Ahoj,
já jsem romantička, přítel to o sobě tvrdí taky, ale nic romatnického pro mě ještě neudělal sám od sebe. Jedině když si to "vynutim", ale to neni ono. Přitom mě by každá romantická maličkost moc potěšila, víc než nějaký dárek.

Tak mě zajímá. Co pro vás romantického udělal?

V hotelu S.E.N. v Senohrabech před pár lety /uplatil recepčního/ v noci mě nechal v baru s tím,že jde na WC...pak přišel barman,že mi pán vzkazuje,abych šla po značkách.Celou cestu byly kousky ledu i u výtahu a vedly mě až k bazénu.Recepční mu otevřel bazén(zakázáno),bylo jen tlumené světlo z bazénu,hrála skupina Elán a romantik byl v bazénu .......... vyrazilo mi to dech,šipka byla,tedy bez oblečení,ale make-up vzal za své.
Celé to mělo jen jednu vadu,bazén je prosklený v úrovni zahrady a venku chodila hotelová ochranka jak jsme zjistili asi po dvou hodinách.

arrow
profile_image
Pollinko
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hm... nevím, jestli je to třemi brufeny, co mám v sobě, ale marně pátrám v paměti...

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janinkaa
Myslím, že tento článek tě ne/potěší...

Jinak ano, měla jsem to stejně - pocit, že bych se rozkrájela, aby se večer vydařil a bylo tam i trocha romantiky, a milý nic... pak mi ale došlo, že to brouček vnímá trochu jinak. Nedávno mě nadchl, když jsem za ním třeba přijela (na dva tři dny) a v jeho pokoji mě čekala mísa plná různých druhů zeleniny, jablíčka a mezi nimi i tabulka kvalitní hořké čokolády... abych měla co papat a nemusela si pro to sama chodit do obchodu

Cituji Laky: V hotelu S.E.N.

Tak to se mi v životě nemůže stát (-:

Cituji BlackCoffee: Tak to se mi v životě nemůže stát (-:

Taky nepočítám,že by se podobný zážitek někdy opakoval...........

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, neblbněte - o tom to není. Chlapi na tohle nejsou stavění..

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji jataky: Holky, neblbněte - o tom to není. Chlapi na tohle nejsou stavění..

Souhlasím, přesně tak jsem myslela svůj příspěvek výše... když mi naznačil, že pro mě něco má, říkala jsem si - hmm, nějaký dáreček nebo alespoň kytka.. když jsem viděla tu misku, začala jsem se smát
Netřeba lpět na romantice za každou cenu, lepší je hodný a věrný partner, který ti při nákupu vezme sám od sebe i tvou oblíbenou krůtí šunku a celozrné pečivo (třeba), než ten, který si ohromnými dary léčí výčitky svědomí z podvádění
(..ale že mi taky trvalo, než jsem na to přišla)

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jooo, to jsme ještě ale spolu nebydleli ...
Jednou v létě jsem přišla z práce po odpolední a on mi volal, ať se nachystám, jakože půjdeme někde sednout do baru. Tak jsem se upravila, oblékla - a on přijel s mercedesem, půjčeným z práce od šéfa a jeli jsme večer do Tatranské Lomnice, ten západ slunce nad cestou, to kafé na benzínce, ten super hotel a míchaný pití k večeři, ta pro ...ehm, probděná noc. Mělo to jedinou chybu, že jsme se museli druhý den vrátit .
Teď podobné hurá akce můžu vymýšlet akorát tak sama, pro něj je největší romantika sednout na kolo a šlapat - a já na to nějak nejsem .

Cituji dadabus: Teď podobné hurá akce můžu vymýšlet akorát tak sama, pro něj je největší romantika sednout na kolo a šlapat - a já na to nějak nejsem .

Tak to máme úplně stejný

Cituji jataky: Chlapi na tohle nejsou stavění.

Souhlasím, většinou ne.
Ale když ono se ve mně občas cosi zblázní a zatoužím a naznačuju, leč marně.
Stejně už dávno vím, že pokud něco chci, musím to říct narovinu, jasně, bez jinotajů, nejlépe v jednoduché větě

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji BlackCoffee: většinou ne

Ale třeba jo, ale každý tu "romantiku" vnímá po svém. Nejvíc je mi do smíchu, když chlap vybalí nápad, že bychom měli někde jít stanovat nebo lézt nebo něco podobně děsivého, já hlasitě zaprotestuji a on mi oznámí, že prý jsem městský typ a nemám v sobě ani kouska romantiky .
Chlapi si pod pojmem romantika zkrátka představí něco jiného, schválně se zkuste doma zeptat . Ale obávám se, že to opravdu nebudou takové ty naše oblíbené hotely a kafíčka a růže a čokolády ...

Cituji dadabus: schválně se zkuste doma zeptat

Já jsem to myslela přesně tak, jak jsi psala, reagovala jsem na jataky, která komentuje právě ty naše holčičí představy o romantice (teda aspoň doufám).
Je mi naprosto jasný, koho mám doma

arrow
profile_image
Kathalin
od 17. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Můj přítel mě překvapuje vždy nějakou kytičkou , pozve mě na kafe, kde si dlouho povídáme a asi každých 14 dní si spolu doma sedneme, pustíme hudbu, povídáme si a popíjíme víno. Všude hoří svíčky a cítím se jako princezna. A právě díky tomu aspoň na chvíli zapomenu na vše co mě trápí....

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji BlackCoffee: reagovala jsem na jataky, která komentuje právě ty naše holčičí představy o romantice (teda aspoň doufám)

Jj, přesně tak jsem to myslela... cestičku z okvětních plátků růží doma k posteli určo nenajdu, zato v ní mám muže, na kterého je v životě 100% spoleh.. a když bych mu řekla, že je pro mne životně důležité mít aspoň jednou v životě tu cestičku z okvětních plátků růží, tak to pro mne udělá, ale v duchu nad tím bude kroutit hlavou .

arrow
profile_image
Tulipan
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám pocit, že na začátku vztahu docela mají fantazii ale pak už je to horší a romantiku berou jako rýmu. Já když jsem tomu svému řekla, že by mohl udělat nějakou romantiku, šel se osprchovat a řekl mi, že můžu mezitím nachystat a rozsvítit svíčky. Ale to není ono, když si to rozsvítím sama, sama si udělám něco romantického, pak toho chlapa nepotřebuju ten můj náklonost a lásku dokazuje jinak, na to jsem zvyklá, je to jiný druh, rád mi udělá radost, něco mi koupí, nšetří na mě, je tu vždy pro mě, ale slovo romantika nebo romantické překvapení mu zcela nic neříká

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené