčně přijít třeba na 50 tisíc (její kolegyně i víc), ale hodně záleží na tom, jestli je zrovna sezona, atd. Nemůže si dovolit být nemocná.
S prací je spokojená, potkala spoustu zajímavých lidí Ví, že tuhle práci bude ještě moct dělat pár let, nic zatím neřeší.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené