arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dlouhou dobu jsem chodila na melír (foto galerka) k jedné slečně do kadeřnictví, ale teď jsem musela bohužel zavítat jinam, kde jsem po pani chtěla dodělat odrosty a spodek vlasů taky lehce promelírovat a zastřihnout ty nejnutnější konečky, což je pro mě 1 cm! Výsledek je ten, že místo 1 cm mi ustřihla nejméně 3 cm, k tomu mam na hlavě zuby, sestřihaný to je nějak podivně..melír je nažloutlej místama i rezavej a je ze mě skoro blondýna. Přemýšlím o tom, že si na to hodím profi přeliv hnědý a vlasy si budu žehlit, aby se ty zuby schovaly, co myslíte vy? S čím ste s eu kadeřnice setkaly?

Být tebou tak si určitě zajdu na nějaký kvalitní střih, žehlaním to podle mě půjde vidět ještě víc, ale vlásky si měla nádherné

arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No tohle pěkně naštve Ale já bych taky nežehlila po celou dobu dokud ti nedorostou, aby jsis je ještě nezničila. Zkusila bych přeliv, tím by se mohly zamaskovat i nerovnosti, když bude barva celistvá.

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Michaela1984: Být tebou tak si určitě zajdu na nějaký kvalitní střih

Jenomže to by mi to zkrátili ještě více a já si nechávám vlasy narůst, proto jsem chtěla jen zastřihnout konečky, aby to nějak vypadalo, ale to co mi tam to nemehlo předvedlo, z toho se mi chce brečet.

glamorousss
znám to něco takového jsem prožívala asi před třemi lety, měla jsem tmavé vlasy a šla na blond - výsledek rezavé a spálené vlasy asi půl roku jsem neměla plnohodnotný život a to jako fatk. Nikam jsem raaději ani nechodila. Chce to vydržet ale barvičku snad spravím nějakým tím přelivem třeba Matrix má takové ozdravné nechávájí se na vláskách deset minut. Já používám takový blond až do šeda stáhne žlutou a sjednotí barvu. Vydrží mi tak 6 týdnů.

arrow
profile_image
daty
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

glamorousss
Zuby se daj vystříhat i bez toho aby ti dál krátili vlasy, ale udělá to jen dobrá kadeřnice. Já mám zkušenosti s kadeřnicema, že vždycky krátí víc než chceš. Zkrátí to a pak rovnaj a rovnaj až je 5 cm pryč - tak se to nedělá. Můžeš fakt zkusit zajít někam do kadeřnictví jestli jsou schopný ti zamásknout ty zuby, moje kámoška to dálá tak, že bere ten pramen kde je zub a na konci vystříhává takový trojúhleníčky, takže to pak není vidět v hlavě, jak to zanikne.
Jinak já si konečky zastrihávám většinou sama, mám rovnej střih, jen malinko prostříhlej, takže beru po vrstvách a uštipnu tak 0.5 cm a jsem spokojená, ani to není vidět, ale zmizí ty zničený konečky. A když se mi náhodou povede zub (zas není tak jednoduchý si stříhat zadní vlasy u zrcadla) tak to taky opravuju těma trojúhelníčkama a je to OK

arrow
profile_image
daty
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo a nežehlit, tím vyniknout. Já takhle jednou měla střih se zubama (jako schválně, asymetrickej) a musela jsem žehlit furt, jinak to vůbec nebylo vidět.

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji daty: Já mám zkušenosti s kadeřnicema, že vždycky krátí víc než chceš. Zkrátí to a pak rovnaj a rovnaj až je 5 cm pryč - tak se to nedělá.

Jo to je pravda, ono na mokrých vlasech to vypadá jinak, než když pak uschnou. Pozorovala jsem jí a vždycky chvíli stála a koukala, pak střihla zkoukla to a střihala dál, to už jsem se bála a jen se modlila, aby to nevypadalo hrozně, doma jsem to málem neustála!!

To jsem zapomněla dodat ještě to, že když si vlasy hodím dopředu, mám je na jedné straně kratší, než na té druhé.

Fotky ,,účesu" jsem dala do galerky.

Cituji Paris: Zkusila bych přeliv, tím by se mohly zamaskovat i nerovnosti, když bude barva celistvá.

Cituji Michaela1984: Chce to vydržet ale barvičku snad spravím nějakým tím přelivem třeba Matrix má takové ozdravné nechávájí se na vláskách deset minut.

Přeliv si dneska obejdnám od Welly z vlasy-kosmetika.cz je profi, takže by měl být v pohodě, z drogerie bych riskovala další pr**er

glamorousss
určitě nějaký profi přeliv, ale mě zase třeba vždycky Wella chytala úplně jinak, asi tak rok jsem věrná Matrixu. Tak snad to bude dobré, koukám na ten střih co ti kadeřnice udělala nechápu jak tam mohla ten zub nechat....

arrow
profile_image
Magy
od 11. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj , no...tak to je teda síla výkon Máš možnost aspoň konzultace s tou svojí původní kadeřnicí?Nejlépe aby ona Ti to dotónovala nebo aspoň poradila (nevím důvod,proč jsi k ní nemohla zajít ,tak nevím,zda je dosažitelná teď...).Sama bych si na to teď nic nedávala , aby jsi neměla flekatý vlasy nebo poničený.

No a s tím sestříháváním a zkracováním jsou snad pověstné skoro všechny kadeřnice.Já byla dlouho spokojená se svojí a teď nevím co ji popadlo,posedlo a přestože ví,že chodím jenom na zarovnání délky a spousty měsíců mne stálo než z prostříhaných vlasů to jakž takž dorostlo do stejné délky (do půli zad) ,tak teď, při poslední návštěvě, to sama od sebe začala prostříhávat.Nestačila jsem se ani nadechnout a hups,pramen v čudu...Tím,jak jsem to nečekala (chodím k ní roky a nikdy bez konzultace si nezačala dělat co jí napadlo),jsem jí nestačila včas zabrzdit..A když jí říkám,co to jako dělá? tak ona si v klidu řekne:máte to moc hustý,to se prostě musí...(nevím jakou souvislost tedy vidí mezi hustým a tím,že mi vlasy ustříhla vepředu k bradě...).Otrávená jsem z toho pořádně.Všechny,kdo máte delší/dlouhé vlasy víte,kolik času stojí než naroste každých 10cm a ona to odfikne za pár vteřin...Mám husté,rovné,hladké vlasy a nejen dle mne na nich právě vynikne jednotná délka...za to jakýkoliv sestřih a prostřih znamená,že vlasy hřebíkovitě trčí,vylézají a vypadá to neupraveně...Takže k ní už nejdu(nevím teda kam jinam půjdu) a jak vidno,ani stálá kadeřnice není zárukou,že se to nevymkne.Ještě že jde jen o vlasy.Dovedete si představit,kdyby si dělali (bez domluvy) co chtějí třeba plastičtí chirurgové...

arrow
profile_image
Goldhelen
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

glamorousss
Co ta kadeřnice blbla??To musí přeci vědět ,že k tobě se žlutá nehodí...Kolik si za to zaplatila??a ten zub to je taky síla...a kde si to byla? V nějakým salonu??

arrow
profile_image
Magy
od 11. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

glamorousss

Teď jsem mrkla do galerky...ježíš,to snad ani není možný....Když napíšeš,že jsi to doma málem neustála ... tak to já bych to snad i obrečela...Teda pokud bych vztek nebyl silnější.

Přeliv určitě pomůže,opticky to trochu sjednotí...
Nemáš pocit,že je máš i sušší?(to ja na zabití té "kadeřnice"...)

arrow
profile_image
borůvka2
od 25. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ty zuby vím o čem mluvíš. Před rokem jsem šla ke kadeřnici na dodělání melíru a zkrácení konečků. Melír v pohodě, ale to zkrácení? Děs a hrůza. Řekla jsem ZKRÁTIT a ona mi to prostříhala což jsem vůbec nechtěla, mám řídké vlasy, takže prostříháním jsem měla hrozné schody na hlavě - to znamená nahoře husté, dole pár vlasů. Už jsem k ní nikdy nešla, protože aby mi to prostříhala aniž bych ji řekla, jen z důvodu, že "jí by nedalo, kdyby mi to špatné konce neustřihla", tak to jsem skončila, chtělo se mi brečet když jsem to viděla. Měla jsem totiž vlasy skoro "na prsa" dlouhé a po ni jsem měla delší velice prostříhané mikádo. Celý rok už chodím ke kadeřnici kde mi to vždy jen zarovnává, abych konečně neměla ty zuby, ale ještě jdou trochu vidět.

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Goldhelen: Co ta kadeřnice blbla?To musí přeci vědět ,že k tobě se žlutá nehodí...Kolik si za to zaplatila?a ten zub to je taky síla...a kde si to byla? V nějakým salonu?

Jde o to, že majitel prostor, kde měla kadeřnictví se dostal do problémů a tak musela pryč, ale ještě nikde nic otevřené nemá. Nutně jsem potřebovala dodělat odrosty a zastřihnout konečky, tak jsem spoléhala na to, že to by měla zvládnout každá kadeřnice, ještě když jí to člověk polopatě řekne. Zaplatila jsem za to 850,- ale jako pro studentku je to pro mě dost. Teď mě bude dalších 800,
- stát určitě přeliv a to už je dohromady 1650,- a úplně zbytečně a stejně to nebude ono

Cituji Magy: Nemáš pocit,že je máš i sušší?(to ja na zabití té "kadeřnice"...)

No mám to jako slámu, hrůza, předtím mi to ta má kadeřnice dělala blondorem, vždycky to chytlo krásně do bíla a nebyly suchý. Teď to mám žlutozrzavý a spálený....pořád tam dávám tekuté krystaly do těch konců aby se zregenerovaly a po melíru, který si nechám raději udělat od někoho v kadeřnictví, zkusím zavolat té své, si koupím řadu L'oreal Serie Expert - Absolut Repair aby se ty chudinky do léta stačily vzpamatovat. Nejradši bych tu ženskou roztrhla!!

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

glamorousss
No já bych ji zabila...Mi jednou dělala kadeřnice melír (odrosty), barva se jí vylila i mimo alobal k hlavě a měla jsem to úplně bílé. Nezaplatila jsem, ječela jsem, nechala si zavolat vedoucí s tím, ať to té odbornici strhne z platu. Chtěli mi to zadarmo opravit, ale já jsem už nechtěla. Práskla jsem dveřma, až jim spadl adventní věnec ze dveří. Trochu se mi ulevilo, hihi..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené